Димитров vs О'Конъл

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот 1982 » 17 яну 2017 22:49

Ами едва ли Евроспорт прави програма спрямо всяка страна и да излъчва различни мачове навсякъде, ако беше така, бъди сигурен, че Димитров щяха да го дават даже по Евроспорт1 за територията на България. Според мен, програмата е една-единствена, просто се наемат коментатори от различните страни, които да коментират на местния език състезанията.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот paro24 » 18 яну 2017 16:47

Не знам защо спорите, мача на Карлович бе пуснат, като се очакваше да свърши нещо от сорта на 8:6 щом няма тайбрек в 5 сет, то взе че стана исторически мача, а те нямаше как да прекъснат тв предаването и да пуснат пак мача на нашия, защото всеки си казваше ей сега ще стане пробив и ще свърши :). Факт е, че ако гледаш Карлович най-много да заспиш. Димитров въпреки, че не е в десетката предизвиква доста голям интерес. Интереса към него далеч не е само във България и от рекламодатели и от зрители и зрителки.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот 1982 » 18 яну 2017 20:31

Глупости, Димитров въобще не е чак такава супер звезда, каквато го изкарват в България, просто един от добрите тенисисти, нищо повече. Аз пък с кеф си гледах мача на Карлович, необременен от някакви пристрастия към Димитров, каращи ме да обезценявам всички останали ...... стана си много готин двубой. 200 пъти по-интересен от умрелия мач на Димитров с 231-ия в света.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Dropdead
Мнения: 14
Регистриран на: 03 ное 2013 23:11
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Dropdead » 19 яну 2017 02:39

Бая звезда си е Григор да ти кажа , навсякъде го посрещат все едно е в топ 5 да речем , има страшно много фенове (дето не са българи) пък и си е симпатяга момчето , нормално e .


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта