Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Мнениеот tmanolov » 01 ное 2016 17:06

pink_pig8 написа:
tmanolov написа:Григор Тото Димитров е способен на всичко - например да загуби с 7:6 след като е водил с 5:1 или пък да загуби тайбрек след 6:1 в негова полза. СлучаЕност - едва ли, но маляката ми е ултра противен, затова желая успех на Тото Димитров, маакр че ако поведе със сет и пробив в негова полза, веднага ще заложа на противника му - Николчето има големи харчове по поддръжката, че си е вече на годинки, а като не става да се печели достатъчно с игра, се печели и по "другите начини".
Аз довечера по това време ще гледам Сити-Барса, че една национална каузЪ ми е много, какво остава за две по едно и съшо време :twisted: :twisted: :twisted:

Спокойно можеш да кандидатстваш за най-малоумен коментар на годината!Заради такива простаци и чуждопоклонници сме на тоя хал!

Буахаха, младежо, това, че сегашното поколение сте толкова скопени душевно и нямате истински идоли, освен разни фейсбук и инстанграм фейкове :oops: Аз Григое съм го фледал още когато играеше на България Оупън (загорка) в Борисовата градина - трибуната не се напълни, толкова по въпроса с големите фенове, дето не са простаци и чуждопоклоници. Успех му желая, но е далече от това, което трябва да бъде като обединител на нацията. Много далече, а Тото Димитров си му отива много -може и да разбереш довечера защо, ако не -на следващия мач :x
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

maztiff
Мнения: 136
Регистриран на: 24 ное 2010 19:30
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Мнениеот maztiff » 01 ное 2016 20:01

tmanolov написа:
pink_pig8 написа:
tmanolov написа:Григор Тото Димитров е способен на всичко - например да загуби с 7:6 след като е водил с 5:1 или пък да загуби тайбрек след 6:1 в негова полза. СлучаЕност - едва ли, но маляката ми е ултра противен, затова желая успех на Тото Димитров, маакр че ако поведе със сет и пробив в негова полза, веднага ще заложа на противника му - Николчето има големи харчове по поддръжката, че си е вече на годинки, а като не става да се печели достатъчно с игра, се печели и по "другите начини".
Аз довечера по това време ще гледам Сити-Барса, че една национална каузЪ ми е много, какво остава за две по едно и съшо време :twisted: :twisted: :twisted:

Спокойно можеш да кандидатстваш за най-малоумен коментар на годината!Заради такива простаци и чуждопоклонници сме на тоя хал!

Буахаха, младежо, това, че сегашното поколение сте толкова скопени душевно и нямате истински идоли, освен разни фейсбук и инстанграм фейкове :oops: Аз Григое съм го фледал още когато играеше на България Оупън (загорка) в Борисовата градина - трибуната не се напълни, толкова по въпроса с големите фенове, дето не са простаци и чуждопоклоници. Успех му желая, но е далече от това, което трябва да бъде като обединител на нацията. Много далече, а Тото Димитров си му отива много -може и да разбереш довечера защо, ако не -на следващия мач :x


От първия ти пост, ми става ясно, че почти нищо не разбираш от тенис (вероятно дори и не си играл, не че има значение), а втория- колко дълбоко ти е бръкнал Григор в огорчената душица! За теб, оправия няма
1916

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Мнениеот 1982 » 01 ное 2016 21:12

tmanolov написа:Григор Тото Димитров е способен на всичко - например да загуби с 7:6 след като е водил с 5:1 или пък да загуби тайбрек след 6:1 в негова полза. СлучаЕност - едва ли, но маляката ми е ултра противен, затова желая успех на Тото Димитров, маакр че ако поведе със сет и пробив в негова полза, веднага ще заложа на противника му - Николчето има големи харчове по поддръжката, че си е вече на годинки, а като не става да се печели достатъчно с игра, се печели и по "другите начини".
Аз довечера по това време ще гледам Сити-Барса, че една национална каузЪ ми е много, какво остава за две по едно и съшо време :twisted: :twisted: :twisted:


Грегъри не може да й стъпи на Николчето, ни на парите, ни на славата ..... какво остава да чака на него да я издържа. 8-) 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Мнениеот pink_pig8 » 02 ное 2016 00:49

1982 написа:
tmanolov написа:Григор Тото Димитров е способен на всичко - например да загуби с 7:6 след като е водил с 5:1 или пък да загуби тайбрек след 6:1 в негова полза. СлучаЕност - едва ли, но маляката ми е ултра противен, затова желая успех на Тото Димитров, маакр че ако поведе със сет и пробив в негова полза, веднага ще заложа на противника му - Николчето има големи харчове по поддръжката, че си е вече на годинки, а като не става да се печели достатъчно с игра, се печели и по "другите начини".
Аз довечера по това време ще гледам Сити-Барса, че една национална каузЪ ми е много, какво остава за две по едно и съшо време :twisted: :twisted: :twisted:


Грегъри не може да й стъпи на Николчето, ни на парите, ни на славата ..... какво остава да чака на него да я издържа. 8-) 8-)

Абе остай го тоя той видимо не е добре с главата на такива трябва да им се забрани достъпа до форуми и въобще до интернет!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Маркос Багдарис 21:30ч.

Мнениеот loko1 » 02 ное 2016 13:48

Браво на Гришо.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта