Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Мнениеот ogrizko » 01 юни 2016 21:08

сама се би и затова ме е яд ...и най-чудното ми е защо реши да играе играта на стосър, вместо да си играе нейната игра ...мен все ме впечатляваше как винаги удря покрай линиите и разиграва съперничките си вляво и вдясно със супер точни удари ...а сега се върза да си разменя удари със стосър в средата на корта с голям отскок на топката ...в началото си играеше нейната игра, после се подведи по играта на оная и нещата се обърнаха ...честно, много тъпо ми стана защо спря да играе покрай линиите ами на сигурно ....ей от това на сигурно падна!!! и браво ......успокои се, че води 5:1 ...и че ще спечели сета ...ама забрави, че се играе до 7 ...да беше играла двойно по-съсредоточено и агресивно и да направи 7:1 после да се отпуска на задника си като спечели сета ...много се изнервих бе, можеше и трябваше да я бие ...и онуй 0:40 дето водеше ...ей това е малоумното мислене - като имам толкова шансове все един ще направя ...и вместо да направиш точката ....ами то има и следващ шанс и така един по един си заминават и се разколебаваш ....на тия българчета им трябва яко психолог ...ама на мен като игра повече пиронкова ми изглежда за топ 10 отколкото гришар ...той няма нито игра, нито психика ...чат-пат държи ниво, ама нивото му е топ 50 сякаш ...а психиката си следващите 3-4 години няма да я оправи, като наближи 30 може и да стане нещо като няма вече накъде :roll:
Изображение

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Мнениеот Вълчан » 01 юни 2016 21:15

Предният мач велик обрат....този маи нея я прекараха така хитро.Както и да е.Едно голямо БРАВО за хубавите победи този турнир.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Мнениеот pomiqr272 » 01 юни 2016 22:49

Забранете му на тоя powerful да пуска теми.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 02 юни 2016 00:27

Респект на Цвети за постигнатото. То не е малко - четвъртфинал на Ролан Гарос! Но извън похвалите и заслуженото уважение, натрапва се усещането, че Цвети няма характер за наистина голям тенисист от топ 10. Победи героично втората, падна от 24-тата - по изключително левашки начин. Това е. Страхотна е. Много я харесвам и като спортист, и като човек, и като жена. Но може би прекалено много я натоварихме с нашите очаквания и дитирамби за величие. Успокоението за нея е, че поне си изработи приличен хонорар, защото в крайна сметка и това не е без значение. Успех, Цвети!

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Ролан Гарос | Цвети Пиронкова - Саманта Стосър

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юни 2016 09:50

Каквото и да си говорим, Цветана направи страхотно представяне на таз годишният Ролан Гарос.

Друг е вече въпроса, че снощи можеше да е по-агресивна, така както беше в предходните си двубои.
Но пък вчера с тая превръзка на бедрото ...
В предходните мачове я нямаше, та не е ясно до колко е можела да си играе играта.
Днес чета, че самата Цвети казва, че не е била на 100 %
И все пак наистина имаше възможност, не само за сет, но и за победата, което говори само по себе си за потенциалът на Пиронкова.

Чакаме Уимбълдън с добро чувство и надежда.
Дано само да няма проблем с контузиите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта