Григор Димитров отново не успя, Федерер продължава в Мелбърн

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот parvanoff » 22 яну 2016 11:19

Federer91 написа:Що се отнася до мача, честно казано, не особено приятен за наблюдаване. Федерер беше като Джекил и Хайд, ту играе много добре, ту много зле. В добавка, че изглеждаше апатичен и нервен, сякаш нещо му беше криво също не ми хареса. Григор играеше що-годе добре за възможностите си към момента, докато не го удари оня проблем с лакътя. От там нататък кажи-речи нещата бяха ясни, колкото и лошо Федерер да играе.

Не мога да си обесня, защо винаги е нужно, когато се каже нещо отрицателно за Григор, дори и да е напълно обективно, да почват сравнения "Ама ти какво си постигнал, ама ти къде си спрямо него.." Никой не отрича, че това, което е постигнал е огромно за страна като нашата в тоя спорт. Ама няма какво да се залъгваме и са абсолютно прави, тези, които казват, че му липсва психика, а аз бих добавил и мисъл за играта. Може да има всичкия талант на света, ама ако не знаеш как да го управляваш, никога няма да разкриеш пълния си потенциал. А това за нашия е най-видно. До 25 години да имаш само една победа над играч от топ 10 на ГШ е трагично. Това доказва, че като дойдат напечените мачове срещу най-добрите, където трябва да изпъкне шампионския ти манталитет поддаваш. А това не може да се научи или поне много, много трудно. А това, че на Григор още от малък му свалят звезди не му помага особено. Ако от малък не се научиш да се бориш за мечтите си, трудно ще ги осъществиш.

Ако е обективно едва ли някой ще каже нещо. Ама да се говори постоянно, че е предател, че е позьор или че само мадами са му в главата не ми се струва много обективно-мое мнение... Фактите са ясни, т.е. обективното-имаме тенисист, който е в топ 30 на света, бил е и в топ 10 и зад името му на всеки турнир си пише България-всичко друго ще е допълнителен бонус, който ще се натрупа върху и без това великото /меко казано/ за нашия тенис постижение на Григор... Но естествено мен това не ме учудва-същото се отнася за всичко в тази държава. Малко са тези, които ще благодарят на някой за сторено добро, за това, че са се лишили от нещо, за да доставят радост на друг... И съвсем естествено понякога следва и другото, което е нормално човешко качество, а именно "защо аз да правя нещо за тези хора, след като въпреки че давам всичко от себе си, то върху мен се изливат само негативни емоции и няма капка уважение"... И би било логично-ето защо аз бих казал огромно благодаря на Гришо и браво, че още пише България зад името ти на всеки турнир. Защото има все пак и хора, които ти благодарят за радостите, които носиш. За това, че популяризираш името на страната ни. И смятат, че заслужаваш уважението на хората в тази държава... Пък другите-дано не му пука за тях, защото така или иначе са дребни душици...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13784
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2016 11:33

ИСтината е, че и на 35, и играейки много под нивото си, RF си е все още непреодолима класа за Григор.
17 титли от шлема, 27 финала, 38 полуфинала ...... каквото и да кажем за Фед-екса ще е малко.

На нашето момче му пожелавам здраве, късмет и добра игра през новия сезон.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот 1982 » 22 яну 2016 12:08

Federer91 написа:Не мога да си обесня, защо винаги е нужно, когато се каже нещо отрицателно за Григор, дори и да е напълно обективно, да почват сравнения "Ама ти какво си постигнал, ама ти къде си спрямо него.." Никой не отрича, че това, което е постигнал е огромно за страна като нашата в тоя спорт. Ама няма какво да се залъгваме и са абсолютно прави, тези, които казват, че му липсва психика, а аз бих добавил и мисъл за играта.


Защото живеем в България и тук комплексарщината е на чутовно ниво. Ако разкритикуваш Курникова, че гледа основно живота извън тениса и че е един изкуствено надут балон, няма проблем, всички ще се съгласят с очевадното. Но, ако го напишеш за мъжката Курникова - Григор Димитров, веднага ставаш хейтър, завистник, питат те какво си постигнал в живота и накрая "мъдро" заключават, че си един злобен и завистлив нещастник. Тук критика не се приема, ГришУ е нашУ мумчье и трябва да си пуснем пердетата пред очите. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот blue avalanche » 22 яну 2016 13:56

1982 написа:
Federer91 написа:Не мога да си обесня, защо винаги е нужно, когато се каже нещо отрицателно за Григор, дори и да е напълно обективно, да почват сравнения "Ама ти какво си постигнал, ама ти къде си спрямо него.." Никой не отрича, че това, което е постигнал е огромно за страна като нашата в тоя спорт. Ама няма какво да се залъгваме и са абсолютно прави, тези, които казват, че му липсва психика, а аз бих добавил и мисъл за играта.


Защото живеем в България и тук комплексарщината е на чутовно ниво. Ако разкритикуваш Курникова, че гледа основно живота извън тениса и че е един изкуствено надут балон, няма проблем, всички ще се съгласят с очевадното. Но, ако го напишеш за мъжката Курникова - Григор Димитров, веднага ставаш хейтър, завистник, питат те какво си постигнал в живота и накрая "мъдро" заключават, че си един злобен и завистлив нещастник. Тук критика не се приема, ГришУ е нашУ мумчье и трябва да си пуснем пердетата пред очите. :mrgreen: :mrgreen:

Гришу е най-биг бългериън от всички.Който не го харесва е дребен и завистлив бългериън.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот HardWork » 22 яну 2016 14:47

Моето лично мнение е, че Федерер е много труден тенисист за Гришо! Гришо е удобен за Фед и това си личи в всичките им мачове! Григор много по лесно ще победи Надал, а Мъри и Вавринка вече ги е побеждавал! Джоко е извънземен, лично аз не виждам кой ще го бутне следващите 2,3 години!

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3188
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот sirius123 » 22 яну 2016 15:04

HardWork написа:Моето лично мнение е, че Федерер е много труден тенисист за Гришо! Гришо е удобен за Фед и това си личи в всичките им мачове! Григор много по лесно ще победи Надал, а Мъри и Вавринка вече ги е побеждавал! Джоко е извънземен, лично аз не виждам кой ще го бутне следващите 2,3 години!


Не в следващите 2-3 години , а в следващите 5 години. След първата 30-ца , е пълна тргедия . Той , и сега си шамаросва редовно първата десятка , всред които повечето са отбор ветерани вече.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот diplomat » 22 яну 2016 15:37

Най-великият тенисист в историята заслужено победи. Друго няма какво да се добави. :)

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2380
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот Esi » 22 яну 2016 15:46

diplomat написа:Най-великият тенисист в историята заслужено победи. Друго няма какво да се добави. :)

Има какво да се добави :lol:
;)
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот blue avalanche » 22 яну 2016 15:46

HardWork написа:Моето лично мнение е, че Федерер е много труден тенисист за Гришо! Гришо е удобен за Фед и това си личи в всичките им мачове! Григор много по лесно ще победи Надал, а Мъри и Вавринка вече ги е побеждавал! Джоко е извънземен, лично аз не виждам кой ще го бутне следващите 2,3 години!

Че той един пенсионер ако му е труден-къде е тръгнал тогава?

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4916
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Australian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Роджър Федерер 05:30

Мнениеот barca4ever » 22 яну 2016 16:53

sirius123 написа:
HardWork написа:Моето лично мнение е, че Федерер е много труден тенисист за Гришо! Гришо е удобен за Фед и това си личи в всичките им мачове! Григор много по лесно ще победи Надал, а Мъри и Вавринка вече ги е побеждавал! Джоко е извънземен, лично аз не виждам кой ще го бутне следващите 2,3 години!


Не в следващите 2-3 години , а в следващите 5 години. След първата 30-ца , е пълна тргедия . Той , и сега си шамаросва редовно първата десятка , всред които повечето са отбор ветерани вече.

Е изсили се с тия 5 години, не забравяй че твоят любимец и на него 30те вече му чукат на вратата, и най-много още 2 макс 3 години да играе на това ниво после ще стане, както Федерер в момента ще си играе пак 1/2 финали и финали на ГШ, но рядко ще печели.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта