Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 04 яну 2016 23:22

powerful написа:
organzata написа:Троицки е заявил,че ще участва.
Не съм проверил,но не ми се вярва да пропусне Australian Open.


Ти Троицки за тенисист ли го имаш? Най-вероятно Григор ще играе следващия кръг срещу него. Той си знае че на АО е до вторият кръг и рано рано ще си стегне багажа и ще има време за адаптация. Аман от капацитети,като не сте компетентни поне не се излагайте.

да, троицки е тенисист и е по-напред в ранглистата от изкуствено надувания балон - григорчо. А относно отпаданията в първите кръгове, то григи има бая богат опит, тъй че не ни минавай с това евтино извинeние.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 05 яну 2016 09:12

1982 написа:
powerful написа:
organzata написа:Троицки е заявил,че ще участва.
Не съм проверил,но не ми се вярва да пропусне Australian Open.


Ти Троицки за тенисист ли го имаш? Най-вероятно Григор ще играе следващия кръг срещу него. Той си знае че на АО е до вторият кръг и рано рано ще си стегне багажа и ще има време за адаптация. Аман от капацитети,като не сте компетентни поне не се излагайте.

да, троицки е тенисист и е по-напред в ранглистата от изкуствено надувания балон - григорчо. А относно отпаданията в първите кръгове, то григи има бая богат опит, тъй че не ни минавай с това евтино извинeние.


Той и Симон е 15-ти в света ама вчера видяхме какво му се случи, утре е мачът между Григор и Троицки искам да го гледаш задължително. 1:0 е баланса в полза на нашето момче, единственият мач се игра в Базел през 2012 година спечелен с 2:0 сета. Именно в този мач Григор направи ударът на годината [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bhl_tV6AOTE[/youtube]

И относно твърденията, че отпадал в първите кръгове тука говорим за турнир от Големия Шлем , миналата година Григор достигна 1/4 финал в Мелбърн и ще трябва да защитава точки и просто е безумно и нелепо да се обвинява, че няма да играе в София това няма как да се случи. Пак го казвам, никой от големите няма да играе веднага след Мелбърн.Вие почнахте да ми изброявате Троицки и някви други посредствени тенисисти.

1982 написа:И до 1982, какво е дала държавата на Григор??? С какво той е длъжен към нея?
ама, той за държавата ли играе ?? Или за феноветe си ??


Точно заради феновете не трябва да идва веднага след Мелбърн нито ще е в оптимална форма, нито ще се аклиматизира,(а нали искаме качествен тенис ) отделно ще трябва да пътува и за Мексико средата на месеца където за трета поредна година ще участва на турнира в Акапулко,ама кво съм седнал да ти отварям очите, ти ракета не си държал през жалкия си живот.
Последна промяна от powerful на 05 яну 2016 09:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот luxorus » 05 яну 2016 09:36

Браво на Григор,добро начало по пътя към възвръщане към топ 10.Мога да напиша много неща,но съдейки по участниците в тази дискусия,няма смисъл.По отношение на "разваления" български,Григор е говорил така и преди да започне пътуванията си по света.просто артикулация на гласа.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 07 яну 2016 21:30

powerful написа:Вие почнахте да ми изброявате Троицки и някви други посредствени тенисисти.



Същият този "посредствен тенисист" Троицки, е преди Димитров в ранглистата, значи прави си сметката какъв инвалид е твоят любимец Григор Димитров. Дори без малко да падне днес от "посредствения" Троицки.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 07 яну 2016 21:35

1982 написа:
powerful написа:Вие почнахте да ми изброявате Троицки и някви други посредствени тенисисти.



Същият този "посредствен тенисист" Троицки, е преди Димитров в ранглистата, значи прави си сметката какъв инвалид е твоят любимец Григор Димитров. Дори без малко да падне днес от "посредствения" Троицки.


Ти въобще гледаш ли тенис или коментираш ей така колкото да си в "играта" ? Троицки като е преди Григор в ранглистата днес защо не победи ? Предния кръг Симон 15ти в света и 2-мата сломени от българинът. Личи ти, че си далеч от тениса, по-добре не се опитвай да се "заяждаш" с мен.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 07 яну 2016 21:35

powerful написа:И относно твърденията, че отпадал в първите кръгове тука говорим за турнир от Големия Шлем , миналата година Григор достигна 1/4 финал в Мелбърн .


Пишеш пълни глупости.

Първо, миналата година отпадна на 1/8-финал, не на 1/4-финал.

Второ, точно на турнири от Големия Шлем, Димитров често отпада рано-рано. На Ролан Гарос 2 поредни години отпада още в 1-и кръг, 1-и кръг, човече :!: :!: На Ю Ес Оупън отпадна още във 2-и кръг, на Уимбълдън в 3-и.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 07 яну 2016 21:37

powerful написа:
1982 написа:
powerful написа:Вие почнахте да ми изброявате Троицки и някви други посредствени тенисисти.



Същият този "посредствен тенисист" Троицки, е преди Димитров в ранглистата, значи прави си сметката какъв инвалид е твоят любимец Григор Димитров. Дори без малко да падне днес от "посредствения" Троицки.


Ти въобще гледаш ли тенис или коментираш ей така колкото да си в "играта" ? Троицки като е преди Григор в ранглистата днес защо не победи ? Предния кръг Симон 15ти в света и 2-мата сломени от българинът. Личи ти, че си далеч от тениса, по-добре не се опитвай да се "заяждаш" с мен.


Да, гледам тенис, за разлика от теб, който си кон с капаци и, освен идола ти Димитров, друго не можеш да видиш.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 07 яну 2016 21:39

1982 написа:Да, гледам тенис, за разлика от теб, който си кон с капаци и, освен идола ти Димитров, друго не можеш да видиш.


Кое по-точно не мога да видя? Виждам, че Бог Троицки и Симон са преди Григор но това няма никакво значение за нашият , излиза и ги мачка както си трябва.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 07 яну 2016 21:41

Ма той и Жил Мюлер е зад Димитров, ама си го мачка, където го набара, щом това ти е критерият, а коментирай ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот 1982 » 07 яну 2016 21:42

Плюс това, Жил Симон е 4-1 срещу небългарина, малко е нелепо да изтъкваш точно него. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта