Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 01 апр 2017 22:09

Е какво :?: И аз да съм, и аз ще го освиркам тоя мангал грозен :lol: Направи някой и друг удар между краката и си мисли, че е хванал Бог за шлифера ... Пълен смешник и инфантил, боклук от нивото на Фонини, което е много трудно да се постигне. Като беше говорил простотии на Вавринка, аз се чудя как мазния не му е счупил зъбите :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 02 апр 2017 22:13

Абе, коя година сме ?! :o Невероятен финал в Маями! ФЕДАЛ отново на най-високо ниво! Тези мачове просто не могат да ти омръзнат! Класа, класа, класа, топ разигравания, уважение и от двамата играчи 8-) Едно от най-великите съперничества в тениса, а може би и най-великото. Изненадан съм, че Федерер успя отново да победи. Невероятен тенис от него в последните 3 седмици, мина и през изтощителни мачове в щатската жега, но успя да вземе два Мастърса. Рафа Надал беше адски агресивен, а Роджър тичаше сякаш сме 2007 година :shock: Пореден спектакъл на мястото, където всичко между двамата започна през 2004г. Надал заслужава да има титла от Мастърса в Маями и дано я вземе в следващите години :)

Колкото до Кириос: Страхотен играч, но не го слуша главата. Двамата със Зверев са обещаващите младите играчи и бъдещи шампиони. Германчето е дисциплинирано и това ще му помогне, докато Ник не го слуша главата. Адски несериозен е, а сам каза, че след АО '17 е мислил за отказване. Поведението му на корта често е неуважително не само срещу съперника, ами и срещу играта. Има огромен потенциал, но трябва да е по-сериозен.
А за публиката: Ами в Австралия когато играе Кириос нещата са сходни. Федерер е най-обичаният тенисист и има най-много фенове, нормално е да викат за него повече. Истерията е още по-голяма след завръщането му и показаната игра. В САЩ публиката се е доказала като доста простовата, а някой журналистчета се опитваха да ни обясняват как в Арена Армеец сме били лоши. Във Франция също се държат непристойно... ама к'во да правиш. Следващата седмица има Купа Дейвис-там ще е голямо шоу :lol: В миналия кръг играха аржентинците, а Марадона беше на трибуните. Надявам се да сте гледали поне видео с най-доброто от мача, за да видите за каква атмосфера става въпрос. Залата щеше да се срине, а тенисистите не чуваха съдията. :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 02 апр 2017 22:15

Стига с тези изхвърляния. Рафа агресивен? Страхотен финал? :shock: Ако Надал от 2005-2014 те чуе ще ти се скара на испански. :lol: Не знам дали имаше и едно разиграване с повече от 5 удара. Много грешки и от двамата, но Фед бе по-стабилният и си заслужи успеха. Страхотно начало на сезона за него, но ми се стори изморен в Маями. На няколко пъти се измъкна като по чудо.

Следващите месеци ще са интересни с Ноле и Мъри на корта. Очаквам сърбинът да защити повечето точки на клей и да даде отпор на Роджър на Уимбълдън.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 02 апр 2017 22:28

Грешките и на двамата идваха от това, че се опитваха да вземат рано надмощие. Рафа попринцип играе почти без грешки, а днес направи доста, защото се опитваше да натиска по-често. На мен лично финалът ми хареса повече от полуфинала Роджър-Ник, който много хора определиха като един от мачовете на сезона до момента. :?
Просто мачовете между тези двамата имат особено място в сърцето на всеки тенис фен 8-) От финалите на Уимби, финалите на АО, финали в Рим, Маями и т.н. 8-)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 02 апр 2017 22:36

Абсолютно, но аз на това не казвам добър финал. Всъщност повече приличаше на мач от втори кръг, където Фед обикновено не се поти и печели за час. :lol: Шегувам си се аз, но иначе изживявам много тежко случващото се. Четири поредни загуби от Фед, седем от Ноле, като на сърбина не сме му взимали сет дори. Силовия тенис през годините си каза думата. Просто нямаше как да не поддадем в един момент. Дано само хората не забравят стореното от матадора заради 2-3 слаби сезона. Гледаме напред. Не очаквам много на червено, ала надеждата за La Decima в Париж умира последна. 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 02 апр 2017 22:46

Надал няма как да бъде забравен, остави прекалено голяма следа в тениса. Малко съм изненадан и аз от четирите поредни победи на Фед над Надал. Испанецът играе прекрасно от началото на сезона, а Карлос Моя върна тази свежест, която лиспваше. На практика в момента двамата отново са най-добрите в тура. И продължавам да твърдя, че 2017 е много по-различна за Надал от предишните 2 години, той отново играе тенис на най-високо ниво... е, малко липсват "Banana shots", но това да е проблемът :lol: Към момента не виждам кой ще му оспорва Гарос-а ;) Сега на червено ще видим как ще тръгнат нещата...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 03 апр 2017 10:48

boabbb написа:Федерерката взима и Маями - от мен сте го чули 8-)


Как е 8-) Много класа снощи, няколко рязигравания ни върнаха 10-тина години назад :lol: Манго няма да бъде забравен, а аз мисля, че той е с най-голям шанс в Париж :!: Мааалко трябва да намали брака в играта си и е готов за Десетата 8-) Както очаквах, Фед ще играе само РГ на червено, а и там не мисля, че има кой знае какъв голям шанс - полуфинал ще е успех на тая възраст. Все пак да видиме - не се знае Плескавеца в каква форма ще се върне, а и Stan The Man винаги може да избухне, той обича да разваля шоуто :mrgreen: Уимбълдън и Ню Йорк си остават целите на Роджър тая година, да видиме до къде ще го докара ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2367
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 03 апр 2017 20:21

Истината за Рафа и Фед!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 04 апр 2017 00:12

Groucho написа:
TodorT написа:Мъри може да бъде почти 2 месеца извън корта, което ще позволи на Новак да си върне първата позиция в ранглистата. :roll:

Джоко не показва с нищо, че има намерение да си връща първата позиция. Към този момент е по-вероятно Федерер да смени Мъри.


Джокович ще си върне единствено позицията извън Топ 10, друго не виждам какво може да си върне ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта