Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 19 ное 2017 01:40

Виж, имаме доста различия във вижданията, това че споделям някои факти около победите на Димитров в Синсинати и тук, в Лондон, не смятам, че е плюене ....... същото го написах и за турнира в Париж, където спечели Сок. Просто такава е реалността, нищо лично нито към Сок, нито към Димитров .....

Ето, ще ти дам моето обективно мнение - лично според мен годината на Димитров, когато игра 1/2-финал на Уимбълдън и 1/4-финал на АО, беше много по-силна от тази. Тогава конкуренцията беше зверска, не само големите бяха на корта, но и япончето, черногорчето, Бердих, Вавринка ....... да, нямаше тогава Мастърс титла, не игра на финален Мастърс, но това е именно заради нечовешкото ниво тогава. Но пък би убедително Мъри на най-силния му ГШ - Уимбълдън, направи епичен 1/2-финал с Джокович, с Надал също на АО ......... тази година Димитров не е победил нито един от големите, но пък спечели Мастърс, класира се на финалния такъв и сигурно ще го вземе ...... но това е главно заради много по-ниското ниво сега, защото половината Топ 10 не играят ...... това е моето мнение, ако те интересува.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 19 ное 2017 01:46

Soulen написа:Контузиите са част от играта. Да са си съобразили силите. За 2017 Григор е само зад тенис величията. Факти. Това остава в историята,никой не се интересува срещу кой е играл. И Рафа спечели ЮО срещу играчи извън топ 20.


Добре, погледни малко извън Димитров ...... да вземем Сок, спечели Мастърс титла, класира се за финален Мастърс, стигна 1/2-финал на него ....... чудесни постижения, ама защо, мамка му, да не кажем, че и това е най-вече заради отсъствието на големите играчи ??! Толкова ли е хейтърско, нямам нищо против човека и тенисиста Джак Сок, нито го харесвам, нито не го харесвам, просто това е обективната реалност и не виждам защо да не се споделя ??! ..... пак те призовавам - забрави малко за Димитров, ясно е, че там си пристрастен.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 19 ное 2017 01:58

1982 написа:
Soulen написа:Контузиите са част от играта. Да са си съобразили силите. За 2017 Григор е само зад тенис величията. Факти. Това остава в историята,никой не се интересува срещу кой е играл. И Рафа спечели ЮО срещу играчи извън топ 20.


Добре, погледни малко извън Димитров ...... да вземем Сок, спечели Мастърс титла, класира се за финален Мастърс, стигна 1/2-финал на него ....... чудесни постижения, ама защо, мамка му, да не кажем, че и това е най-вече заради отсъствието на големите играчи ??! Толкова ли е хейтърско, нямам нищо против човека и тенисиста Джак Сок, нито го харесвам, нито не го харесвам, просто това е обективната реалност и не виждам защо да не се споделя ??! ..... пак те призовавам - забрави малко за Димитров, ясно е, че там си пристрастен.

Да, но никой не омаловажава успехите в миналото на останалите, за разлика от Гришовите. Техните фенове едва ли изтъкват, че играят финали с Чилич и Андерсън.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 19 ное 2017 02:59

че това е пародия на Финален Мастърс така е, само вижте финалите от миналите години - аз лично се посмях доста, но нашият си грабна шанса е се възпозлва и това е важното :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 19 ное 2017 03:02

powerful написа:Не знам, ама ти или си малоумен или не знам. До преди Григор сме нямали тенисист в топ 100 , излезе едно момче от Хасково прославя България, навсякъде по целия свят му се кефят само тука злобарите го плюят постоянно.комплексарска работа , N3 в света след легендите Федерер и Надал аз друго няма кво да добавя.. Григор е един от най-великите български спортисти и ще стане най-великия като вземе шлем



и как го прецени това :?

за мен трябва да стане номер и да се задържи евентуално, за да може да се говори за такова нещо...Златната топка на Стоичков е поне 5 пъти по-престижна от 1 Голям Шлем

по тая логика Чилич трябва да са му издигнали паметници за дето взе ЮС Оупън :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ще видим другата година нашето момче като се върнат големите какво ще направи....там ще трябва да докаже, че не е случаен тенисист и че може да поеме по пътя на Вавринка

няма как да си с баланс 5:30 срещу топ 4 и да твърдиш, че си от най-добрите....не е сериозно :|
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 19 ное 2017 07:19

Честито на Гришко, всички негови фенове и България като цяло. Несъмнено един от най-големите успехи за спорта у нас. С участието на финал Димитров си осигури третото място в годишната ранглиста и си гарантира минимум топ 4 за АО.

powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.


Заради такива лаишки безумни изказвания от хора, които летят след един турнир, а иначе не гледат тенис си заслужава човек цял живот да троли и да не гледа назад.

kingofpop написа:Златната топка на Стоичков е поне 5 пъти по-престижна от 1 Голям Шлем


10.. Първо място в ранглистата, шлем, мастърс.. и евентуално ФМ ще позволят на Димитров да се превърне в най-великият български спортист.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 10:10

sapio0o написа:
powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.


Заради такива лаишки безумни изказвания от хора, които летят след един турнир, а иначе не гледат тенис си заслужава човек цял живот да троли и да не гледа назад.


Защо да е лаишко изказване е пич? Кажи ми кой тенисист може да спре Григор? Мачка целия топ на тоя турнир Гофен бие Надал и Федерер нашия му даде само 2 гейма!? Адски ме е яд, че Рафата пропусна турнира защото съм убеден, че вече Григор щеше да надделее над него.

Plovdiv_1926
Мнения: 1229
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Plovdiv_1926 » 19 ное 2017 11:51

1982 написа:Виж, имаме доста различия във вижданията, това че споделям някои факти около победите на Димитров в Синсинати и тук, в Лондон, не смятам, че е плюене ....... същото го написах и за турнира в Париж, където спечели Сок. Просто такава е реалността, нищо лично нито към Сок, нито към Димитров .....

Ето, ще ти дам моето обективно мнение - лично според мен годината на Димитров, когато игра 1/2-финал на Уимбълдън и 1/4-финал на АО, беше много по-силна от тази. Тогава конкуренцията беше зверска, не само големите бяха на корта, но и япончето, черногорчето, Бердих, Вавринка ....... да, нямаше тогава Мастърс титла, не игра на финален Мастърс, но това е именно заради нечовешкото ниво тогава. Но пък би убедително Мъри на най-силния му ГШ - Уимбълдън, направи епичен 1/2-финал с Джокович, с Надал също на АО ......... тази година Димитров не е победил нито един от големите, но пък спечели Мастърс, класира се на финалния такъв и сигурно ще го вземе ...... но това е главно заради много по-ниското ниво сега, защото половината Топ 10 не играят ...... това е моето мнение, ако те интересува.

Toва никой не го отрича освен някакви болни мозъци като тоя могъщия :lol: Ама това ще е тенденцията и за в бъдеще- голямата четворка одъртя, ще имат доста контузии и от по-младите ще поемат щафетата, Гришо тази година беше щастлив да няма контузии и си използва максимално шанс- един Мастърс, финал днес на големия такъв и епичен полуфинал на АО с Надал, в който имаше реални шансове да пробие на няколко пъти и да го спечели, но още няма нужната класа и психика, за да надмогне в мач с такъв заряд срещу големите. А тази психика се гради именно чрез такива успехи- това днес е една стъпка преди Големия шлем и определено носи самочувствие, ако бъде спечелено.
Според мен имаш много завишени очаквания след 10-те години доминация на четиримата големи, но те постепенно залязват и защо не Гришо поне частично да ги наследи, а не Гофеновци и чорапи. Така че такива включвания на тенисисти от миналогодишния топ 10-15 ще зачестяват на важните турнири.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 19 ное 2017 14:16

Plovdiv_1926 написа:Ама това ще е тенденцията и за в бъдеще- голямата четворка одъртя, ще имат доста контузии и от по-младите ще поемат щафетата

Федерер тая година на 35-36 години спечели два шлема и три мастърса. Надал, Джокович и Мъри са на по 30-31 години в момента и нищо не индикира, че ще имат проблем да повторят направеното от швейцареца. Т.е. в идните 3-4 години останалите най-вероятно ще продължат да си чакат да поемат щафетата, докато Надал, Джокович и Мъри печелят големите титли.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 19 ное 2017 14:38

Така е Groucho , напълно си прав. Това съм го споменавал отдавна. Тревожи ме само лакета на сърбина , но скоро ще се види . Швейцарецът вчера се видя , как срещу дребния , беше почити грохнал , но все пак е на 36.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта