Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 22 яну 2018 13:50

TodorT написа:Понеже Нишикори и Раонич са страшно мерило, та тяхната липса прави турнира пародия :lol:

Пародия е щото Раонич, Стан и Джокович не са добутали до втората седмица на турнира - вече който и да го вземе ще е на ниво ATP250 :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 22 яну 2018 13:52

TodorT написа:Понеже Нишикори и Раонич са страшно мерило, та тяхната липса прави турнира пародия :lol:


Абсолютно. Кажи им :!: Иначе и мен ме е яд, за Стан, Ноле и Мъри без тях не е същото. Федерер до финала пак без сериозен мач.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 22 яну 2018 13:54

Гришо е обект на сериозен интерес от страна на медиите в Австралия и дава интервюта почти всеки ден. Почти не минава интервю, в което той да не благодари на българските фенове, да каже нещо за България или просто да спомене, че българските флагове го вдъхновяват и го карат да се чувства горд. Е, тук спецовете го наричат по всякакъв друг начин, само не и българин. И последна корекция: Григор е тренирал в Америка, за да свикне с горещината преди да замине за АО. Но никой не се интересува от това или интервютата му. Тук чукча писател, не читател :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2018 14:03

Pichichi написа:Хюндайчето размаза плескавицата!
:mrgreen:
Джокович да помисли за бенефис и да ходи си харчи парите!

"Дръпна" го кат раздрънкана Дачия на баир :)
... на Джоко му се обадиха всички стари болежки, ... рамо, лакът, артрит, ишиас, кръст, ....гъз ;)
... а и атмосферното налягане не бе оптимално. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 22 яну 2018 14:04

Soulen написа: едно дребно човече посран123,


Малко взе да си изпускаш нервите май. ;)

Аз като падне Димитров не съм дошъл да те обиждам и да злобея, даже малко и пиша. Но злобата и настървението са типични именно за вас. Гледам събрали схе се тук, но няма проблем, аз не съм мишка, не се крия като вас, когато падне Димитров. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2018 14:07

1982 написа:... аз не съм мишка, не се крия като вас, когато падне Димитров. ;)

[offtopic]ти само тогава се показваш .... на припек ;)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 22 яну 2018 14:09

Точно ти си пък най-голямата мишка, забелязал съм отдавна кога се появяваш и кога изчезваш. Същата работа като с историята за "вестниците". ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2018 14:20

Айде, по една прогноза ;)

Надал(1) - Чилич(6) 3:2 - Марин показва изключителна стабилност. Мисля, че този мач ще е на кантар, но Рафа е животно!
Димитров(3) - Едмънд 3:1 - Григор не би трябвало да има особени проблеми. По-класен е от двамата.
Сандгрен - Чун 1:3 - за единият от двамата приказката ще свърши. Кореецът се разправи с целия соц. лагер (братя Звереви, Медведев, Джокович) ... идва ред на хамериканчето!
Бердих(19) - Федерер(2) 0:3 - очаквам Маестрото леко да се разкърши за кеф на публиката.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2018 14:27

1982 написа:Точно ти си пък най-голямата мишка, забелязал съм отдавна кога се появяваш и кога изчезваш. Същата работа като с историята за "вестниците". ;)

[offtopic]Мишка е онова дето го имаш в гащите .... !
Недей да пишеш ангро ..... изчезвам, ... кога подуянци ме пратят за банани (2 пъти за по месец и 3 пъти за по седмица през последните 4 месеца!) .....[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот paro24 » 22 яну 2018 15:00

Димитров не го ли отстрани този корееец миналата година.
Спомням си, че мача не беше много лесен.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта