Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 05 авг 2017 00:08

ужасен жребий за Гришо....Миша, после Беридх, после Тийм......

Дедо пак извади най-лесния жребий.....Иснър и Делпо 1 ви кръг, както и Куери и Жил Мюлер.....бахти сървбот дербитата :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 05 авг 2017 00:53

Какво значи ужасен жребий, човек, няма ги Джокович, Мъри, Вавринка, Чилич .... той ако сега не успее нищо да направи, при тази боза, която е в момента мъжкият тенис, не знам просто кога ?!?! Ти какъв жребий искаш - Басилашвили, Циципас, Копил и Естрейа-Бургос ли ??! :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 06 авг 2017 13:45

По-младото поколение в лицето на Тийм и Зверев изпревари в ранглистата по-старото младо поколение, включващо Раонич, Нишикори, Димитров :roll: Русия с трима около 20-те лазарника, които прогресират добре в развитието си.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 06 авг 2017 16:09

Тийм и Зверев нямат нищо общо с Гришо, Раонич и Нишикори

първите 2 ма тепърва ще печелят много Шлемове, особено Зверев....Тийм също е машина, само на трева малко му куца.....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 06 авг 2017 19:30

Тийм трябва да преразгледа графика си. Играе неразумно много турнири през годината и това му оказва влияние. Не може всяка седмица да се пуска в турнири в различни части на света. Харесвам го, особено с този бекхенд с една ръка :oops: Саша Зверев е дисциплиниран и му възлагам по-големи надежди. Движи се и прекрасно за ръста си, а сега го гледах във Вашингтон, че е натрупал мускулна маса в краката. Трябва и работа във фитнеса, за да бъде конкурентен на лидерите. Руснаците изненадват с тези тенисисти, които извадиха, но и те са още зелени, а за момента не ми изглеждат като "бъдещи номер 1".

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 06 авг 2017 22:45

kingofpop написа:Тийм и Зверев нямат нищо общо с Гришо, Раонич и Нишикори

първите 2 ма тепърва ще печелят много Шлемове, особено Зверев....Тийм също е машина, само на трева малко му куца.....


Ще печелят, защото Топ 4 одъртяха вече и скоро ще слязат по биологични причини от върха, а не защото те ще ги свалят. Просто имат късмет да са по-младички от Раонич и Нишикори.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 11 авг 2017 00:30

Не съм му фен на Димитров, меко казано, но и аз съм потресен от това как си пропилява шансовете ....... толкова слаби и безлични Мастърси, като тези в Монреал и Синсинати сега, надали някога ще има шанс да играе пак ...... половината Топ 10 липсва, и то какви имена само - Джокович, Мъри, Вавринка, Чилич ..... имаше златен шанс за поне полуфинал, а той пада от тоя холандски льохман .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 11 авг 2017 02:19

1982 написа:Не съм му фен на Димитров, меко казано, но и аз съм потресен от това как си пропилява шансовете ....... толкова слаби и безлични Мастърси, като тези в Монреал и Синсинати сега, надали някога ще има шанс да играе пак ...... половината Топ 10 липсва, и то какви имена само - Джокович, Мъри, Вавринка, Чилич ..... имаше златен шанс за поне полуфинал, а той пада от тоя холандски льохман .....


направо ме беше срам от последните 2 гейма, буквално се предаде и заби 8 точки поред в мрежата....ебати олигофрена :!: :!: :!: :!: :!:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 11 авг 2017 10:07

Сега пак ще има хейт ако Фед вземе титлата че е взел като бие малки играчи....все едно той е виновен че от топ 20 само той, Саша и Баутиста стигнаха до 1/4 финала... дейба :| :cry:

Гришо катастрофален, първия мач го измъкна на косъм, вчера се наяде на хой...да ходи Николчето да му вдига.....самочувствието :lol: :twisted:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 11 авг 2017 13:05

Честно казано нямам спомен тениса да е бил в толкова жалко състояние, всички от топ 10 или са счупени, или са в потресаваща форма, АТП се превърна в УТА, сървбота ще влезе в ролята на Серина до края на годината. :x
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта