Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3539
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 20 авг 2017 18:30

TodorT написа:Като е толкова слаб тура, вие защо не се пуснете ? Да ни покажете как става, а може и някоя титла да донесете :geek:

По тая гениална логика аз мога да те питам, като Левски са толкова слаби (често съм виждал да ги критикуваш), защо не облечеш синия екип, току- виж си им помогнал да вземат нещо различно от калъфка. :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 20 авг 2017 20:20

[offtopic]
nghcvth написа:
TodorT написа:Като е толкова слаб тура, вие защо не се пуснете ? Да ни покажете как става, а може и някоя титла да донесете :geek:

По тая гениална логика аз мога да те питам, като Левски са толкова слаби (често съм виждал да ги критикуваш), защо не облечеш синия екип, току- виж си им помогнал да вземат нещо различно от калъфка. :lol:

Критикувам ги, защото ми е болно като привърженик на отбора. Критиката ми е често насочена повече към ръководството и действията му, а не толкова към футболерите. В критиката няма нищо лошо, хубаво е тя да бъде градивна, но не просто по default. И аз съм изразявал недоволство от него, когато си е заслужил с бездушна игра, но е хубаво да признаем кога се е представил добре и да кажем едно "Браво!"! Не може всеки успех да бъде омаловажаван, победите да се посрещат с пренебрежение, а след всяка загуба да го разкъсваме. Футболът е друг спорт, отборен спорт, там резултатът се определя и от други фактори. И има разлика, защото Гришо ни е един... колкото и тривиално да звучи! Той трябва да е гордост за нацията и да го подкрепяме. Струва ми се, обаче, че се случва точно като с Бербатов- българите не могат да му простят, че е успял, че печели добре, че спи с хубави жени и затова не го обичат толкова. Поне такова е моето мнение... ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 20 авг 2017 21:49

Разбира се, че е слаб турът, това е видно за всеки обективен и нормален фен, каквито явно не са тези на Димитров. Ако вместо Димитров, беше се възползвал някой друг, примерно, Басилашвили, съм сигурен, че щяхте да припявате, ама нали е вашият любимец, та сега тези мнения са "хейтърски" .....

За Раонич редовно се пише, че бил дърво, имал късмет по жребиите и т.н. омаловажавания на успехите му, и то най-вече от димитровите фенове, но тези мнения никога не съм чел да се категоризират като хейт, аман от двойните ви стандарти и двуличие.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 20 авг 2017 21:54

Shaka написа:Така де когато нашите медии пишат и населението се надява реалистично ли е Григор да достигне най високото ниво да играе редовно финали на Мастърс и ГШ. И някой ден може и да спечели някой от тях?


Много вдигате летвата. Реалистично е да бъде част от топ 10 и да се бори за заключителните фази от всеки турнир. С повече късмет може да сътвори нещо като това на Вавринка, а именно щурм на дърти години. Гришко си има играта, но в тениса ти трябва и късмет. Много е важно да заемеш някоя от топ позициите в ранглистата навреме. Важно е и да имаш добър щаб зад себе си, който да те държи фокусиран.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 21 авг 2017 00:39

Димитров спечели титла от Мастърс 1000 преди Нишикори и Раонич, RIP TENNIS!!!
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 21 авг 2017 00:40

Браво, Григоре! БРАВО! :) Първа Мастърс титла от тура! Страхотна игра на Гришо през целия мач! Миксираше умно със слайсове, сервисът бе на висота, бекхендът работеше, а движението по корта бе като за учебник. :geek: Втората точка в гейм номер 12 на втория сет е... адски яка 8-) Честито на всички българи! :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 00:46

HoUs4oOL написа:Димитров спечели титла от Мастърс 1000 преди Нишикори и Раонич, RIP TENNIS!!!


Е, това не е чак толкова изненадващо с оглед на пародията на Мастърс в Синсинати ...... просто те никога не са играли на толкова слаб турнир, на който да липсват почти всички значими играчи. Издебна си момента Димитров, да ги няма почти всички силни, и си взе титлата ..... иначе най-предно класирания тенисист, когото Димитров срещна, е номер 19 в света ..... това и на 250 трудно се среща. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

По съм шокиран от женския финал, Халеп да не е била контузена нещо ?? :shock: :shock:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 21 авг 2017 00:47

1982 написа:Е, това не е чак толкова изненадващо с оглед на пародията на Мастърс в Синсинати ...... просто те никога не са играли на толкова слаб турнир, на който да липсват почти всички значими играчи. Издебна си момента Димитров, да ги няма почти всички силни, и си взе титлата ..... иначе най-предно класирания играч, когото Димитров срещна, е номер 19 в света ..... това и на 250 трудно се среща. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Освен да кажа - baby Fed for a reason. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 21 авг 2017 00:53

1982 написа:
По съм шокиран от женския финал, Халеп да не е била контузена нещо ?? :shock: :shock:

Не, Мугуруса си я смачка по най-бруталния начин и я лиши от това да стане номер 1 от утре! Просто само с връщане няма да стане....

От началото на годината 2 Мастърса за Фед, 2 за Рафа, 2 за Зверев и един за Григор. Остават още 2 + финалния Мастърс в Лондон.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 21 авг 2017 00:54

Поначало втората половина от сезона си е пародия. Календарът е твърде пренаситен, а освен всичко друго турнирите на хард са твърде много. Два шлема, шест мастърса, финален такъв и още куп АТП 500. Напълно е нормално топ 4 да сдаде фронта в един момент. Не е човешко да поддържаш топ форма постоянно.

Самия факт, че Гришко се възползва и печели такава титла говори добре. И това не е лесно. Фед го прави през цялата си кариера и затова е познаван като голям шампион.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта