Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Middlesbrough » 16 ное 2017 17:12

kingofpop написа:
1982 написа:
Soulen написа: Раонич и Нишикори нямат успеха на Григор, а именно мастърс титла. Това са фактите, твоето са спекулации.


по тая логика Раонич и Нишикори имат финали от ГШ....нещо което не вярвам Гришо да постигне....аз си мисля, че другата година ще му е слаба, тая само той не беше контузен в нито 1 момент от годината от топ 30....дано това не окаже влияние и догодина също запази страхотната си форма, ама надали :mrgreen:

Аз пък си мисля , че ще му е силен следващия сезон ! Има всички предпоставки вече ...


Офтопик:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 16 ное 2017 19:25

boabbb написа:
1982 написа:
Soulen написа: Раонич и Нишикори нямат успеха на Григор, а именно мастърс титла. Това са фактите, твоето са спекулации.


А не е ли факт, че Мастърс титлата на Димитров беше постигната в един пародиен турнир, в който не взеха участие Джокович, Федерер, Мъри, Вавринка, Нишикори, Раонич, Чилич ..... най-слабият Мастърс в историята ....... това твоето се нарича демагогия. Като ще излагаш факти, излагай ги изцяло, а не само които ти изнасят.


"Най-слабия Мастърс" в историята ... Почна и ти да ги говориш някакви такива ... В Париж колко силен беше Мастърса като спечели Чорапа :?: Слаб, не слаб, титлата си е титла - все едно аз да кажа, че Иванишевич е смешник, щото е спечелил най-смешния Уимбълдън в историята. Щото той тогава печели като квалификант ...


Я дай на този Уимбълдън дали са отсъствали над 90% от силните играчи ....... ако не можеш, не ми прави повече подобни нелепи сравнения.

А за Париж съм го написал отдавна, същата смехория като Синсинати.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 16 ное 2017 19:30

kingofpop написа:
1982 написа:
Soulen написа: Раонич и Нишикори нямат успеха на Григор, а именно мастърс титла. Това са фактите, твоето са спекулации.


по тая логика Раонич и Нишикори имат финали от ГШ....нещо което не вярвам Гришо да постигне....аз си мисля, че другата година ще му е слаба, тая само той не беше контузен в нито 1 момент от годината от топ 30....дано това не окаже влияние и догодина също запази страхотната си форма, ама надали :mrgreen:


Аз пък съм сигурен, че рано или късно ще стигне финал на ГШ ...... напук на мненията тук, че съм някакъв хейтър, дето не може да спи от омраза към него. :lol: :lol: :lol: :lol: Същото смятам и за онзи малък шибаняк - Дзверев. :mrgreen: Но при него ще е след години, щото засега е гола вода на ГШ.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 17 ное 2017 00:27

Сок на второ място в другата група. Изненада за мен, очаквах Чилич или Зверев да е с Федерер напред. Ако Димитров победи Резервата и Сок в полуфинала, завършва на трето място годината, доколкото смятам, дори и да загуби във финала.

A, всъщност другото условие и Тийм да не го победи във финала, де :roll:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 17 ное 2017 00:37

Groucho написа:Сок на второ място в другата група. Изненада за мен, очаквах Чилич или Зверев да е с Федерер напред. Ако Димитров победи Резервата и Сок в полуфинала, завършва на трето място годината, доколкото смятам, дори и да загуби във финала.

Правилно смяташ, ще го изпревари с 40т - ще е с 4650 срещу 4610 ;)
Тва е нъле, ако не го вземе Тийм, че тогава Тийм ще изпревари и Гришо и Зверо :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 17 ное 2017 10:07

Голем съм на прогнозите, казах ли ви за Чорапа 8-) Много съм доволен, русото педе.растче още в първия гейм взе да се дърви на Сок, щото оня удари една топка в трибуните и го предупредиха. Много гейско поведение, май искаше от съдията да даде служебна точка, за да вземе пробива :evil:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9020
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 17 ное 2017 10:46

boabbb написа:Голем съм на прогнозите, казах ли ви за Чорапа 8-) Много съм доволен, русото педе.растче още в първия гейм взе да се дърви на Сок, щото оня удари една топка в трибуните и го предупредиха. Много гейско поведение, май искаше от съдията да даде служебна точка, за да вземе пробива :evil:

И аз се изкефих за чорапа. Оня е много противен, след всяка грешка се нервира и аха да се разреве, все едно някой му е виновен. Нека малко да го свалят на земята. Той каза, че в неделя щял да бъде на корта, дано поне си е купил билети за уикенда :lol: :mrgreen:

Хотдог лоба на мрежата беше един път. В решаващ мач да изиграеш такъв удар за кефа на публиката, а и за своя собствен е без коментар. Щеше да сътвори точката на годината :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13258
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 17 ное 2017 10:55

Soulen написа:Оня е много противен, след всяка грешка се нервира и аха да се разреве, все едно някой му е виновен. Нека малко да го свалят на земята.


Това е причината да не го харесвам. Не може да си се появил току що на сцената и да се мислиш за безсмъртен. Хубаво спечели две престижни мастърс титли, но има играчи, които са спечелили всичко или почти всичко, видели са две и двеста в спорта и не се държат така. Освен това Зверев на този етап е пълна нула в турнири от ГШ. Най-доброто му постижение е 1/8 финал на Уимбълдън. На Ролан Гарос приключи в първи кръг, на USO - втори. Дано с времето осъзнае, че светът не се върти около него.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 17 ное 2017 22:29

Кареньо-Бастун дали ще издрапа до 60-те минути в мача :roll: :shock: :lol: :mrgreen:

Изображение

18 секунди прекрачи...ама това с медицинския му таймаут :lol:

Утре е време да се изпере и Чорапа! :twisted: :twisted: :twisted:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2363
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 18 ное 2017 10:21

Издрапа и до два гейма.
Григор спечели 24 от 28 гейма в последните си два мача в О2 Арина. :!: Със Сок няма да е толкова лесно и бързо. Балансът между двамата е 1-3 за Сок с последна победа на американеца на ИУ 2017, но с тази игра Григор има всички шансове за финал с Фед.
Много български знамена на мачовете на Григор
Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта