Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 00:47

Минавам да видя някой хора как са, че съм се притеснил да няма рязане на вени : )
А Федко е мега жалък , няма да го коментирам. Дано се срещнат скоро с Григор
Последна промяна от powerful на 19 ное 2017 00:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 19 ное 2017 00:49

powerful написа:Минавам да видя някой хора как са, че съм се притеснил да няма рязане на вени : )

До началото на втория сет нямаше, мини утре към 10 да провериш пак :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2570
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rmfan5 » 19 ное 2017 00:49

1982 написа:
Esi написа:
1982 написа:Леле, колко нови "тенис фенове" са се появили .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Жалко, че е само при победи ........ но нищо ново, Бай Ганьо пее само за победа. :mrgreen:

Честно казано теб нещо не те разбирам. Не всички хора следят отблизо тениса и са го играли като любители. Коментират успех на български тенисист, ако има загуби не се интересуват. Това е съвсем нормално.


Нормално ли е ??! ......... значи тези хора не се интересуват от дадения спорт, те просто се интересуват да има някаква победа ..... някъде си .... Те са там, където има победа. И още по-абсурдното, те "громят" хора, които иначе наистина се интересуват от дадения спорт, само защото не се подмокрят от дадената победа, без да коментираме причинет сега .....

Ето това раболепие и сервилност на българина е най-отвратителното му "качество" ...... уви. Българинът плюе политиците, че обичали да се умилкват около успели спортисти, ама май и той самият е същият като тях. ;)


Добре бе пич това го има на всякъде.
Останал съм с впечетление че следиш NBA,Войните след 2015 колко нови фенове имат,навсякъде има такива фенове.
Светът и времето са такива.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот gzagorov » 19 ное 2017 00:50

1982 написа:
Esi написа:
1982 написа:Леле, колко нови "тенис фенове" са се появили .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Жалко, че е само при победи ........ но нищо ново, Бай Ганьо пее само за победа. :mrgreen:

Честно казано теб нещо не те разбирам. Не всички хора следят отблизо тениса и са го играли като любители. Коментират успех на български тенисист, ако има загуби не се интересуват. Това е съвсем нормално.


Нормално ли е ??! ......... значи тези хора не се интересуват от дадения спорт, те просто се интересуват да има някаква победа ..... някъде си .... Те са там, където има победа. И още по-абсурдното, те "громят" хора, които иначе наистина се интересуват от дадения спорт, само защото не се подмокрят от дадената победа, без да коментираме причинет сега .....

Ето това раболепие и сервилност на българина е най-отвратителното му "качество" ...... уви. Българинът плюе политиците, че обичали да се умилкват около успели спортисти, ама май и той самият е същият като тях. ;)

Човек, нали се сещаш, че както хората от София бяха изпълнили бул. Цариградско шосе при победите на националите през 1994 г, но не може да се очаква да го направят при загуба от Беларус, така е нормално да се радват на победите на Гришо, без да е нужно да коментират загубите му. Не разбирам за какви сервилност и раболепие говориш.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот SSIW » 19 ное 2017 00:52

Предвид интереса ми към спорта от съвсем ранни годдини, от една страна и достопочтителната възраст, в която по настоящем съм навлязал, изобщо не е изключено да съм „фен на тениса” , значително преди бащите на повечето от пишещите тук, да са били в състояние да проявят, някакви подобни интереси и пристрастия ...
... в по общ план, познаването в тънкости на определен тип психология („Бай-Ганьовската”, да вземем за пример ), най-често се явява следствие , именно на принадлежност към група, с такива типологични характеристики ...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 19 ное 2017 00:53

Браво на Димитров, трето място в ранглистата в края на годината е много сериозно постижение за него.

1982 написа:Гручо, внимавай какво пишеш, да не станеш "хейтър", като мен. 8-) :lol: :lol: Такива мнения не се толерират, аз вече съм дамгосан, не бъди като мен !!!!!

Позициите ни по някои теми съвпадат просто, това е.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2370
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 19 ное 2017 00:54

1982 написа:
Нормално ли е ??! ......... значи тези хора не се интересуват от дадения спорт, те просто се интересуват да има някаква победа ..... някъде си .... Те са там, където има победа. И още по-абсурдното, те "громят" хора, които иначе наистина се интересуват от дадения спорт, само защото не се подмокрят от дадената победа, без да коментираме причинет сега .....

Ето това раболепие и сервилност на българина е най-отвратителното му "качество" ...... уви. Българинът плюе политиците, че обичали да се умилкват около успели спортисти, ама май и той самият е същият като тях. ;)

Извини ме ако греша, но според мен не си прав. Пак ти казвам, хората не следят всеки турнир, развитието на всеки тенисист през годините и се радват на големия успех на български тенисист. Ако ние не уважаваме това което постига наш сънародник кой ще го направи? За разлика от другите хора, българите не винаги сами уважаваме себе си и това е кофти в очите на останалите. Знаеш го не по-лошо от мен.
Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 19 ное 2017 00:59

ИИИИ за ужас на хейтърите Гришо е на финал. Айде остана последната крачка. Тук звездите, жребия и всичко като цяло се нареди в полза на Григор. Ако утре спечели, ще е крайно време да спрат да се изтъкват Раонич и Нишикори за по-добри. Тая година бихме и двамата, спечелихме мастърс за разлика от тях, а сега предстои потенциална ФМ титла, нещо което може само да сънуват 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2570
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rmfan5 » 19 ное 2017 01:00

Esi написа:
1982 написа:
Нормално ли е ??! ......... значи тези хора не се интересуват от дадения спорт, те просто се интересуват да има някаква победа ..... някъде си .... Те са там, където има победа. И още по-абсурдното, те "громят" хора, които иначе наистина се интересуват от дадения спорт, само защото не се подмокрят от дадената победа, без да коментираме причинет сега .....

Ето това раболепие и сервилност на българина е най-отвратителното му "качество" ...... уви. Българинът плюе политиците, че обичали да се умилкват около успели спортисти, ама май и той самият е същият като тях. ;)

Извини ме ако греша, но според мен не си прав. Пак ти казвам, хората не следят всеки турнир, развитието на всеки тенисист през годините и се радват на големия успех на български тенисист. Ако ние не уважаваме това което постига наш сънародник кой ще го направи? За разлика от другите хора, българите не винаги сами уважаваме себе си и това е кофти в очите на останалите. Знаеш го не по-лошо от мен.


Тъпото е че той говори за отвратителни качества,обаче това което прави той е още по-отвратително.
Ще се насере,обаче няма да каже едно браво.......
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 19 ное 2017 01:01

powerful написа:Минавам да видя някой хора как са, че съм се притеснил да няма рязане на вени : )
А Федко е мега жалък , няма да го коментирам. Дано се срещнат скоро с Григор


Ооооо, ти изпълзя ..... винаги след победи го правиш, жалко, че те няма след Рубльов и сие резили ...... а ако Федко е мега жалък, не знам какъв е твоят любимец, дето мега жалкият Федко го тумбари, където го набара. :mrgreen: :mrgreen: Да не говорим пък кой какво е постигнал в кариерата си. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта