Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 19 ное 2017 01:18

powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.


Извинявай, ама ти и на Уимбълдън написа, че Димитров ще бие Федерер, но помним какво стана ....... радвай се на успеха му, ама наистина не е зле да се спреш малко с глупостите, щото се оливаш, дори другите фенове на Димитров го забелязват, сигурен съм. ;) ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HardWork » 19 ное 2017 01:21

powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.

Хайде да изчакаме утрешният мач да свърши благополучно преди да вадим голямата кошница! Гофен победи Федерер днеска със стрхотна игра. Вероятно мачът утре няма да има нищо общо със гофеновото фиаско през седмицата..

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 01:21

Не знам, ама ти или си малоумен или не знам. До преди Григор сме нямали тенисист в топ 100 , излезе едно момче от Хасково прославя България, навсякъде по целия свят му се кефят само тука злобарите го плюят постоянно.комплексарска работа , N3 в света след легендите Федерер и Надал аз друго няма кво да добавя.. Григор е един от най-великите български спортисти и ще стане най-великия като вземе шлем

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот W84me » 19 ное 2017 01:22

powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.

Точно това тръгнах да пиша и аз. Просто на финалния турнир, като изключим Фед и Надал, другите бяха и са доста под нивото на Григор, най-вече технически. Тази вечер беше най-трудният му мач, неудобен съперник. Сок разчита единствено на мощния си спин форхенд, бекхенда му е потресаващо слаб, сервиса - нищо особено, но Григор по начало изпотва трудности срещу такива играчи, без ясно изразен стил, с яко блъскане по топката. Ето и малко инфо, какво ще прибере Григор, ако победи утре! Отбелязвам, че тази сума е само за победа утре, досега е заработил 1.4 милиона в зелено!

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 01:23

HardWork написа:
powerful написа:В момента няма тенисист който може да бие Григор, може би излючение е Федерер но съм убеден, че щеше да го бие на финала.

Хайде да изчакаме утрешният мач да свърши благополучно преди да вадим голямата кошница! Гофен победи Федерер днеска със стрхотна игра. Вероятно мачът утре няма да има нищо общо със гофеновото фиаско през седмицата..


Дори и да падне той направи предостатъчно тази седмица. Гофен му е много удобен , победи в Мелбърн, София и една тука и загуба в Ротердам която беше логична след многото натрупани мачове на Димитров.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 01:25

Адски ме е яд, за Надал. Голям мач щеше да стане и Григор щеше да го бие най-накрая. Изпусна го наскоро няколко пъти но да се надяваме да се срещнат на финала в Мелбърн и да си върнем за всички загуби.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 19 ное 2017 01:28

powerful написа:Не знам, ама ти или си малоумен или не знам. До преди Григор сме нямали тенисист в топ 100 , излезе едно момче от Хасково прославя България, навсякъде по целия свят му се кефят само тука злобарите го плюят постоянно.комплексарска работа , N3 в света след легендите Федерер и Надал аз друго няма кво да добавя.. Григор е един от най-великите български спортисти и ще стане най-великия като вземе шлем


Ама Федерер легенда ли стана ??! Нали беше мишка и не знам още какво ??! :mrgreen: :mrgreen:

И се успокой малко, това са просто едни спортисти, играещи най-вече за себе си. Всеки е свободен дали да ги харесва или не, не подлежат на коментар Хора, като Левски, Ботев, Раковски, Бенковски (но не този от Микре :mrgreen: ) и т.н. ........ всичко останало е въпрос на виждания, разбирания и принципи, без да навлизам в детайли, че ще стане оффтопик. 8-) 8-)

А и темата за величието е доста субективна, за теб може и да стане, за други може и да не стане ....... лично за мен Стоичков е най-великият български спортист, макар че като човек много ме разочарова вече.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот powerful » 19 ное 2017 01:32

1982 написа:
powerful написа:Не знам, ама ти или си малоумен или не знам. До преди Григор сме нямали тенисист в топ 100 , излезе едно момче от Хасково прославя България, навсякъде по целия свят му се кефят само тука злобарите го плюят постоянно.комплексарска работа , N3 в света след легендите Федерер и Надал аз друго няма кво да добавя.. Григор е един от най-великите български спортисти и ще стане най-великия като вземе шлем


Ама Федерер легенда ли стана ??! Нали беше мишка и не знам още какво ??! :mrgreen: :mrgreen:

И се успокой малко, това са просто едни спортисти, играещи най-вече за себе си. Всеки е свободен дали да ги харесва или не, не подлежат на коментар Хора, като Левски, Ботев, Раковски, Бенковски (но не този от Микре :mrgreen: ) и т.н. ........ всичко останало е въпрос на виждания, разбирания и принципи, без да навлизам в детайли, че ще стане оффтопик. 8-) 8-)

А и темата за величието е доста субективна, за теб може и да стане, за други може и да не стане ....... лично за мен Стоичков е най-великият български спортист, макар че като човек много ме разочарова вече.



Прав си, но да се плюе по Григор само защото ни е сънародник а ние сме комплексари е тъпо , не мислиш ли ? Къде сме ние на картата, и кви успехи имаме в спорта, че да се хейти постоянно в повечето пъти незаслужено? Много малко хора осмислят наистина колко труд,лишения и себераздаване трябват за да си в топа 20 дори. Колкото до Стоиков велик е но Григор може би го изравни и ако не го е минал, съвзем скоро ще стане. Това да играеш по 14-15 турнира на година и да поддържаш добро ниво през цялата година си е сериозно постижение.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 19 ное 2017 01:33

sapio0o написа:Местата са 8, не 4. Махни Надал, Федерер, Джокович, Вавринка и Мъри и остават още три квоти.

Дел Потро също може да го прибавиш към тази петица, стига да е здрав през цялата година и в нормална форма. Остават две места, за които ще се борят Димитров, Чилич, Нишикори, Раонич... Сок, Буста и Гофен не биха помирисали Финален мастърс при нормално протичащ сезон.
Последна промяна от Groucho на 19 ное 2017 01:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 19 ное 2017 01:33

Контузиите са част от играта. Да са си съобразили силите. За 2017 Григор е само зад тенис величията. Факти. Това остава в историята,никой не се интересува срещу кой е играл. И Рафа спечели ЮО срещу играчи извън топ 20.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта