Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 18 фев 2018 22:31

Vura написа: №3 в света няма място на АТП 250,


Номер 3 е само и единствено защото над половината от Топ 10 са изпоконтузени последната година, година и нещо ..... неслучайно дотогава само гледаше отвън Топ 10 и се намъкна вътре точно в споменатото време. И днес се видя, че и чеп за зеле не става от него, Федерер скоро сигурно ще умре на корта от естествена смърт :mrgreen: :mrgreen: , но момчето от Калифорния яде бой, какъвто и Катрин Вачева не е яла от Орлин Орлинов. :lol: :lol:
Последна промяна от 1982 на 18 фев 2018 22:46, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 18 фев 2018 22:41

JackPackage написа:
marco_bailey написа:За пореден път, дори и като номер 4 в света, Григор Димитров изглежда нелепо срещу някой от топ топ играчите (говорим за Федерер, Мъри (когато беше номер 1), Надал (с някои малки изключения) и Джокович. Направо като ученичка, доста тъжно... :cry: :cry: :

Мъри насред Уимбълдън го напляска 3:0, като имаше и две по 6:1 :lol: :mrgreen:


5 победи и 31 загуби срещу Топ 4 за лекуващия се мигновено от болни рамена. :mrgreen:

1 - 10 срещу Надал
1 - 6 срещу Джокович
0 - 7 срещу Д`Артанян :mrgreen:
3 - 8 срещу Муррай

За съжаление, останалите бабереци са същите и наистина бъдещето на тениса изглежда Мишата Чорни. :lol: :| :| :|
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 18 фев 2018 22:46

1982 написа:
JackPackage написа:
marco_bailey написа:За пореден път, дори и като номер 4 в света, Григор Димитров изглежда нелепо срещу някой от топ топ играчите (говорим за Федерер, Мъри (когато беше номер 1), Надал (с някои малки изключения) и Джокович. Направо като ученичка, доста тъжно... :cry: :cry: :

Мъри насред Уимбълдън го напляска 3:0, като имаше и две по 6:1 :lol: :mrgreen:


5 победи и 31 загуби срещу Топ 4 за лекуващия се мигновено от болни рамена. :mrgreen:

1 - 10 срещу Надал
1 - 6 срещу Джокович
0 - 7 срещу Д`Артанян :mrgreen:
3 - 8 срещу Муррай

За съжаление, останалите бабереци са същите и наистина бъдещето на тениса изглежда Мишата Чорни. :lol: |

Я дай Head 2 Head на Муррай срещу ония тримата в ГШ да видим колко е голям тоя баберек :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2018 11:48

Турнирният директор в Ротердам Рихард Крайчек:
Григор, жалко, че днес не се чувстваше добре, но игра прекрасно през седмицата. Помня, когато през 2009-а дойде тук с „уайлд кард“ и изигра великолепен мач срещу Рафа Надал – в три сета. Извървя дълъг път, за да стигнеш до финала. Догодина искам да видя името ти там, в списъка с предишните шампиони от турнира.
Видях, че очевидно не е 100% готов. Извини ми се няколко пъти за това, а аз му благодарих, че все пак игра на финала. Това се казва класа!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 19 фев 2018 11:59

Ако играе и догодина, жив и здрав, КОЗАТА може да мисли и за рекорда на Джими Конърс - 12 титли само изостава :oops: 8-)

А иначе вече има 20 500-ки, изпреварвайки Рафа (19) :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2357
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 19 фев 2018 12:17

Вечно го сравнявате с Надал. Фед това онова, но Рафаааа!!!! ;)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Sstefanov » 19 фев 2018 13:59

Red_Neck написа:Турнирният директор в Ротердам Рихард Крайчек:
Григор, жалко, че днес не се чувстваше добре, но игра прекрасно през седмицата. Помня, когато през 2009-а дойде тук с „уайлд кард“ и изигра великолепен мач срещу Рафа Надал – в три сета. Извървя дълъг път, за да стигнеш до финала. Догодина искам да видя името ти там, в списъка с предишните шампиони от турнира.
Видях, че очевидно не е 100% готов. Извини ми се няколко пъти за това, а аз му благодарих, че все пак игра на финала. Това се казва класа!

Оправдания винаги ще се намерят. Просто Фед е бог, наш гришко да си чука мулатката и да не ни занимава повече. Феновете му да си го гледат а журналят да спрат да тръбят за него. Срам и позор, че някой някога го е сравнявал с Фед. Рамото Гришо, рамото.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2018 14:31

Sstefanov написа:
Red_Neck написа:Турнирният директор в Ротердам Рихард Крайчек:
Григор, жалко, че днес не се чувстваше добре, но игра прекрасно през седмицата. Помня, когато през 2009-а дойде тук с „уайлд кард“ и изигра великолепен мач срещу Рафа Надал – в три сета. Извървя дълъг път, за да стигнеш до финала. Догодина искам да видя името ти там, в списъка с предишните шампиони от турнира.
Видях, че очевидно не е 100% готов. Извини ми се няколко пъти за това, а аз му благодарих, че все пак игра на финала. Това се казва класа!

Оправдания винаги ще се намерят. Просто Фед е бог, наш гришко да си чука мулатката и да не ни занимава повече. Феновете му да си го гледат а журналят да спрат да тръбят за него. Срам и позор, че някой някога го е сравнявал с Фед. Рамото Гришо, рамото.

Ти от кого чу .... оправдания?
Цитирал съм турнирния директор Крайчек, защото се появиха спекулации веднага след края на мача.
Никой не те кара нито да гледаш Григор, нито да се "занимаваш с него", .... нито да го подкрепяш!
Ако няма какво ново да кажеш, хвърляй си храчката веднъж седмично с останалите всичкомразци и .... пътувай!

Хубав-лош, днес Григор е номер 4 в ранглистата на АТП!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 19 фев 2018 18:28

Red_Neck написа:Турнирният директор в Ротердам Рихард Крайчек:
Григор, жалко, че днес не се чувстваше добре, но игра прекрасно през седмицата. Помня, когато през 2009-а дойде тук с „уайлд кард“ и изигра великолепен мач срещу Рафа Надал – в три сета. Извървя дълъг път, за да стигнеш до финала. Догодина искам да видя името ти там, в списъка с предишните шампиони от турнира.
Видях, че очевидно не е 100% готов. Извини ми се няколко пъти за това, а аз му благодарих, че все пак игра на финала. Това се казва класа!

Прекрасно изказване, в което се вижда, че не само ние хвалим нашето момче за това, което прави!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 19 фев 2018 20:37

Оф, много смешно. Едните имат Григор за Бог, другите го смятат за кръгла нула. Тъпня!

Григор не е Бог, той е далече от най-големите в тоя спорт и ще ги мине само като одъртеят прекомерно, никога иначе. Превъзнасянето му е смешно и жалко.

Но Григор не е и нула. Той е най-добрия български тенисист при мъжете. Не само сега, ами ако не бъркам нещо в историята въобще. Не знам защо трябва да бъде смятан за нула, щот го бият Федерер и Надал примерно. Говорим за най-големите в тоя спорт сега.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта