Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 21 ное 2017 11:33

Soulen написа:
boabbb написа:Имам само 3 забележки към Гришата, като две от тях са причина да изпитвам някаква неприязън към него. Първото, с което той вече се бори, е че не е устойчив и психически не издържа в големи мачове. Второто - леличките и "разваления" български. Третото и най-основно - "гражданството" му :x Значи като набираше скорост е могъл да взима по някой лев от държавата ( федерацията ) , а сега стана гражданин на Монако, за да не плаща данъци :evil: Това е типично педе.растка работа, която правят доста тенесисти, но не всички :!: Федерер и Надал си живеят където са си живяли преди, докато плескавеца и нашия са станали "баровци" ... манталитет, какво да ги правиш :|


Много пъти се коментираше за разваления български, че е неизбежен след като то ранна детска възраст не го практикува. Освен това си има и лек говорен дефект. Григор не е живял в България по-голямата част, а най-глупавото е пък да плаща данъци за нови коли на онея хрантутници. И аз не бих плащал данъци стига да мога. Държавата да го духа, с нищо не е заслужила да и се дава нещо.


Над половин милион лева е получил Григор Димитров от държавата през последните 7 години, става ясно от справка, получена по Закона за достъп до обществена информация от Министерството на младежта и спорта. Точната сума е 583 470 лева. Особено силно е било финансирането преди олимпийските игри в Лондон - 130 170 лева, като проверка на "24 часа" не откри друг български спортист, който да е получил подобна сума за подготовката си.


Не знам за тебе, ама аз толкова пари от държавата не съм взел :| Като няма пари, ще взима, пък после - айде в Монако.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 21 ное 2017 12:37

Григор ще върне дадените за него пари, като направи една солидна инвестиция в България. Просто не знам кога ще е този момент. Очаквам супер модерен комплекс като на Малеевите. Въпосът е кога ще се случи, най-вероятно до 15-20 години. Иначе Федерер си му е добре в Швейцария, няма смисъл да си маха парите от там :mrgreen: 500 000 лева са крайно недостатъчна сума за подготовка на спортисти, които всяка седмица са в различна точка на света. И това за 7 години..... А в крайна сметка държавата трябва да подкрепя И спортистите си и да им осигурява необходимите условия. Не е нормално състезателите да мизерстват, да нямат треньори, доктори и др, а ти да имаш очаквания.
Тенисът не е евтин спорт, което пречи и много деца да се занимават с него. После, ако попаднеш в топ 30, ще изкарваш добри пари, но големите пари са в топ 10. В това няма нищо лошо, защото тенисът е най-трудният във физически и психологически план спорт. Тук на корта си само ти и съперникът. Всичко зависи изцяло от теб, няма съотборник, няма друг лидер, няма отбор, треньорите не дават указания и не могат да променят тактиката в хода на мача....

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 21 ное 2017 12:49

Грешно схващате нещата ... Аз не искам нищо да връща, халал да са му на човека, а и явно са помогнали и са инвестирани правилно. Не ми харесва човек да се тупа в гърдите, че е българин и колко обича България, пък не ще да е гражданин, щото има данъци :| Това си е циганска работа ... Всеки си има различно виждане, но запомнете едно - докато всеки гледа как да "прецака" държавата, ще продължаваме да си викаме "Докога ще сме на тоя хал?" :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9045
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 21 ное 2017 13:25

boabbb написа:Грешно схващате нещата ... Аз не искам нищо да връща, халал да са му на човека, а и явно са помогнали и са инвестирани правилно. Не ми харесва човек да се тупа в гърдите, че е българин и колко обича България, пък не ще да е гражданин, щото има данъци :| Това си е циганска работа ... Всеки си има различно виждане, но запомнете едно - докато всеки гледа как да "прецака" държавата, ще продължаваме да си викаме "Докога ще сме на тоя хал?" :idea:

Абе човек, така е навсякъде. Никой не иска да плаща данъци и умните хора си го спестяват. Защо французите бягат в Русия чак, за да не плащат?
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 21 ное 2017 13:45

boabbb написа:...докато всеки гледа как да "прецака" държавата, ще продължаваме да си викаме "Докога ще сме на тоя хал?" :idea:

E, това го пишеш тук, ама като ставаше дума за ЦСКА-София, дълговете на ЦСКА и Ганчев написа нещо от сорта на "държавата да го духа", нали така? На този хал ще сме си.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 21 ное 2017 14:00

Groucho написа:
boabbb написа:...докато всеки гледа как да "прецака" държавата, ще продължаваме да си викаме "Докога ще сме на тоя хал?" :idea:

E, това го пишеш тук, ама като ставаше дума за ЦСКА-София, дълговете на ЦСКА и Ганчев написа нещо от сорта на "държавата да го духа", нали така? На този хал ще сме си.


Тая тема, както и темата с държавния сектор на "лизинг" , няма какво да я зачекваме ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 21 ное 2017 14:30

boabbb написа:Тая тема, както и темата с държавния сектор на "лизинг" , няма какво да я зачекваме ...

Че защо? По два еднакви казуса мнението ти е диаметрално противоположно. Затова сме на тоя хал.
Иначе, включи и сектора на "лизинг". Аз няма да защитя нещо нередно, само защото се извършва от Левски.
Вие го правите и после се чудите защо държавата е на тоя хал.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 21 ное 2017 20:41

След като хич не им се получи с прогнозите за 2018, ето нови за 2022. Само тези си знаят как виждат Джокович седми. Не разбраха ли тези хора, че докато я има голямата четворка, призовите места ще са техни. Роже ще е на 44 и ще е в топ 4 без да се поти на корта. Рафа и Ноле ще могат да го правят поне до 38. Друг е въпросът, че мотивацията също има значение и се очаква в скоро време да я загубят, което пък ще ги прати в пенсия. С две думи, естествения път ще ги свали от върха, а не следващите генерации.

So here is our forecasted top-10 for 2022: Metro.co.uk's predicted 2022 top-10...
1. Zverev
2. Dimitrov
3. Shapovalov
4. Auger-Aliassime
5. Thiem
6. Kyrgios
7. Djokovic
8. Rublev
9. Goffin
10. Chung

http://metro.co.uk/2017/11/...
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 22:18

nghcvth написа:Аз не разбирам какво толкова фатално нещо е казал Волгин, че се скочи срещу него като Матросов на амбразурата? :roll: Нито пък в изказването си е обидил Димитров.

А на онзи псеввдо разбирач ще му кажа, че Джокович печели титлите си на този турнир основно срещу Надал и Федерер. Дотолкова със сравненията.


Волгин не е казал нищо в сравнение с това, което купищата пишман-патриоти казаха за Димитров, когато предаде националния за купа Дейвис в най-важния му мач от много години насам ........ но те вече не помнят тези неща, сега са димитровисти-фанатици и мачкат "хейтърите", осмеляващи се да имат малко по-различно мнение от тяхното ........ така ще е, докато има победи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 22:24

Groucho написа:
boabbb написа:...докато всеки гледа как да "прецака" държавата, ще продължаваме да си викаме "Докога ще сме на тоя хал?" :idea:

E, това го пишеш тук, ама като ставаше дума за ЦСКА-София, дълговете на ЦСКА и Ганчев написа нещо от сорта на "държавата да го духа", нали така? На този хал ще сме си.


Същото го написа и когато веднъж зачекнах темата за това как Ганчев направи врътката с Литекс Моторс, за да не връща заграбените милиони от КТБ ....... защити Ганчев и го .... подаде на държавата. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе донякъде съм съгласен с мнението му, но наистина - след като защитаваш оранжевите далавери на онези, от които държавата губи много милиони, малко абсурдно звучи да повдигаш точно тази тема. :| :|
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта