Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот tmanolov » 23 авг 2017 09:07

Хайде пак мелодрами за наш Гришо. То бива и може, но наистина подобен нихилизъм ми идва в повече, ставате точно като платените драскачи, които отричат зверствата на Априлското въстание, щото видиш ли, картината на някой художник, посветена на него, не била достоверна, тъй като не била рисувана в момента на зверствата. Или пък другите, дето отричат ислямизацията в Родопите, щото романът "Време разделно" е писан по приписка на монах, който не е съвременник на събитията. А какво да кажем за тези, които отричат светостта на Левски (не отборът, че да не заподскачат пак някои), щото бил убил едно ратайче, или наричат Ботев (пак не отборът) пияница, Раковски - развратник и т.н.

Надявам се, че ме разбрахте, макар да не съм много сигурен в това, тъй като повечето четете само това, което сте написали, без да видите другото и да с епомъчите да го разберете! Григор е българин, най-голямата ни звезда в момента и има спечелн мастърс 1000, какъвто нямат нито Рапонич, нито Камикадзето. И докато Рапоня ми е адски противен, тъй като има само един сервис и грозна мутра от шумадийски тип (милият 1982 сега сигурно ще подрипне, че обиждам любимите му шумадийци, при това на омразния български, а не на шумадийската повърня), то Кей-ката ми е много симпатичен играч (тип Ферер). И тук е разликата с нашия - Кей стигна финал на УСОпен и когато просто трябваше да бие доста по-слабия от него Маринчо Чилиеца, след като преди това победи Рапоня, Бъбринка и Джуката, той падна. Не просто падна, а беше разгромен в три сета. Е, нашият стигна финал (вярно, атп 1000 далеч не е ГШ) и си го взе. Ми толкоз!

Успех на Григор, има всички шансове и на УСОпен, макар аз да не тая големи надежди и да не тръгвам с голямата кошница. Късмет на жребия, дано още някой от този преди него се контузи (така, нарочно го казвам, за да има за какво да се хванете извън контекста на написаното) и да стигне поне 1/2 финал. Успех!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2370
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 23 авг 2017 10:24

1982 написа:Що бе, нека и Димитров стигне някога финал на ГШ, няма лошо, ама тоя колаж наистина идва бая нелеп. Щото и двамата са стигали финали на Мастърси, и то Мастърси с далеч по-сериозна конкуренция, но там не са имали щастието да срещнат Ник Кирьос ....... Нишикори дори смачка Надал в Мадрид, но имаше супер нещастието да се контузи ...... Раонич пък игра 3 финала на Мастърси, но имаше нещастието да са с Надал и Джокович (2 пъти) .....

И какво му е нелепо на колажа? Той между другото е от Трол тенис, там хората имат чувство за хумор, а е и истина. Идеята му е, че на света има и спортно щастие. Но то се случва на можещите!! Григор на този турнир е играл отлично, спечели го и има всички шансове в Ню Йорк. Нелепото донякъде в колажа е в предпазителите на Раонич, но на фона на всички обидни епитети към някои тенисисти от г-н Манолов е бледа закачка може би със стила му на игра. Така ми остана загадка кой е "грозното от планините" :lol:
А ти бъди коректен. ;) Нишикори не смачка Надал в Мадрид. Нишикори излезе на корта и се отказа при 2:6, 6:4, 3:0.
kingofpop написа: Раонич би и Дедо на Уимбълдън, а нашия като играе с него е паднал още преди мача да е започнал..... :| :| :|

Е, срещу това има само един начин. Уважавай противника, но не си създавай идоли. Да види Надал, но не от този сезон. :evil: Григор сам го е казал след финала в Синси
“I mean, to me, he’s always been one of my inspirations. Sometimes when I’m down in the match, if I’m complaining or something, I was like, ‘Would Rafa do that? I don’t think so.’
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 23 авг 2017 16:00

Esi написа:А ти бъди коректен. ;) Нишикори не смачка Надал в Мадрид. Нишикори излезе на корта и се отказа при 2:6, 6:4, 3:0.


Аз ли не съм коректен ??! Ти ми цитираш резултата, при който се отказа, но той се контузи доста преди това .... ти гледа ли въобще мача тогава ??! Кей водеше 6:2 и 4:2 или 4:3 във втория сет, когато получи проблеми в гърба .... после се опита да доиграе мача, но беше невъзможно и Надал се възползва, а японецът накрая се отказа, като видя, че няма шанс.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 23 авг 2017 16:03

tmanolov написа:какъвто нямат нито Рапонич, нито Камикадзето. И докато Рапоня ми е адски противен, тъй като има само един сервис и грозна мутра от шумадийски тип (милият 1982 сега сигурно ще подрипне, че обиждам любимите му шумадийци, при това на омразния български, а не на шумадийската повърня),


Обиждай когото си искаш, не ми пука, само не ми пиши после за хейтъри и плюене, че всичките ти постове са изпълнени с плюене и хейт ..... такива като теб са ми ясни, вясвате се тук, само когато Димитров бие, и сте първи капацитети по всичко.
А пък това, че българският език ми бил омразен ..... дори не знам как да го коментирам, няма такава върховна тъпотия. То си е за твоя сметка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2370
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 23 авг 2017 17:48

1982 написа:
Esi написа:А ти бъди коректен. ;) Нишикори не смачка Надал в Мадрид. Нишикори излезе на корта и се отказа при 2:6, 6:4, 3:0.


Аз ли не съм коректен ??! Ти ми цитираш резултата, при който се отказа, но той се контузи доста преди това .... ти гледа ли въобще мача тогава ??! Кей водеше 6:2 и 4:2 или 4:3 във втория сет, когато получи проблеми в гърба .... после се опита да доиграе мача, но беше невъзможно и Надал се възползва, а японецът накрая се отказа, като видя, че няма шанс.

Да, гледах финала в Мадрид 2014. Не си спомням как се разви точно втория сет, много мачове се изиграха оттогава. Нишикори спомена, че има някакви проблеми преди самия финал, но не провали турнира и излезе на корта, чест и почитания за което. Това е истината, както е истина, че и да е имал възможност да "смачка" Надал, не го направи. Ето ти един пример какво се случва понякога, нали така.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 23 авг 2017 19:22

Не знам преди финала дали е говорил подобни неща, може и тук да се бъркаш, но на самия финал игра прекрасно и беше на 2 гейма от Мастърс титла на клей, спечелена убедително срещу Рафаел Надал - обявен за крал на клея (съвсем заслужено, разбира се) ...... и точно тогава, при 4:2 или 4:3 беше, не съм сигурен кой от двата гейма, получи проблем в гърба и оттам нататък не взе и 1 гейм даже .... а накрая се и отказа, просто нямаше смисъл да се мъчи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2370
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 23 авг 2017 20:19

Още на полуфинала с Ферер иска медицинско прекъсване заради болки в кръста и гърба, после казва, че Надал е фаворит, а той ще се опита да изиграе още един силен мач, но се съмнява дали ще успее заради тези проблеми. Явно е бил прекрасно подготвен на клей с амбиция за титла в Мадрид, но ....джос /съдба/
Все тая, ровим работи от преди години.
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 24 авг 2017 06:53

И Раонич официално пропуска ЮС Оупън....да видим дали някой измежду Чилич и Мъри няма да допълни списъка :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 24 авг 2017 09:15

kingofpop написа:И Раонич официално пропуска ЮС Оупън....да видим дали някой измежду Чилич и Мъри няма да допълни списъка :oops:

Освен Гришо да вземе да спечели и тоя турнир. Само някой трябва да бие Федерер, другите са му по силите :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 24 авг 2017 09:31

kingofpop написа:И Раонич официално пропуска ЮС Оупън....да видим дали някой измежду Чилич и Мъри няма да допълни списъка :oops:

При това положение топ 8:
1. Рафаел Надал (1)
2. Анди Мъри (2)
3. Роджър Федерер (3)
4. Алекандър Зверев (6)
5. Марин Чилич (7)
6. Доминик Тийм (8)
7. Григор Димитров (9)
8. Джо-Вилфрид Цонга (12)

Цонга намазва най-стабилно. Дедо, ако има проблеми, то Шлемката е напълно възможна за дон Гриша :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта