Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 11 сеп 2023 02:57

5 години по-късно, чудото се случи, честно казано, не съм си мислел, че отново ще успее да спечели този каръшки турнир, който се оказа по-тежък от РГ толкова много пъти... През 2021 година не вярвах, че би имал някакви реални шансове да играе на високо ниво и да дочака олимпиадата в Париж, но сега кой знае...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 11 сеп 2023 03:04

Впрочем, една от най-големтие несправедливости в тениса беше частично поправена днес, Надал да има повече титли от Джокович на ЮСО беше кощунство.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 11 сеп 2023 12:29

Leonardo DiCaprio не пропуска финал. Nicole Kidman какво общо има с тениса ! Не забелязах Brad Pitt , изглежда има ангажименти. Усещам , че е фен на Джоко. Заслугата на Горан Иванишевич е голяма. Може би решителна за спечелване на мача. В най-критичните моменти , той Джоко , изненадващо успешно прилагаше сервис-мрежа. Останалото е елементарно за играчи , достигнали до този етап , да правят по над 35 удара на твърдо , което е характерно по-скоро за шлаката. В бъдеще , трябва да ''изрови'' от някъде един мейджър . Достатъчно. Не е излишно да закръгли и мастърсите на 40. Задава се Китай . Не съм сигурен дали има участие.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот blue avalanche » 11 сеп 2023 12:46

sirius123 написа:Leonardo DiCaprio не пропуска финал. Nicole Kidman какво общо има с тениса ! Не забелязах Brad Pitt , изглежда има ангажименти. Усещам , че е фен на Джоко. Заслугата на Горан Иванишевич е голяма. Може би решителна за спечелване на мача. В най-критичните моменти , той Джоко , изненадващо успешно прилагаше сервис-мрежа. Останалото е елементарно за играчи , достигнали до този етап , да правят по над 35 удара на твърдо , което е характерно по-скоро за шлаката. В бъдеще , трябва да ''изрови'' от някъде един мейджър . Достатъчно. Не е излишно да закръгли и мастърсите на 40. Задава се Китай . Не съм сигурен дали има участие.

Сервис-мрежа - да. Но твърде много двойни грешки. Цели шест. При които не си пропуснал полето със сантиметър, а бухаш топката в основата на мрежата.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 11 сеп 2023 13:05

Не може без тях. Те се поправят. Не знам в кой сет беше , но статистиката отчиташе 100% първи сервис.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 11 сеп 2023 21:28

sirius123 написа:Останалото е елементарно за играчи , достигнали до този етап , да правят по над 35 удара на твърдо , което е характерно по-скоро за шлаката. В бъдеще , трябва да ''изрови'' от някъде един мейджър . Достатъчно. Не е излишно да закръгли и мастърсите на 40. Задава се Китай . Не съм сигурен дали има участие.

Не мисля, че му е много елементарно да води толкова дълги разигравания, във втората половина на втория сет вчера изнемогваше.
Иначе, ще играе на купа Дейвис, а Иванишевич каза, че Шанхай най-вероятно ще го пропусне, което е много жалко, един от любимите ми Мастърси, а и публиката в Китай го обича много, явно повече няма да играе там.
Купа Дейвис, Париж и Торино, явно това ще е за тази година.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот nghcvth » 12 сеп 2023 20:13

Това със сервис- мрежата наистина е впечатляващо. Дори в такъв стадий от кариерата си развива играта си и се напасва според ситуацията.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 13 сеп 2023 18:11

nghcvth написа:Това със сервис- мрежата наистина е впечатляващо. Дори в такъв стадий от кариерата си развива играта си и се напасва според ситуацията.

[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 15 сеп 2023 14:42

Джоко се пуска днес срещу испанците за Davis Cup. За разлика от нашенеца , който не се включи да помогне на отбора в мача с Казахстан , предвождан от Бублик.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 15 сеп 2023 20:07

Може да се каже , че срещата с Davidovich Fokina бе оспорвана. Имам чусвтвото , че се игра на мастерса в Paris , зелено-сиво поле. Всъщност мачът се състоя във Валенсия , в една ''хралупа''-сауна , в която температурата не падна под 32.6 degree. Предполагам и с висока влажност.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта