Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот kingofpop » 26 юли 2017 23:54

1982 написа:Нямай големи надежди и за АО, Джокович изглежда умрял психически, той просто играе вече насила, а контузиите са му най-малкият проблем .....



не ти ли омръзна да повтаряш 1 и също всеки път :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

то и Федерер и Надал ги бяха отписали разни капацитети.....

Ноле ще печели още много титли и поне 3-4 Шлема
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот 1982 » 27 юли 2017 00:07

Ами, за съжаление, имам навика да се оказвам прав, когато "повтарям едно и също", както по тази, така и по някои други наболели теми ...... помниш ли какво писах в началото на годината, че Джоко може и да изпадне даже от топ 10 тази година ??! ...... май пак ще позная, не че се радвам от това, но ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот kingofpop » 27 юли 2017 00:25

1982 написа:Ами, за съжаление, имам навика да се оказвам прав, когато "повтарям едно и също", както по тази, така и по някои други наболели теми ...... помниш ли какво писах в началото на годината, че Джоко може и да изпадне даже от топ 10 тази година ??! ...... май пак ще позная, не че се радвам от това, но ....


тази година се очакваше да му е слаба след като миналата хвърли толко усилия и физически и психологически най-вече за Гароса....всеки спортист минава през такива моменти...според мен сега ако си почине и психически и се мотивира може отново да мачка....все пак е сърбин....Ноле е последният човек, когото бих отписал за каквото и да е

а и казва, че е играл с тази контузия цялата 2017....годината му е подобна на 2015 на Надал и 2013 на Федерер, но както виждаш отново си печелят Шлемове ;д
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот NOMER14 » 27 юли 2017 00:29

Кинг,
тевеса чака класиране за Уимбълдъна.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот 1982 » 27 юли 2017 00:35

kingofpop написа:
1982 написа:Ами, за съжаление, имам навика да се оказвам прав, когато "повтарям едно и също", както по тази, така и по някои други наболели теми ...... помниш ли какво писах в началото на годината, че Джоко може и да изпадне даже от топ 10 тази година ??! ...... май пак ще позная, не че се радвам от това, но ....


тази година се очакваше да му е слаба след като миналата хвърли толко усилия и физически и психологически най-вече за Гароса....всеки спортист минава през такива моменти...според мен сега ако си почине и психически и се мотивира може отново да мачка....все пак е сърбин....Ноле е последният човек, когото бих отписал за каквото и да е

а и казва, че е играл с тази контузия цялата 2017....годината му е подобна на 2015 на Надал и 2013 на Федерер, но както виждаш отново си печелят Шлемове ;д


Ами, ще се радвам да се окажеш прав ....... но аз си оставам краен песимист, а това което най ме плаши е, че много познавам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Разбира се, дано този е от редките случаи, когато бъркам. :mrgreen: Но за мен случаят му няма много общо с тези на Надал и Федерер, Джоко нещо съвсем изперка, изгони човек като Вайда, което и до днес не ми го побира умът, а се обгради с разни психопати, като оня испански клошар Пепе.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот kingofpop » 27 юли 2017 02:38

NOMER14 написа:Кинг,
тевеса чака класиране за Уимбълдъна.


не съм забравил, на море съм и от тука ми е трудно, като се прибера :mrgreen: :geek:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 28 юли 2017 09:58

Най-големият проблем , който имаме е лакета. Онези двамката си разиграват коня , защото нямат достатъчно силни опоненти. Виждате нашенеца , хърватина и другите , колко жалка съпротива оказват, а нямат физически проблеми. Едва ли не , швейцареца се гаври с тях. За сега се разминаваме с него.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 21 сеп 2017 13:07

Изображение :lol:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот MuFc1878 » 17 окт 2017 08:44

Ето как се обръща финала в Шанхай след спасени няколко мачбола :)



[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sapio0o » 17 окт 2017 10:53

Този човек е нужен на тениса.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AJLhQsycjUw[/youtube]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта