Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 04 яну 2016 10:48

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RlfhMLsv-zo[/youtube][/center]

papazar
Мнения: 29
Регистриран на: 10 юли 2015 00:45
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот papazar » 04 яну 2016 10:53

Браво Григор!Имаше някой моменти дето ми идваше да си счупя компа заради пропуснати шансове и прибързани топки...доста брак при лифтирания форхент....но психически издържа момчето и се изкефих на макс! А що се отнася за комплексарите дето мразят и майките си защото са ги родили У БУЛГАРИСТАН ама са иначе големи патриоти и разбират от всички спортове,вътрешно се разяждат от злобата и зависта мога само да ги съжаля...ние никога не сме имали и няма и да имаме тенесист влязъл в топ 10 на света,Григор го направи и самият факт,че много български деца се запалват по тениса е достатъчен за мен!Тенисът е интелигентен спорт и се практикува от хора с интелект и добра физика,харесва на интелигентни хора и за разлика от други спортове е привилегия на богатите,наред с голфа и полото,така че не очаквам от вас да го харесвате или още по малко да го разбирате!Имате много поздрави от снежен Монтреал!Давай Гришо!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Бризбън | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жил Симон 04:30ч.

Мнениеот loko1 » 04 яну 2016 11:17

Браво на Гришо.

HardWork написа:Мразите Григор Димитров защото е млад милионер, който проби до топ 10 още на 23 години в един от най - тежките индивидуални спортове, освен това най - атрактивните жени в шоубизнеса и спорта му ходят по гъза! Това се нарича злова и завист, мразите го защото вие сте нереализирани и комплексирани мизерници, обречени цял живот да бъдат на социалното дъно!
Успех на Гришо и дано тази година да реализира мечатата зи си за топ 5! Със сигурност има качествата да го постигне!


Те нищо не обичат, така са платените тролове. Правят вятър за 20 лв.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот gzagorov » 04 яну 2016 11:46

1982 написа:Това са пълни глупости, имам братовчед в Лас Вегас, от 90-те живее там и почти не си е идвал в България, но говори чудесен български. И не е само той. Това че живееш извън България, не означава, че ще забравиш как се говори и използва майчиният ти език.

Братовчед ти на колко години е бил като е заминал за Лас Вегас? Защото и аз имам братовчеди, които бяха съответно на по 6 и 11 години като заминаха и сега мякат точно като Григор. Майка им обаче и до днес си говори на чудесен български. Това с езика го разправяйте на някой друг, себе си може и да убеждавате, де.
Остават отказите за Купа Дейвис и АТП в София, но първото го отдавам и на екипа му, да не забравяме трагичната 2015 година за Григор и някои от катастрофалните решения, не всички свързани с България. Вторият отказ дори май още не е сигурен.
А за демонстративните мачове и откритите уроци с деца нещо да кажете? Пак ли действа срещу българщината и не иска да чуе за България?
Като цяло никакви сериозни аргументи за мрънкане срещу Григор и отричане от него, освен типичната българска черта, разбира се.

Успех му пожелавам и здраве, за да изиграе през тази година най-силните си турнири от началото на своята кариера и да награди за още по-успешни следващи сезони.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 04 яну 2016 12:19

Само човек който не вдява от тенис може да упрекне защо Григор няма да играе в София. Самият турнир започва веднага след този в Мелбърн какво значи тва? Григор трябва да дойде от другия край на земята, да смени континент,климат, аклиматизация и много други фактори които ще повлияят върху кондицията.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот organzata » 04 яну 2016 12:54

powerful написа:Само човек който не вдява от тенис може да упрекне защо Григор няма да играе в София. Самият турнир започва веднага след този в Мелбърн какво значи тва? Григор трябва да дойде от другия край на земята, да смени континент,климат, аклиматизация и много други фактори които ще повлияят върху кондицията.



Брей как така само на "нашето" келеме пътя му е дълъг,и му влияе върху кондицията,а сърбина ще се телепортира ли до София?

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 04 яну 2016 13:06

organzata написа:
powerful написа:Само човек който не вдява от тенис може да упрекне защо Григор няма да играе в София. Самият турнир започва веднага след този в Мелбърн какво значи тва? Григор трябва да дойде от другия край на земята, да смени континент,климат, аклиматизация и много други фактори които ще повлияят върху кондицията.



Брей как така само на "нашето" келеме пътя му е дълъг,и му влияе върху кондицията,а сърбина ще се телепортира ли до София?


Къв сърбин, ти тука ли си ? Никой от големите няма да играе веднага след Аустралиен Оупън заради по-горе изброените причини.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот organzata » 04 яну 2016 13:13

Троицки е заявил,че ще участва.
Не съм проверил,но не ми се вярва да пропусне Australian Open.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот powerful » 04 яну 2016 13:23

organzata написа:Троицки е заявил,че ще участва.
Не съм проверил,но не ми се вярва да пропусне Australian Open.


Ти Троицки за тенисист ли го имаш? Най-вероятно Григор ще играе следващия кръг срещу него. Той си знае че на АО е до вторият кръг и рано рано ще си стегне багажа и ще има време за адаптация. Аман от капацитети,като не сте компетентни поне не се излагайте.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Григор Димитров стартива с победа 2016 година

Мнениеот organzata » 04 яну 2016 14:01

powerful написа:
organzata написа:Троицки е заявил,че ще участва.
Не съм проверил,но не ми се вярва да пропусне Australian Open.


Ти Троицки за тенисист ли го имаш? Най-вероятно Григор ще играе следващия кръг срещу него. Той си знае че на АО е до вторият кръг и рано рано ще си стегне багажа и ще има време за адаптация. Аман от капацитети,като не сте компетентни поне не се излагайте.



Аз дали го имам е без значение,има си ранглиста те го имат за такъв.
Предполагам си запознат,нали си компетентен кой на кое място е?
А кой кога ще си стегне багажа ще поживеем и ще видим.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта