Браво, г-н димитров

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот sirakov77 » 21 сеп 2015 10:52

В мачовете срещу Люксембург в предишния кръг Димитров игра и изпълни изискването за участие на Олипиадата в Рио догодина. За да участва на Игрите, всеки един тенисист трябва да има определен брой срещи с националния отбор. Случайно или не, веднага след като изпълни изискването, Григор отказа да играе за България.

Ето това е истината пичове, дали е случайност??? Всеки има глава на раменете и може сам да реши за себе си!!! :(
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


nghcvth
Мнения: 3580
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот nghcvth » 21 сеп 2015 15:01

Понеже тук всички сме хейтъри, завиждаме му и така нататък и мнението ни не е обективно, ето какво казва капитанът на България за Купа Дейвис, надали и той е хейтър:
Изображение
Всеки сам да си прави изводите.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот Xamy » 21 сеп 2015 18:38

ехаааа, 50 мнения. Значи ли това, че сте били тези 50 човека, които отидоха на толкова важните мачове. Защото съм сигурен, че ви нямаше и имаше доста празни места в огромния комплекс от 500 места. Вие нали сте големи патриоти? Къде бяхте вие? Където и гонг - пред компютрите, за да плюете.

Колко мача има Григор и колко победи? Надал покрил ли е изискванията, Испания изпаднаха ли и отказаха ли се испанците от него? Мъри игра ли в долната дивизия, че го сравняват сега него?
Защо нашите не спечелиха без Григор? Къде бе публиката? Кога е казал, че се отказва? Ако се откаже, по-добре ли ще ви е? Кога сте патриоти - на масата или когато ни ограбват политиците?

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2405
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот Esi » 21 сеп 2015 20:23

Xamy написа: Значи ли това, че сте били тези 50 човека, които отидоха на толкова важните мачове.

Приятел, един човек трябваше да отиде на толкова важните мачове и неговото име е Григор Димитров!
Изображение

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот MainEventer » 21 сеп 2015 21:15

nghcvth написа:Понеже тук всички сме хейтъри, завиждаме му и така нататък и мнението ни не е обективно, ето какво казва капитанът на България за Купа Дейвис, надали и той е хейтър:
Изображение
Всеки сам да си прави изводите.

И аз това щях да поствам. И той ли е хейтър ? Изигра един мач, колкото да участва на Олимпиадата и това е. Въобще не му пука за България.

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот MainEventer » 21 сеп 2015 21:28

Бившият национал за Купа "Дейвис" Радослав Лукаев стана поредният специалист, който остро разкритикува решението на Григор Димитров да не играе за България.

Както е известно капитанът на тима ни в отборния шампионат Тодор Енев разкри, че Димитров е участвал в предишни мачове на България само за да може да получи квота за Олимпийските игри през 2016-а.

"Истината за Григор Димитров е, че не го интересува България. Неговият интерес е да изиграе един път в годината Купа "Дейвис", за да участва в Олимпиадата през 2016. Самият той говори, че България било всичко за него, но тези които го познаваме, знаем че не е така.

"Вчера той се снима как се забавлява без дори да го интересува. Малко хора могат да поддържат връзка с него по телефон, защото той самият не си го дава на никой, за да не го притеснявали.

"По никакъв начин той не се опита да вдъхне доверие на момчета, а напротив с неговото поведение и държание към отбора, показва едно безразличие. Дори, когато е с тях.

"Играем ли за България трябва да сме обединени и да играем със сърцата си. Така сме го правили преди 10 години, когато бяхме единни и в добро, и в лошо. А сега Григор Димитров ни влияе лошо - така ще се изразя без да навлизам в подробности.

"Все пак момчетата в лицето на Димитър Кузманов, Тото Грозданов, Александър Лазов дадоха всичко от себе си. Играха с душата си за България, което е достойно за уважение.

"За тези, които не знаят, същия уикенд всички играчи от топ 10 играха за Купа "Дейвис". Дори Рафаел Надал игра за оставане в първа група с играч от извън топ 1000," заяви Лукаев чрез социалните мрежи.

Понастоящем Лукаев е треньор в школата на Ник Болетиери.

Хейтър ли е ?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот blue avalanche » 21 сеп 2015 23:12

HoUs4oOL написа:
iliev72 написа:Относно тениса и Григор вече го казах веднъж. В началото на всяка година всеки си прави програмата и тогава се знае кой тенисист в които турнири играе и кога ще може да се вкл. в купа Дейвис. Не се е вкл. защото такава му е била програмата и не обвинявайте излишно Гришо за глупости. Поне аз не съм срещал негови изказване , че се отказва от национала и няма да играе за купа Дейвис.

Е, какво значи такава му била програмата? :lol:
На Мъри и Надал какви са им програмите и как така в началото се знаело кой къде ще играе, що за дивотия е това, да не би в началото на годината всички играчи да обявяват в кои турнири ще участват?

На Мъри и Надал какви са им програмите...

И на Федерер и Вавринка...

Потребителски аватар
julijan
Мнения: 68
Регистриран на: 24 юли 2008 19:18
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот julijan » 22 сеп 2015 00:53

Да и аз доста се разочаровах от Григор, все се надявах че след предишните му мачове за националния за купа "Дейвис" , а и по рано с Цвети Пиронкова, ще е нещо различно от "големите" звезди във футбола, волейбола и т.н. Надявах се да е земно момче (все пак е от Хасково и знае как трудно се пробива сред големите) и да радва нас българите, а да не гони само лична изгода, но надеждата доста отдавна като чели взе да изчезва у мен, когато почна да забравя да говори на български език( дори най-великите спортисти на пресконференции поздравяват своите фенове и сънародници на родния си език). Сигурно сега много негови защитници ще ме нападнат, но това си е мое мнение и всеки има право на такова. И аз много съм се радвал на негови победи и съм се ядосвал на нелепите му загуби, стоял съм по нощите за да го гледам ЗАЩОТО Е БЪЛГАРИН ( но това което направи разочарова много сънародници)! За България всеки трябва да е на линия без всякакви уговорки, това е нашата родина добра-лоша няма значение , родил си се тук и трябва да я уважаваш,така както майка си!
Обичам да обичам !!! :)

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот petko.h.markov » 22 сеп 2015 11:13

blue avalanche написа:
HoUs4oOL написа:
iliev72 написа:Относно тениса и Григор вече го казах веднъж. В началото на всяка година всеки си прави програмата и тогава се знае кой тенисист в които турнири играе и кога ще може да се вкл. в купа Дейвис. Не се е вкл. защото такава му е била програмата и не обвинявайте излишно Гришо за глупости. Поне аз не съм срещал негови изказване , че се отказва от национала и няма да играе за купа Дейвис.

Е, какво значи такава му била програмата? :lol:
На Мъри и Надал какви са им програмите и как така в началото се знаело кой къде ще играе, що за дивотия е това, да не би в началото на годината всички играчи да обявяват в кои турнири ще участват?

На Мъри и Надал какви са им програмите...

И на Федерер и Вавринка...

Британецът Анди Мъри може да бъде наказан сериозно, ако не се яви за участие на Мастърса в Лондон. Шотландецът обяви вчера, че планира да отмени участието си, за да може да играе във финала на Купа "Дейвис" срещу Белгия.

Мачовете са на 27-29 ноември, докато надпреварата в Лондон стартира на 15 и продължава до 22 ноември, което прави възможно участието на Мъри.

Проблем пред тенисиста може да бъде натрупаната умора в края на сезона, което да попречи на играта му за Великобритания.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот blue avalanche » 22 сеп 2015 11:44

petko.h.markov написа:
blue avalanche написа:
HoUs4oOL написа:
iliev72 написа:Относно тениса и Григор вече го казах веднъж. В началото на всяка година всеки си прави програмата и тогава се знае кой тенисист в които турнири играе и кога ще може да се вкл. в купа Дейвис. Не се е вкл. защото такава му е била програмата и не обвинявайте излишно Гришо за глупости. Поне аз не съм срещал негови изказване , че се отказва от национала и няма да играе за купа Дейвис.

Е, какво значи такава му била програмата? :lol:
На Мъри и Надал какви са им програмите и как така в началото се знаело кой къде ще играе, що за дивотия е това, да не би в началото на годината всички играчи да обявяват в кои турнири ще участват?

На Мъри и Надал какви са им програмите...

И на Федерер и Вавринка...

Британецът Анди Мъри може да бъде наказан сериозно, ако не се яви за участие на Мастърса в Лондон. Шотландецът обяви вчера, че планира да отмени участието си, за да може да играе във финала на Купа "Дейвис" срещу Белгия.

Мачовете са на 27-29 ноември, докато надпреварата в Лондон стартира на 15 и продължава до 22 ноември, което прави възможно участието на Мъри.

Проблем пред тенисиста може да бъде натрупаната умора в края на сезона, което да попречи на играта му за Великобритания.

Е,Димитров не се е преуморил...Не си спомням да е стигал до финал на турнир от ГШ. :mrgreen:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта