Унгария-България

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЦСКА
Мнения: 823
Регистриран на: 13 фев 2009 20:27
Контакти:

Re: Унгария-България

Мнениеот Модератор ЦСКА » 08 мар 2009 18:43

Треньорът на Григор, Петер Лундгрен разкри част от стратегията за утвърждаването на Димитров като тенисист: "Той няма да участва само на най-големите турнири. Ще ги редуваме с по-малки. Искам да играе и на турнири, където да побеждава по-често, да трупа увереност и самочувствие. Така че ще участва на Чалънджъри. След мачовете за купа "Дейвис" планираме да играе на два турнира в Тайланд. Надявам се да получи "уайлд кард" за основна схема, но ако не стане, ще започне от квалификациите. Те са на твърди кортове, а Григор обича тази настилка. След това ще се върне в България за турнира през април, а след него най-вероятно ще участва на турнир в Гърция".

Лундгрен обяснява и мотивите си да започне работа с българина: "Аз съм в много добри отношения с мениджърския екип на Григор. Той е изключителен талант. И преди сме говорили за него, но тогава моментът не бе подходящ. Наскоро започнах работа в тенис академията "Муратоглу" във Франция и този път времето бе точно. Това е великолепна възможност за мен и за него. Надявам се, че нашето сътрудничество ще е успешно. Сега ние - аз, Григор и академията, сме един отбор, работим заедно. Аз ще пътувам с него по турнири 25 седмици годишно, но и повече, ако има нужда. В останалото време ще работим заедно в Париж."

flyingHigh
Мнения: 87
Регистриран на: 15 фев 2009 19:32
Контакти:

Re: Унгария-България

Мнениеот flyingHigh » 08 мар 2009 19:08

Lord of memories написа:
flyingHigh написа:Някъде в Тайланд се чува оттук - оттам... :)

ПП - Браво на момчетата!!!

Челънджър некав загубен сигурно.




Чаланджър, ама така се започва и така се става тенисист - започва се от ниското, после повече при късмет и упоритост! Пък дано да гледаме наистина в бъдещ голям тенисист сега! ;)
Междудругото, това че е шампион при юношите на Уимбълдън и US OPEN , дава ли му място в тазгодишните, ама за батковците? :lol: Понеже го чух отнякъде и не знам сега така ли е... Защото пък ако е така - хо-хо...... :lol:

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Унгария-България

Мнениеот Lord of memories » 08 мар 2009 19:14

flyingHigh написа:
Lord of memories написа:
flyingHigh написа:Някъде в Тайланд се чува оттук - оттам... :)

ПП - Браво на момчетата!!!

Челънджър некав загубен сигурно.




Чаланджър, ама така се започва и така се става тенисист - започва се от ниското, после повече при късмет и упоритост! Пък дано да гледаме наистина в бъдещ голям тенисист сега! ;)
Междудругото, това че е шампион при юношите на Уимбълдън и US OPEN , дава ли му място в тазгодишните, ама за батковците? :lol: Понеже го чух отнякъде и не знам сега така ли е... Защото пък ако е така - хо-хо...... :lol:

Т'ва което аз чух беше че заради добрите му представяние в мъжкия тенис може да му дадат карта и да участва на големите турнири. А за малките турнири ме е яд не че участва а че няма пак да го гледаме и ми се иска да спечели един такъв че да влезне 150-200 някъде, според точките които дават.
GGMU

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Унгария-България

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 08 мар 2009 23:02

Радвам се, че България продължава в следващият кръг за купа Дейвиз. Мачовете с Унгарците, бяха доста непредсказуеми и за това се играха в 5 сета. Дано през месец Юли, да повторим този успех, срещу Латвийците.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
ricco
Мнения: 295
Регистриран на: 12 фев 2009 17:53
Контакти:

Re: Унгария-България

Мнениеот ricco » 08 мар 2009 23:38

flyingHigh написа:Чаланджър, ама така се започва и така се става тенисист - започва се от ниското, после повече при късмет и упоритост! Пък дано да гледаме наистина в бъдещ голям тенисист сега! ;)
Междудругото, това че е шампион при юношите на Уимбълдън и US OPEN , дава ли му място в тазгодишните, ама за батковците? :lol: Понеже го чух отнякъде и не знам сега така ли е... Защото пък ако е така - хо-хо...... :lol:

Да дават уайлд кард за основната схема на уимбълдън и Ю ЕС Оупън поне такиваспомени имам.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост