Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот blue avalanche » 06 окт 2015 16:00

lomonosov написа:Не , но бяха прекрасна двойка. Честно да си кажа Мария Шарапова ми е любимата жена , жена от класа , умна,интелигентна и красива със спортна фигура - какво по-хубавоо за един мъж от това? А пък и когато Гришо беше с Маша това беше най-силният му период!Жалко, че я изтърва,...

Какво значи "изтърва"???При положение,че Шарапова му "намаза ските"?За какво и е такъв неудачник?

Потребителски аватар
lomonosov
Мнения: 37
Регистриран на: 04 окт 2015 16:00
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот lomonosov » 06 окт 2015 16:08

blue avalanche написа:
lomonosov написа:Не , но бяха прекрасна двойка. Честно да си кажа Мария Шарапова ми е любимата жена , жена от класа , умна,интелигентна и красива със спортна фигура - какво по-хубавоо за един мъж от това? А пък и когато Гришо беше с Маша това беше най-силният му период!Жалко, че я изтърва,...

Какво значи "изтърва"???При положение,че Шарапова му "намаза ските"?За какво и е такъв неудачник?

Григор на моменти показваше много добъри качествен тенис! Ако беше положил една идея повече уилия щеше да е в топ 3. Иначе Маша си пада по истински мъже!Честно да ти кажа , ако ми отдаде шанс да имам жена като Маша ще направя всичко възможно каквото зависи от мен да я задържа ди себе си. Според моето скромно мнение Гришо я изпусна с лека ръка!

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот mirodes » 06 окт 2015 17:01

veselinsk написа:
mirodes написа:
veselinsk написа:Tо да бях само аз, доста хора хлебим от Gr1:6:0 :mrgreen:

Кажи на кои мачове,на какви коефициенти и по колко пари си залагал,та си купил кора?Аз залагам на ниски коефициенти и пак не печеля.В събота ме издъни мач с коефициент 1,16.Предната събота пък Реал Мадрид не можа да бие Малага при коефициент 1,12.

Е кола не се купува от залози с по 5 евро, по 50-100-200 евро на залог и то основно на живо. Григор има някакви там качества, но проблем са му психическите му сривове след двойни грешки и допускане на пробиви и обикновено започва да греши още повече и изглежда тотално незаинтересован от мача. Иначе на такива отбори като Барселона и Реал на такива мизерни коефиценти няма смисъл да се залага.

Аз залагам по 100 лева и събирам коефициент 20-30.Залагам само на ниски коефиценти и пак ме дънят.Миналата седмица Реал,после Астана изравни на Галата в 90-а минута,в сряда Арсенал се дъни срещу Олимпиакос,в четвъртък Аусбург не би Партизан,в събота Жилина не би последният в класирането,в неделя беше върхът на гадостите-в единият фиш ме дъни Фенербахче като водеха с 2 на 0,а в другият Андерлехт изпусна три дузпи и им изравниха с автогол в 94 минута.То бива каръщина,но моето мина всякакви граници.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 06 окт 2015 17:05

Лека полека нещата отиват накъмто втората петдесетица.

Валери Божинов.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 06 окт 2015 17:07

Red_Neck написа:А така, хранете .... сега ви е паднало :evil:
..... само, преди следващото "хранене" се погледнете в огледалото и си дайте реална сметка на какво ниво сте във вашата професия - топ 10 :?: ... топ 100 :?: ..... топ 1 000 000 .... или доста по-назад :?:
Григор може и да се изправи догодина, може и никога да не достигне нивото си от 2014 ... но вие ще си останете цял живот лузъри и само ще чакате следавия Гришо, Бербатов или Казийски за да му лепнете една храчка .... ей, така - за спорта!


Хем си прав, хем не си.

То това не е израз на омраза, или нещо такова,а на брутално разочарование...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот Groucho » 06 окт 2015 20:47

Заклет Левскар написа:Ццццццццц, ко му стаа на нашту момче?
С Маша тази година зле, без Маша още по-зле. Смени ракетата, смени треньора.............

Сменя ръката! Хваща ракетата с левачката и ги почва! Тъкмо и срещу Надал ще има нов коз :lol:

Цецо Чука написа:То това не е израз на омраза, или нещо такова,а на брутално разочарование...

Има нещо такова.

По-младите от него вече го задминават. Ако иска 2014-а да не се определя за пикова в неговата кариера, трябва много, много сериозно да се стяга.

papagal72
Мнения: 17
Регистриран на: 23 апр 2011 18:18
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот papagal72 » 06 окт 2015 21:02

lomonosov написа:
mirodes написа:
lomonosov написа:По мое скромно мнение Григор Димитров сбърка много, че се раздели с Мария Шарапова. Тя е жена от класа , за която всеки мъж си мечтае. Аз ако имах възможността и щастието да имам до себе си класна жена като Мария Шарапова, щях да направя всичко възможно да я задържа до себе си до края на живота си с цената на всичко.

Ти пък да не си им светил,та знаеш каква е?По руските сайтове се коментира,че била лесбийка.И да не е-досега не е успяла да задържи мъж до нея.Значи има нещо проблемно в характера й.

Не , но бяха прекрасна двойка. Честно да си кажа Мария Шарапова ми е любимата жена , жена от класа , умна,интелигентна и красива със спортна фигура - какво по-хубавоо за един мъж от това? А пък и когато Гришо беше с Маша това беше най-силният му период!Жалко, че я изтърва, такава класна жена не е за изпускане! Не вярвам на спекулациите , че е лесбийка.

Мек е бе мек. Тя иска корав!

Потребителски аватар
lomonosov
Мнения: 37
Регистриран на: 04 окт 2015 16:00
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот lomonosov » 06 окт 2015 21:48

papagal72 написа:
lomonosov написа:
mirodes написа:
lomonosov написа:По мое скромно мнение Григор Димитров сбърка много, че се раздели с Мария Шарапова. Тя е жена от класа , за която всеки мъж си мечтае. Аз ако имах възможността и щастието да имам до себе си класна жена като Мария Шарапова, щях да направя всичко възможно да я задържа до себе си до края на живота си с цената на всичко.

Ти пък да не си им светил,та знаеш каква е?По руските сайтове се коментира,че била лесбийка.И да не е-досега не е успяла да задържи мъж до нея.Значи има нещо проблемно в характера й.

Не , но бяха прекрасна двойка. Честно да си кажа Мария Шарапова ми е любимата жена , жена от класа , умна,интелигентна и красива със спортна фигура - какво по-хубавоо за един мъж от това? А пък и когато Гришо беше с Маша това беше най-силният му период!Жалко, че я изтърва, такава класна жена не е за изпускане! Не вярвам на спекулациите , че е лесбийка.

Мек е бе мек. Тя иска корав!

Моят е корав , така че задоволявам тази нейна претенция. Ако Маша ми предложи брак или да ми стане приятелка, няма да се церемоня , а ще приема, защото това е истинска, интелигентна и класна жена! Жалко, че досега не ми се е отдала такава възможност. Поне да се срещна на кафе с нея да си поговорим за наука,образование и научно-техничеки прогрес! Сигурен съм, че с тези теми ще представлявам сериозен интерес за нея и ще ми поиска най-малко телефонния номер!

THE G.A.M.E
Мнения: 50003
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 окт 2015 21:59

Всъщност, калпавите му игри на Григор започнаха още докато беше с руската брантия.
Самата Мара, също играеше зле в онзи период.

Нали точно за това ТЯ сподели, че са се разбрали с Григор да се разделят мирно и тихо, за да се опитат да се съсредоточат върху кариерите си.
А Нашият даже и тренера си махна, щото наистина периодът му беше много кофти.
Ама както виждаме, сега за сега, нищо не помага.

За да си върне старата форма, очевидно му трябват нов треньор и нова мацка. :lol:
За мацка предлагам да се съсредоточи върху Южени Бушар, и без т'ва тя отдавна му е навита. :mrgreen:

А ние всички сме навити на Южени. :twisted:



Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
lomonosov
Мнения: 37
Регистриран на: 04 окт 2015 16:00
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот lomonosov » 06 окт 2015 22:11

Маша и Ирина Шейк са в пъти по-красиви и по-класни дами от тази канадка Южени Бушар!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта