феномена Гришо !!!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KlaasJanHuntelaar
Мнения: 58
Регистриран на: 28 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот KlaasJanHuntelaar » 18 фев 2009 01:04

много сте ми интересни такива професори като тебе които не са барнали ракета 1 път в живота си и стават по големи тенесисти зад телевизора и от федерер
Истинският футбол е на албиона.

beckhs23
Мнения: 218
Регистриран на: 03 фев 2009 09:18

Re: Браво на Григор!

Мнениеот beckhs23 » 18 фев 2009 01:06

явно само ти си бараш, но не ракетата, а :arrow: ......

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот mormona » 18 фев 2009 01:07

KlaasJanHuntelaar написа:франсетата за малко да влязат в серия от по 1-2 срещу български спортисти.Но Гришо просто нямаше късмет тази вечер...хубавото е че показва израстване от мач на мач и скоро такива риби като симот ще ги хапва за закуска.Вече чета по чужди форуми че всеки почва да очаква от него влизане в топ10 и това е нормално с оглед играта му.Успех !!! Които го е яд да си спомни какъв сополанко е бил на 17 .гришата за мен може да бие на тези години половината топ 100 но това е друг въпрос.

Поздрави на всички .Благодаря на Гришата и екипа на бТВ за прекрасната вечер !!! :!:


ти какъв беше на 17 ?
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 18 фев 2009 01:10

Това момче след година - две ще е един от най-добрите. Помислете докъде е стигнал,въпреки условията в милата ни Родина.А е още ученик! При една добра програма със професионален треньор и як спонсор...не след дълго време ще ги мачка наред.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

КАКА ЖИ
Мнения: 13
Регистриран на: 16 фев 2009 14:58

Re: Браво на Григор!

Мнениеот КАКА ЖИ » 18 фев 2009 01:11

много е добър , обаче за да стане име в тениса трябва да си намери голям треньор.
и май тактиката му куца.
иначе е перфектен.просто трябва да намери верния човек за тренер.
желая му много успехи!

Потребителски аватар
KlaasJanHuntelaar
Мнения: 58
Регистриран на: 28 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот KlaasJanHuntelaar » 18 фев 2009 01:11

mormona написа:
KlaasJanHuntelaar написа:франсетата за малко да влязат в серия от по 1-2 срещу български спортисти.Но Гришо просто нямаше късмет тази вечер...хубавото е че показва израстване от мач на мач и скоро такива риби като симот ще ги хапва за закуска.Вече чета по чужди форуми че всеки почва да очаква от него влизане в топ10 и това е нормално с оглед играта му.Успех !!! Които го е яд да си спомни какъв сополанко е бил на 17 .гришата за мен може да бие на тези години половината топ 100 но това е друг въпрос.

Поздрави на всички .Благодаря на Гришата и екипа на бТВ за прекрасната вечер !!! :!:


ти какъв беше на 17 ?

какъвто и ти ученик 11 клас !!!
Истинският футбол е на албиона.

Потребителски аватар
KlaasJanHuntelaar
Мнения: 58
Регистриран на: 28 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот KlaasJanHuntelaar » 18 фев 2009 01:12

КАКА ЖИ написа:много е добър , обаче за да стане име в тениса трябва да си намери голям треньор.
и май тактиката му куца.
иначе е перфектен.просто трябва да намери верния човек за тренер.
желая му много успехи!

тои го е намерил .
Истинският футбол е на албиона.

Потребителски аватар
mirinda
Мнения: 16
Регистриран на: 27 юли 2008 22:53
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот mirinda » 18 фев 2009 01:13

Тениса е невероятна игра с неочаквани обрати.Докато не се изиграе последната точка резултатът е неясен.Виждала съм много пъти тенесисти/ки с много по-голям опит да губят по подобен начин.Така че абсолютно нищо страшно не се е случило.Григор отново показа,както и срещу Надал,че е страхотен талант с голямо бъдеще.Просто мъничко не му достигна да победи номер 8 в света.И това мъничко е може би опит и малко повече късмет при някои разигравания.Това мъничко със сигурност ще дойде с времето.Важното е ,че най-добрите разбраха,че ще трябва вече да се съобразяват с Григор.А сега-БРАВО ГРИШО!Гордеем се с теб!

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Браво на Григор!

Мнениеот mormona » 18 фев 2009 01:13

KlaasJanHuntelaar написа:много сте ми интересни такива професори като тебе които не са барнали ракета 1 път в живота си и стават по големи тенесисти зад телевизора и от федерер



отиваме в една крайност в която нежелая да отивам но ще трябва.Ако го хваля и казвам браво супер ( което е така чудесна игра) значи няма проблем , ако имам обаче друго мнение от общото сам *** които не е пипал ракета през живота си ??? Така ли е ?? Тренирам плуване , футбол едно време и още някои неща , имах проблем и неможах да продължа.С което отговарям на бъдещия въпрос към мен--- \"е като си тренирал сега какъв си бе селянин\"! Факта е че играе като 23 годишен със самучуствие и не му пука, еми такава загуба е глупава най малкото не става дума когато му рухнаха нервите аа когато водеше с 5-3 ! За нервите няма две мнения и аз съм бил в такива ситуации и къде къде по напечени , и нервите не издържат просто и унищожаваш сичко около себеси си... Защо да не кажа че е глупава загуба , ДА гадна беше... предполагам ще стане не само играч от ТОП 10 а дори ще е в ТОП 5 и даже на първо място... обачее говорим за настоящия момент.
:!: :!: :!:
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

miro101
Мнения: 4
Регистриран на: 18 фев 2009 00:54
Контакти:

Re: феномена Гришо !!!

Мнениеот miro101 » 18 фев 2009 01:15

Не смятам да коментирам пошлите мнения на някои хора, които разсъждават на принципа на ''ама само две точки, само две, мача беше в ръцете му и т.н.'' Този начин на мислене и изключително елементарен и тесногръд. Григор Димитров е плашешто добър за възрастта си, притежава страхотна физика, еднакво добре играе както в форхенд, така и с бекхенд, има страхотен сервиз, супер волета, прекрасно движение по корта и нещо друго много важно в тениса-самочувствие. Можеже би последното малко не му достигна днес, аз бих казал, че това което не му достигна беше само и единствено опитът, който в прочем бе единственото нещо с което французина превъзхождаше нашето момче. Та Жил Симон на тази възраст сигурно още се е учил да вкарва първи сервиз!? Мачът на Гришо тази вечер беше грандиозен успех, повтарям за тесногръдите и ограничени потребители- ГРАНДИОЗЕН. Незнам дали забелязахте определените моменти в мача, когато публиката аплодираше повече нашето момче, а не сънародника си. Показателно нали. И това бе така, защото Гришо през целият мач се страмеше да играе тенис, тесисът който му харесва, и то сякаш без да се интересува от резултата. И накрая едно тъпо сравнение :D Ако гришо беше победил днес, това щеше да е все едно юношите на Левски да бият първия отбор на Арсенал примерно. Първото звучи доста по-реално нали ;)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост