Григор премина през Соуса и е на 1/8 финал, чака Мъри

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот Alexandrov93 » 03 сеп 2016 21:49

dido1302 написа:Помня, че във форума съвсем бяха изчезналите темите за мачовете на Григор. Когато стигне по-напред в някой турнир обаче има задължително тема. Колко измекярско е това да го подкрепяш само когато се представя силно и да го плюеш, когато отпада рано.


ХАХАХАХА, постнах горното мнение, преди да бях прочел това. Радвам се, че не само аз съм забелязал какъв лицемер е този циганин.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 21:50

Alexandrov93 написа:
dido1302 написа:Помня, че във форума съвсем бяха изчезналите темите за мачовете на Григор. Когато стигне по-напред в някой турнир обаче има задължително тема. Колко измекярско е това да го подкрепяш само когато се представя силно и да го плюеш, когато отпада рано.


ХАХАХАХА, постнах горното мнение, преди да бях прочел това. Радвам се, че не само аз съм забелязал какъв лицемер е този циганин.


Еклер смешен, мери си приказките!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот RedeviL » 03 сеп 2016 21:51

powerful написа:Много голям Григор! Първи сет 6-4 , натисна точно когато трябва!

Или Соуса се насра точно когато не трябва... Шегичка. Браво на Григор! Сега е време да отпусне ракетата и да си играе играта спокойно.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 21:55

Айдеееееееее най-сетне пробива е факт! Да го приключва набързо с 3:0 да пази сили за Мърко.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22995
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот NOMER14 » 03 сеп 2016 21:56

Тази Соуса много пъшка...

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот Alexandrov93 » 03 сеп 2016 21:57

powerful написа:
Alexandrov93 написа:
dido1302 написа:Помня, че във форума съвсем бяха изчезналите темите за мачовете на Григор. Когато стигне по-напред в някой турнир обаче има задължително тема. Колко измекярско е това да го подкрепяш само когато се представя силно и да го плюеш, когато отпада рано.


ХАХАХАХА, постнах горното мнение, преди да бях прочел това. Радвам се, че не само аз съм забелязал какъв лицемер е този циганин.


Еклер смешен, мери си приказките!


Отречи че не е така бе мангал. Майка ти, ку*вата на квартала, отсъства (ла*а на другите циганини) в най-неподходящия момент и ти намираш време да пуснеш тема за Григор, нали бе?

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 21:59

Alexandrov93 написа:
Отречи че не е така бе мангал. Майка ти, ку*вата на квартала, отсъства (ла*а на другите циганини) в най-неподходящия момент и ти намираш време да пуснеш тема за Григор, нали бе?


Ей, мишкар къв ти е проблема ве ? Спри да спамиш , заради ей такива боклуци като теб се отказах да пиша кво да пиша като само разваляте темите майка ви да еба завистлива. Свестните хора се отказаха от форума, много малко останаха..
Ако си много надъхан ми пиши на ЛС за среща.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот Черният козел » 03 сеп 2016 22:05

powerful написа:
Alexandrov93 написа:
Отречи че не е така бе мангал. Майка ти, ку*вата на квартала, отсъства (ла*а на другите циганини) в най-неподходящия момент и ти намираш време да пуснеш тема за Григор, нали бе?


Ей, мишкар къв ти е проблема ве ? Спри да спамиш , заради ей такива боклуци като теб се отказах да пиша кво да пиша като само разваляте темите майка ви да еба завистлива. Свестните хора се отказаха от форума, много малко останаха..
Ако си много надъхан ми пиши на ЛС за среща.

И двамата сте простаци :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 22:15

Оооооооооо,какъв завършек !! 2:0 сета за Григор Димитров ! 6:4 6:1

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот organzata » 03 сеп 2016 22:19

Направо ме напъна къртика!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост