Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pomiqr272 » 25 фев 2018 20:23

TodorT написа:Искам да ми обясните как така Джокович бе опериран преди 20 дни, а вчера вече тренира с болния лакът. :evil: Григор с 20 дни почивка за претоварване на рамото, а тоя ще ми играе на корта след по-малко от 3 седмици. Нещо ми се струва, че Джокера лъже и само се крие от съперниците си :lol: :lol:

Преди 2 години Федерер след артроскопия се завърна към тренировки след 25 дни ... абсолютни лъжци са и двамата! :lol: :mrgreen:
И неразположението на Григор как му мина за 2 дни?! Я да чуем повече за настинките и за грипа :?


С тази разлика, че Джокович два месеца няма да участва в никакви турнири, а Гришо с болки и преуморен блъскаше здраво на тренировки.

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 25 фев 2018 22:02

Хората явно не правят разлика между тренировка и официален мач.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 25 фев 2018 22:50

Какъв нелеп опит да се направи съпоставка ....... "претоварване на рамото" ....... ама много бързо му мина "претоварването" и зареди Ротердам, Дубай, после двата Мастърса в САЩ ....... как па само за турнира в София му се претовари рамото, тц, тц ?!?! :lol: :lol: :lol: В Холандия даже и болен играл на финала, ако не лъже и за там, че вече не се знае кога говори истината този ......

Джокович не го мисли, той половин година пропусна заради този лакът, нищо чудно и тази да изпусне още много турнири ...... но така е, когато НЕ симулираш и НЕ лъжеш ...... още повече родната ти публика ...... ако въобще Димитров я има за родна българската публика, че е малко спорен въпросът.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 26 фев 2018 13:47

Цифра, ... дет се вика: get a life!
Когато Григор ПЕЧЕЛИ в София, "Защо се пуска в чаланджъри", когато не играе: "Защо не игра и лъже хората".
Григор и половината сезон да бе пропуснал заради отказа си да играе в София, ти пак щеше да смърдиш по негов адрес ...

Турнирът в София е в крайно неподходящо време за тези, които са играли през втората седмица на АО, факт.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 26 фев 2018 18:41

Къде излъчват турнира и кога е мача на Гришата?
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 26 фев 2018 18:51

Интересно, как Джокович винаги намираше време да играе на 250 турнира в Сърбия, който беше точно преди бруталната серия турнири на клей. Федерер също винаги се пуска в Базел. Само Григор Калифорнийски не го бръсне за феновете му, които с пяна на уста смело го бранят в интернет пространството.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 26 фев 2018 21:41

Red_Neck написа:Цифра, ... дет се вика: get a life!
Когато Григор ПЕЧЕЛИ в София, "Защо се пуска в чаланджъри", когато не играе: "Защо не игра и лъже хората".
Григор и половината сезон да бе пропуснал заради отказа си да играе в София, ти пак щеше да смърдиш по негов адрес ...

Турнирът в София е в крайно неподходящо време за тези, които са играли през втората седмица на АО, факт.


Кое му е неподходящото време, между загубата на Димитров от Едмънд и първия му мач в София имаше 2 седмици времево разстояние ........ Чилич игра финал на АО и по-малко от седмица след това игра за Хърватия мач на двойки за купа Дейвис ..... на Димитров 2 седмици не му стигали да си почине, някой карал ли го е да записва турнира ??! Като си заявил, че ще играеш и 2 месеца подлъгваш хората да си купуват билети, ще дойдеш и ще играеш ......

Това са същите тези хора, от чийто платени данъци не те боля раменцето да прибереш почти 600 000 лева пряка инвестиция .........
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1888
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Sstefanov » 27 фев 2018 19:47

Какво е оправданието днес? Въпреки всичко, почти успя да спечели турнира, сега ще може да си почине в изкуственият град, без да му пречи някой. Дано на следващият турнир поне не отпадне в първи кръг. Колкото и да не го харесвам, все още смятам, че ще спечели някой от 4-те главни турнира.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Tiberius » 27 фев 2018 20:31

Григор гледа с нетърпение към турнира в Дубай

Интересно защо.
Григор Димитров: Още говоря носово, но съм дошъл да печеля

Оправданието е от преди турнира.
Екстремни забавления за Григор Димитров в Дубай

Дано не е настинал от тях или да му се извадило рамото. :oops: :oops: :oops:
Никол Шерцингер пробва нещо ново в Дубай (снимки)

Сигурен съм, че помага на Гришо да се съсредоточи върху турнира. :oops: :oops: :oops:
Григор Димитров: Не знам защо тенисистите от Балканите сме толкова добри

и след това
Григор Димитров направи куп грешки и изхвърча още в първи кръг в Дубай

... което всъщност е логичният завършек на нещата.
Иначе аз вярвам на Гришо, имам му пълно доверие. Вярвам в него, както вярвам в Бог, дядо Коледа и Летящото спагетено чудовище. Приятно изкарване в Дубай, Гришо! 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1888
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Sstefanov » 27 фев 2018 20:49

Tiberius написа:
Григор гледа с нетърпение към турнира в Дубай

Интересно защо.
Григор Димитров: Още говоря носово, но съм дошъл да печеля

Оправданието е от преди турнира.
Екстремни забавления за Григор Димитров в Дубай

Дано не е настинал от тях или да му се извадило рамото. :oops: :oops: :oops:
Никол Шерцингер пробва нещо ново в Дубай (снимки)

Сигурен съм, че помага на Гришо да се съсредоточи върху турнира. :oops: :oops: :oops:
Григор Димитров: Не знам защо тенисистите от Балканите сме толкова добри

и след това
Григор Димитров направи куп грешки и изхвърча още в първи кръг в Дубай

... което всъщност е логичният завършек на нещата.
Иначе аз вярвам на Гришо, имам му пълно доверие. Вярвам в него, както вярвам в Бог, дядо Коледа и Летящото спагетено чудовище. Приятно изкарване в Дубай, Гришо! 8-)

Интересно е къде са фенчетата, защото като направи 1-2 победи се убиват да ни хейтят, тези които не го харесваме и да твърдят, че Кобрата (опа Гришо) трябва да бъде обичан само защото е бил роден в България.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта