Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 21 фев 2018 11:27

boabbb написа:КозЪтЪ дали ще прибере пак слънчевите Мастърс-и 8-) 8-) Щото на мен така ми се струва ...

Гоним 110, трябва да си ги вземе като пич - някоя друга победа над Рафата за "статса" ще е бонус, ако Надал "не се скрие" и отпадне преди финала :lol: :mrgreen:

Groucho написа:
JackPackage написа:Е той мача с Фед не го ли изигра болен или може да играеш болен, ама не може да тренираш болен :lol:

Не е същото да играеш официална среща и да тренираш болен. Първото се случва често, второто - не се случва. Каква мотивация може да има някой да тренира болен? За един финал може да стисне зъби човек, ама за тренировки...


Колко е тренирал - 10 мин, 30 мин, 1 час, 4 часа? :roll:
Ако е било някоя настинка или вирусно заболяване може да мине за 2-3 дни :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 21 фев 2018 13:24

JackPackage написа:Колко е тренирал - 10 мин, 30 мин, 1 час, 4 часа? :roll:
Ако е било някоя настинка или вирусно заболяване може да мине за 2-3 дни :?

Няма значение, не става дума за Григор, а по принцип и за спортистите, и за обикновените хора.
Болен никой няма да седне да ти тренира, защото няма смисъл и не се налага такова мъчение.
Официално състезание е друго нещо. Тогава някой може да реши да се мъчи и да се пусне на инжекции и т.н.
Ти ако имаш 39 градуса примерно, ще идеш ли да блъскаш щанги в залата за тренировка?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2018 13:37

Groucho написа:
JackPackage написа:Колко е тренирал - 10 мин, 30 мин, 1 час, 4 часа? :roll:
Ако е било някоя настинка или вирусно заболяване може да мине за 2-3 дни :?

Няма значение, не става дума за Григор, а по принцип и за спортистите, и за обикновените хора.
Болен никой няма да седне да ти тренира, защото няма смисъл и не се налага такова мъчение.
Официално състезание е друго нещо. Тогава някой може да реши да се мъчи и да се пусне на инжекции и т.н.
Ти ако имаш 39 градуса примерно, ще идеш ли да блъскаш щанги в залата за тренировка?

Офтопик:
Аз така си лекувам простуда и грип - яко натоварване час, час и половина, ставам вир-вода, горещ душ + чай с голям коняк и на сутринта съм чисто нов .... хора всякакви! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 21 фев 2018 15:48

Гручо е Супермен , нашенеца не мож се сравнява с него. ;)

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 фев 2018 18:34

Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Оф, много смешно. Едните имат Григор за Бог, другите го смятат за кръгла нула. Тъпня!

Григор не е Бог, той е далече от най-големите в тоя спорт и ще ги мине само като одъртеят прекомерно, никога иначе. Превъзнасянето му е смешно и жалко.

Но Григор не е и нула. Той е най-добрия български тенисист при мъжете. Не само сега, ами ако не бъркам нещо в историята въобще. Не знам защо трябва да бъде смятан за нула, щот го бият Федерер и Надал примерно. Говорим за най-големите в тоя спорт сега.

Прав си, че е най-добрият бг тенисист и за съжаление на другите ще продължава да пише история!
8-)

Нека пише човека. Просто няма смисъл от излишно превъзнасяне. Ама няма смисъл и от хейт. А аз редовно слушам около себе си за него и почти всички мнения са в двете крайности.

Лично аз искам най-сетне да отупа по сериозно някой като Надал да речем :D Ама де да видим...

Рано или късно и това ще стане.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 фев 2018 19:34

ЦСКА _завинаги написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Оф, много смешно. Едните имат Григор за Бог, другите го смятат за кръгла нула. Тъпня!

Григор не е Бог, той е далече от най-големите в тоя спорт и ще ги мине само като одъртеят прекомерно, никога иначе. Превъзнасянето му е смешно и жалко.

Но Григор не е и нула. Той е най-добрия български тенисист при мъжете. Не само сега, ами ако не бъркам нещо в историята въобще. Не знам защо трябва да бъде смятан за нула, щот го бият Федерер и Надал примерно. Говорим за най-големите в тоя спорт сега.

Прав си, че е най-добрият бг тенисист и за съжаление на другите ще продължава да пише история!
8-)

Нека пише човека. Просто няма смисъл от излишно превъзнасяне. Ама няма смисъл и от хейт. А аз редовно слушам около себе си за него и почти всички мнения са в двете крайности.

Лично аз искам най-сетне да отупа по сериозно някой като Надал да речем :D Ама де да видим...

Рано или късно и това ще стане.
8-)

Ами дано. Но ми се иска да ги ступа докато са във форма, просто да няма 6-5, някак си.. да не е все в ролята на човека, който колкото и да играе стигне ли до там 2-3ма противници направо да става аутсайдер.

Същата работа беше с волейбола, колко съм ги пустосвал тия бразилци, италианци.. бой бой и накрая 4то място, магия някаква.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 21 фев 2018 22:25

JackPackage написа:
kingofpop написа:е, то остава и да си убеден :mrgreen:
как пък точно за мача с Фед се разболя и още на другия ден тренира и се подготвя за Дубай :geek: :geek: :geek:

Е той мача с Фед не го ли изигра болен или може да играеш болен, ама не може да тренираш болен :lol:


Не само болен го изигра, но и с болно рамо ..... достоен е за герой на Съветския съюз ..... или някакво подобно по тежест отличие. :lol: :lol: :lol: .... значи в Ротердам може и болен да играе (ако приемем за чиста монета твърдението му), но в София не може, тук щеше да осакатее .... :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 24 фев 2018 18:34


Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Tiberius » 25 фев 2018 14:08

Тъй като доста съфорумци бяха притеснени за състоянието на Гришо след злощастната "контузия" на финала в Ротердам, да ги информирам:
Световният №4 Григор Димитров е готов да се включи на пълни обороти в предстоящия турнир от категорията ATP 500 в Дубай. Преди седмица той загуби с 2:6, 2:6 финала в Ротердам от новия №1 в света Роджър Федерер, но българинът излезе болен на корта срещу носителя на рекордните 20 титли от “Големия шлем”. Сега обаче по всичко личи, че първата ни ракета вече е здрав и готов за подвизи.

“Хубавото в тениса е, че винаги следва нова седмица. На практика можеш да играеш всяка седмица, ако поискаш. Винаги го има този лъч надежда”, сподели Григор в навечерието на турнира, в който 26-годишният хасковлия е водач в схемата.

В първия си мач в турнира Димитров ще мери сили с №116 в света Малек Джазири (Тунис).

Дано само не се окаже, че не е бил напълно възстановен за мача си с тунизиеца или е хванал настинка в Дубай. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 25 фев 2018 18:54

Искам да ми обясните как така Джокович бе опериран преди 20 дни, а вчера вече тренира с болния лакът. :evil: Григор с 20 дни почивка за претоварване на рамото, а тоя ще ми играе на корта след по-малко от 3 седмици. Нещо ми се струва, че Джокера лъже и само се крие от съперниците си :lol: :lol:

Преди 2 години Федерер след артроскопия се завърна към тренировки след 25 дни ... абсолютни лъжци са и двамата! :lol: :mrgreen:
И неразположението на Григор как му мина за 2 дни?! Я да чуем повече за настинките и за грипа :?


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта