Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 23 яну 2018 10:12

1982 написа:Само искам да кажа на фенчетата на Димитров, доста от които са такива и на Федерер, че аз няма да злобея и иронизирам, както те направиха след поражението на Джокович вчера, нищо че аз се водя хейтърът ....... ще оставя само Тодорчо да преброи мненията в темата, нами много обича да го прави друг път. ;)

Това е, инак нелош турнир за Димитров.

С последното не съм съгласен - игра много слаби мачове, с изключение на Кириос и стигна 1/4 финал - така че като постижение е ОК с оглед на играта му :roll:

Днес имаше прекалено малко уинъри от форхенд, слаб сервиз и силна игра на Едмънд и това е :roll:
Като голям плюс е че е изчистил играта от многото непредизвикани грешки - вече ги свежда до 6-7 на сет, което е добре - с Кириос имаше 64 уинъра и 27 непредизвикани грешки, така че представянето му в онзи мач трябва да е нещото, към което да се стреми :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

nghcvth
Мнения: 3539
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 23 яну 2018 10:54

ЦСКА _завинаги написа:
nghcvth написа:Ние, хейтърите, си гледаме Джоко, тенисистчета средна ръка не ни интересуват. 8-)

Видяхме го днес и Ноле.
:lol:

Видяхме го днес и Гришо.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 23 яну 2018 10:59

Голяма дупка има в тениса след Фед, Надал,Джоко и Мъри. Григор уж трябва се възползва от тази дупка но като гледам няма да се случи. Направиха го Чилич и Вавринка но Гришо все повече ми изглежда че няма да постигне такъв успех. Все трябва да изскочи някой новак и да почне да бие ветераните но кой ли ще е!
Зверев, Чунг или пък някой който още не сме гледали?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 23 яну 2018 12:02

Бай Марин изравни сетовете.
Играе много стабилно от началото на турнира и въобще няма да се изненадам, ако удари Рафата.

Pichichi написа:Голяма дупка има в тениса след Фед, Надал,Джоко и Мъри. Григор уж трябва се възползва от тази дупка но като гледам няма да се случи. Направиха го Чилич и Вавринка но Гришо все повече ми изглежда че няма да постигне такъв успех. Все трябва да изскочи някой новак и да почне да бие ветераните но кой ли ще е!
Зверев, Чунг или пък някой който още не сме гледали?

Повечето млади имат добри качества, но на всеки му липсва по нещо, а и не показват нужната психическа устойчивост на големите шампиони.
Много ми допада играта на Шаповалов. Рублата не е лош, но има физика на 14 годишен. Чун(г) е куче-гонче, но без силен и решаващ сервис няма да стане. Зверев е няколко крачки пред всички и ако тази година продължи да се развива, ще се задържи дълго в топ 8.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 23 яну 2018 12:48

Жалко.... много ме е яд. Още от вчера имах лошо предчувствие за мача. Едмънд играеше силно в турнира и се очакваше, че ще създаде проблеми с форхенда си. Трябва да признаем, че Гришо сам се би. Не направи толкова грешки, колкото го предаде сервисът. Пуста топка не влиза и не влиза в корта във важните моменти. В третия сет бе с под 40% и пак стоеше равностойно :x Стабилен срещу Кирьос в този компонент и днес тотал щета. Едмънд игра правилно, смело и безотговорно на моменти, но му се получи. Нашият трябваше да го пречупи психически, но не успя. Гришо трябва да свикне с напрежението и очакванията. Не е лесно да си номер 3, да играеш всичките си мачове на РЛА и всички да повтарят, че си фаворит. Трябва да се държи като такъв в хода на мача. Ако трябва да сме честни, нашето момче спечели мачовете си с неубедителна игра, но правилни решения във важни моменти. Показа психика и израстване, но все още му тежи ролята на фаворит. Играта не му спореше, но се бореше и подобри формата си в хода на турнира. Сега малко почивка и ще се видим в София. Тук и публиката ще помага и дано да вдигне първи трофеи за 2018 :)

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 23 яну 2018 13:10

Чилич сам се би в тоя тайбрек с тая грешка при 5-5 :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 23 яну 2018 13:44

JackPackage написа:Чилич сам се би в тоя тайбрек с тая грешка при 5-5 :roll:

Ммм, дааа. Празен корт и е знам защо търсеше такава дълбочина. Чилич играе хубаво. Такива диагонали от бекхенд постига.... за форхендите няма какво да говорим.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 23 яну 2018 13:58

Рафата що се мъчи?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 23 яну 2018 14:03

Red_Neck написа:Рафата що се мъчи?

Вика медиците да го масажират - контузен е, ама Чилич си го пребиваше и преди медицинския таймаут, просто някои грешни решения го еваха да пада 2-1 след третия сет :roll:

Има 90-ина уинъра вече :shock:

ПП: Трябва да им давам MUTE на мачовете на Рафата....то не е викане, не е чудо :| :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 23 яну 2018 14:06

Този мач не трябваше да свършва така :x Страхотно зрелище четири сета. Рафа сякаш разтегна и нямаше как да се противопостави. Просто нямаше смисъл да продължава. На моменти не го разбирам и него. Не може на тези години с толкова контузии и да гониш всяка топка. Някои удари на Чилич очевидно няма как да бъдат хванати, но той ги гони. Разбирам, че това е стилът му, но трябва малко да промени играта си, защото вече не е на 20 години и това тяло е изхабено :|


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта