Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 16 яну 2018 13:09

nghcvth написа:Само гледайте как Алекс Де Минор ще избуши Бердих в първия кръг.

Скъса го от ... "избушване" :)
... особено последните 2 сета, в които Бердих загуби точно един гейм :)

Днес резултатите са далеч по-резонни, като единствено издънката на Раонич може да се сложи в графа "сериозни изненади".
Гледам, че и Дел По върви уверено към втори кръг със сет и пробив във втория.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 16 яну 2018 13:17

По-интересните двубои във втори кръг при мъжете:
К. Буста - Ж. Симон 1
П. Куевас - Р. Харисън 2
Багдатис - Рубльов 1
Кириос - Троицки 2 ;)
Джокович - Монфис 1
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 16 яну 2018 15:19

Red_Neck написа:
nghcvth написа:Само гледайте как Алекс Де Минор ще избуши Бердих в първия кръг.

Скъса го от ... "избушване" :)
... особено последните 2 сета, в които Бердих загуби точно един гейм :)

Днес резултатите са далеч по-резонни, като единствено издънката на Раонич може да се сложи в графа "сериозни изненади".
Гледам, че и Дел По върви уверено към втори кръг със сет и пробив във втория.

Дори и на мен ми се случва да не позная. Както ти и не познаваш кой е на първо място в класиране в А група във вестника. ;)
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 16 яну 2018 16:44

Шарапова доста агресивна и във втори кръг с Халеп. Румънката нещо се е контузила, а мачът ще зависи само от Маша. Надявам се да е достатъчно точна, за да може агресивните й удари да нямат отговор. Новак минал лесно през Йънг и във втори кръг с Монфис. Бедене игра доста смело и агресивно срещу Федерер и ме изненада приятно. :roll:

Red_Neck написа:По-интересните двубои във втори кръг при мъжете:

Багдатис - Рубльов 1


Дано ветеранът поднесе изненадата утре. :geek:

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2369
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 16 яну 2018 20:45

След победата си днес, Фед се е изказал така: "Силата на микрофона е нещо интересно. Иска ми се повече тенисисти да са себе си пред медиите...... В четвъртък ще поискам да играя в нощната сесия, защото и днес бях по това време. Така е по-лесно, отколкото непрекъснато да сменяш дневна и нощна. Добре е и за ритъма и усещането ти на корта."
Ами да, той наистина е себе си в това изказване. ;) Някакви други желания и заповеди?!? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 16 яну 2018 21:18

Esi написа:След победата си днес, Фед се е изказал така: "Силата на микрофона е нещо интересно. Иска ми се повече тенисисти да са себе си пред медиите...... В четвъртък ще поискам да играя в нощната сесия, защото и днес бях по това време. Така е по-лесно, отколкото непрекъснато да сменяш дневна и нощна. Добре е и за ритъма и усещането ти на корта."
Ами да, той наистина е себе си в това изказване. ;) Някакви други желания и заповеди?!? :lol:

Няма толкова самовлюбен човек в тура, страшно арогантен, беше казал и че не се смята за фаворит, защото не било редно 36 годишен да е фаворит в турнира...

TodorT написа:Шарапова доста агресивна и във втори кръг с Халеп.

Срещу Севастова е във втори кръг, а победителя ще играе с Кербер, изобщо много тегав жребий изтегли Шарапова, но е нормално с тоя ранкинг.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2369
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 16 яну 2018 21:42

HoUs4oOL написа:Няма толкова самовлюбен човек в тура, страшно арогантен, беше казал и че не се смята за фаворит, защото не било редно 36 годишен да е фаворит в турнира...

Ерго: "Не е редно..ама съм фаворит! Къде съм аз, къде сте вий!" :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 16 яну 2018 21:56

Простено му е, все пак е пенсионер и вече не е с всичкия си. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 17 яну 2018 08:33

Много интересен мач между тийна Шаповалов и Цонга.
В петия сет Цонга влачеше крака, Шаповалов играеше добре, водеше с 5:4 и сервираше за мача.
Последваха 2 непредизвикани грешки от бекхенд + двойна грешка за 5:5.
Гейм на нула за Цонга за 5:6.
Нова двойна на Шаповалов, но го докара до 40:30 и тук релето му окончателно залепна - 3 поредни непредизвикани грешки и ... адиос.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Sisi 1914 » 17 яну 2018 09:18

Чудесно е, че Шарапова вчера си спечели мача и се класира във втори кръг.
Надявам се, че с добрите си изяви през сезона ще се изкачи където и е мястото, в ATP.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта