Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 17:57

В момента се чудя кой е по-голям хейтър - 1982 или синята снежна топчица ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2017 19:02

blue avalanche написа:"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие? Щото ми омръзна от клишета...
Аз, лично, нито искам нещо от тях, нито, пък, те са направили нещо за мен. ;)


Не искаш нищо от него, а ревеш, че не е направил нищо за хората? Ти всички хора ли си? Дадоха ти се примери, с какво са помогнали-школи, фондации, имидж, никак не е малко. Спортистите са едно от малкото неща, с които можем да се гордеем, особено на фона на всичко останало в държавата ни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2017 20:27

THE G.A.M.E написа:
blue avalanche написа:"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие?
Достатъчно е заради него, няколко хиляди деца да влязат в залата или на корта. ;)
Да направиш нещо за някого, не винаги означава да му помогнеш материално.

Жоро напълно си прав!
Не всичко на този свят е материално.
Достатъчно е повече деца да почнат да тренират на кортовете, а не да седя на компа или на телефона.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2017 20:29

Red_Neck написа:
rhaegar написа:Лавина, кво искаш да направи Бербатов за "редовия българин", ве? Да ти праща всеки месец по пет хилки, ей така да си харчиш? :lol:

Ти па.....
Буркан туршия и половинка гроздова, ... сръбското на макс и.. ... са-са-са. :)

Може пържени картофи с биричка.
НЕма да ги върнем.
:mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 22 ное 2017 21:54

Съвременият човек има възможност за избор.
Феновете избират любим отбор и това е почти завинаги - в победи и загуби.
Феновете си избират любим спортист в даден спорт независимо от националността му - Кройф, Стенмарк, Лауда, Борг, Роси, Рони...
На изстрадалите българските фенове като манна небесна им дойде Гришо и ето на какво се натъкнах в нета:

1. Гришо мачка. Това е прекрасно.

2. На Волгин това не му харесва. Защото той явно иска да мачка надеждите и радостта.

3. Хората се радват, че Гришо мачка. Разбираемо.

4. На Волгин не му харесва, че хората се радват. Радостта дава надежда. Волгин мрази надеждата.

5. Хората знаят, че победите на Гришо няма да им оправят в директен план живота. Но им създават радост. Което е добро начало.

6. Победите на Гришо карат цял свят да чува името на България.

7. Думите на Волгин карат всички да говорят за Русия.

8. Гришо е символ на личния успех след много труд и години тренировки.

9. Волгин е символ на успех само ако хвалиш Татето на някой режим.

10. Гришо ни показва пътя към западната цивилизация. От нас си зависи дали ще го поемем.

11. Волгин ни дърпа към източните сатрапи. Където от нас нищо не зависи.

12. С действията си, усилията си, с победите си Гришо е прекрасен пример за младите.

13. С думите си Волгин е срам даже за старите.

14. Гришо ще остане в историята като първият българин, изкачил се на трето място в ранглистата на мъжкия тенис. Волгин ще остане в историята… Хахаха, шегувам се. Няма да остане в историята.

15. Гришо си изкарва парите с гореспоменатите победи, участия, къртовски труд, многобройни тренировки, всекидневна работа, жертвайки личния си живот.

16. Волгин си изкарва парите, като взема държавна заплата. Почти същото, ако БНТ пускаха репортажи на руски измамници за паметта на водата. Или ако БАН даваха пари на архаичен академик да търси летящи чинии. Ох, чакайте, то това си се случва…

17. Гришо е модел за подражание на децата. Той ги обучава, снима се с тях, дава автографи, насърчава ги за бъдещето им.

18. Волгин е несбъдната мечта на старите. Той ги лъже, че може да ги върне в миналото.

19. Гришо излъчва модерност, отдаденост, интелигентност, смирение, желание за честна победа.

20. Волгин излъчва неприязън към самия живот, към усмивките и радостта. И коментира тенис без даже да знае основните правила.

21. Ако Гришо обединява нацията, а Волгин е против това, то това не застрашава ли „стабилността“ и не е ли заплаха за европредседателството? И не трябва ли правителството най-сетне да изкорени и тази последна заплаха за нашето успешно европредседателство?

Та, както казах, текстът е абсолютно фенски. Ако случайно има някакво пристрастие, то е абсолютно случайно. И споменавам европредседателството, защото… Нямам идея защо, ама звучи модерно… Но всеки от нас може да се замисли в какъв свят иска да живее. Както е казал поетът: „Гришо и Волгин. Два свята. Единият е излишен.“

Автор: Любомир Аламанов

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот deaf » 22 ное 2017 22:55

NOMER14,

истината не е нещо,което го има у един човек,а у друг - го няма! Така може да мисли само дървен философ! Истина има както у Григор,така и у Волгин. Важно е друго да се схване,че фактът и по-важен от истината,(мислите и чувствата,демек). А е факт,че никой голям български спортист не е дал нищо реално на България. Нещо,което да се пипне с пръст. Не ме питай защо така се получава - не знам! Например Христо Стоичков твърдо се закани да бутне Перуката,("аз съм го издигнал,аз ще го сваля",така се изхвърли Ицата),но накрая - НИЩО! Абсолютно нищо! Тихомълком си би камшика към Чикаго и с това се свърши...
Та още ли ще се мъчите да превърнете Григор в СЪБИТИЕ?! Няма да ви се получи...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 22 ное 2017 23:05

ivan56 написа:
1982 написа:
ivan56 написа:Значи, който пише журналист и Волгин в едно изречение си е за бан по IP :lol:
Тоя същият хрантутник с нашите данъци му плащаме заплатата да ни дудне в национален ефир, че 9.9.1944 е светла дата в нашата история.


А на Димитров не му ли дадохме от нашите пари близо 600 000 лева, за да ни покаже среден пръст в най-важния мач за националния ни за купа Дейвис от много години насам ..... отиде да се плацика по басейни и да си пуска селфитата в Инстаграм, докато ние падахме от Унгария, вместо да ги бием и да се изкачим в горната група .....


Честно казано и аз да бях, щях да направя същото.
Няма кво да ти обяснявам, точно на теб(следиш тенис), че в тази купа Дейвис, участието ни е на олимпийският принцип и нищо не може да се очаква с тези "тенисисти" които имаме. Дали ще сме във втора, първа или трета група все същият хОй. Може да е крайно мнението ми, но това за мен си е живата истина.


Тогава не взимай 600-те хиляди лева народна пара ....... като не ти пука за България, нека не ти пука и за парите й.

А в баскетбола не участваме ли на "олимпийски принцип", сигурно имаме по-кадърни баскетболисти отколокото тенисисти ??! ..... може спокойно и Везенков всяко лято, вместо да се мори да играе с тези "некадърници", да се плацика по скъпите курорти и да качва в Инстаграм .......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 22 ное 2017 23:27

1982,
В детската градина се учи да се брои до пет. Басктетбола се играе от 5 човека минимум, а тениса от един. Нищо против сина на Везенков, но Гришо е трети в света, а пред баскетболната ни звезда поне 1003 негъра. Сравнението между двамата е неуместно като спорт и като позиция в съответния спорт.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 23 ное 2017 00:20

Ами, ако не знаеш, за купа Дейвис (националните отбори) не се играе само от един, там участват няколко тенисиста ..... а Димитров е трети в света само заради купищата тенисисти с контузии и неиграещи, плюс това не сравнявам кой къде е, вземи ми прочети пак поста ...... става дума за отношението към България и националния отбор, а не кой къде е в някоя класация.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 23 ное 2017 04:49

Номер 14:
Много ми харесаха номер 8.12 и 17 фенски твърдения, относно Гришо и Волгин!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта