Григор Димитров (официална тема)

Модератори: kartago, SkArY_9, MuFc1878, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist

deaf
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот deaf » 21 ное 2017 14:38

Да темата е за Григор и за...Поптодорова!

И как журналисти се опитват да изкарат Григор титан в спорта,а Шоп..,пардон Поптодорова кристално чиста и честна българка,абсолютно неспособна да "свие" флаконче с парфюм от фрий-шопа! :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 21 ное 2017 15:14

THE G.A.M.E написа:Но думата е за Григор.
Аз пък съм на мнение, че е напълно нормално да се критикуват успелите. Щом са публични личности, трябва да си носят последствията.
Казийски и Берба очевадно излязоха със слаби ангели. Това си е до характер.
В случая с Гришо, нормално е да му се радваме, когато играе добре и печели, нормално е и да бъде критикуван, когато е слаб.
Никой не трябва да е застрахован от критика. Но говорим именно за критика, основателна такава.
Плюенето и храченето, вече си е спорт за комунисти.

Напълно съм съгласен за критиките. Григор също отнесе доста последните 2 години ........ Някои напълно заслужени.
Това с което не съм съгласен е, че приносът и постиженията на "родоотстъпниците" Бербатов, Казийски и Григор се омаловажават с лека ръка съвсем тенденциозно. Самите те са направили многократно повече за България, отколкото тези които ги хулят.
Казийски имаше топките да се опълчи срещу феодалната система на инж. Лазаров и има безрезервната ми подкрепа.
На Бербатов пък му писна Папагалът да си измива ръцете все с него и също логично напусна нац. отбор. Респект!
За Григор и купа Дейвис е изписано много и не ми се коментира.
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Потребителски аватар
iliev72
Контакти:

Мнениеот iliev72 » 21 ное 2017 15:32

THE G.A.M.E написа:
iliev72 написа:По-добре шовинист като сърбите отколкото хейтър и нихилист като някои тук пишещи !
Нищо , че шовинисти , но са по-добре от нас ! Защо ли , многознайковци ?!
Кое им е "по-добрето" ? :?
Щото са големи "пичове", за т'ва загубиха сумати територия и влияние.
И още ще губят.

Кой ти говори за политика ! Всеки месец съм там и виждам разликата !
Ще ти дам един пример - концерт на тяхна група аналог на Сигнал струва 5 евро , хайде иди гледай Сигнал за 5 евро !
Не виждам смисъл да коментирам техните хранителни продукти в сравнение с нашите боклуци които са по европейски стандарти. И още много ... !
Офтопик:

Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Vura
Контакти:

Мнениеот Vura » 21 ное 2017 15:45

Groucho написа:Сервисът на Димитров се губи няколко години вече. Вчера Гофен направи повече асове от българина. Но има голямо подобрение в ретурите и бекхенда на Григор, много по-стабилен е при тези удари в сравнение с преди.

Не съм съгласен. Тази година сервира почти идеално.

Завършва сезона със спечели 87% от собствените сервис геймове. Рекордно класиране по тоя показател.
№9 за сезона по брой асове.
Изиграл е 68 мача през сезона. В 20 мача не е пробиван нито веднъж. В други 14 мача е бил пробиван само веднъж. В 15 мача е бил пробиван само два пъти. И какво излиза? Само в 19 мача е бил пробиван повече от два пъти. Това е много добро постижение на сервис.

Потребителски аватар
Groucho
Контакти:

Мнениеот Groucho » 21 ное 2017 17:49

Vura написа:Не съм съгласен. Тази година сервира почти идеално.

Да, прав си. Статистиката му за тая година изглежда наред. Като цяло Григор може още на сервис според мен.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

...

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 21 ное 2017 17:53

Факт е, че началният си удар го подобри и то се вижда от пръв поглед.
:P
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 22:32

Sisi 1914 написа:
1982 написа:Пълни глупости си написал отново, пренебрежимо малка била разликата ..... Мъри и Джокович бяха над Димитров с по над 300 точки при:

Димитров - 14 изиграни турнира
Мъри - 11
Джокович - 10

Тоест, те с по няколко турнира по-малко от него пак го превъзхождат.

Димитров ли е виновен, че те са играли по-малко от него?
:shock:
Плюс това Гришо завърши под номер 3, а Ноле и Мъри къде са?
:mrgreen:

Абе, вие - димитровистите, умрете да изопачавате думите на човек ...... кога съм написал, че Димитров е виновен за нещо ????

За съвсем друго идеше реч, ама карай .... няма смисъл.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 22:36

Red_Neck написа:
Офтопик:
21.05.2017
1982 написа:Абе в Топ 3 няма да стане с 2-3 турнира, Димитров е химера да се докопа дотам ........ за Топ 3 трябва цяла година да има силни изяви, и то на Мастърси и Шлемове, а не на 250 и 500, които са просто подгряващи турнирчета.

Кога си прав, ...прав си! Факт! ;)

1982 написа:Никол няма нищо общо с представянето на Курников, те почти не се виждат, тя си вее клитора :mrgreen: постоянно къде ли не, оня ден е била на Коачела, яко музика, поркане и ...... още нещо може би :mrgreen: ....... жената си води свой живот и не му се върти около турнирите хич.

Ей тва си ти ....... после не се сърди, че изказвам предположения за размера на жлъчката ти ;)

Ай сос здраве, че наакахме темата ....
Пийс, брадър ;)

Офтопик:
На 21-и май никой не е очаквал, че Джокович, Мъри, Вавринка, Нишикори ще се откажат половин година преди края на тура, а Раонич и Чилич ще са преследвани от контузии и ще пропускат куп важни турнири ...... и сега бих написал същото нещо едно към едно, като не съм очаквал подобен сензационен развой от здравословен характер.

А това за Курников е в шеговит тон, а не в злобен, жалко че не си го зацепил ..... не, че ме учудва де.

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 22:44

ivan56 написа:Значи, който пише журналист и Волгин в едно изречение си е за бан по IP :lol:
Тоя същият хрантутник с нашите данъци му плащаме заплатата да ни дудне в национален ефир, че 9.9.1944 е светла дата в нашата история.

А на Димитров не му ли дадохме от нашите пари близо 600 000 лева, за да ни покаже среден пръст в най-важния мач за националния ни за купа Дейвис от много години насам ..... отиде да се плацика по басейни и да си пуска селфитата в Инстаграм, докато ние падахме от Унгария, вместо да ги бием и да се изкачим в горната група .....

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2017 05:41

1982 написа:
Sisi 1914 написа:
1982 написа:Пълни глупости си написал отново, пренебрежимо малка била разликата ..... Мъри и Джокович бяха над Димитров с по над 300 точки при:

Димитров - 14 изиграни турнира
Мъри - 11
Джокович - 10

Тоест, те с по няколко турнира по-малко от него пак го превъзхождат.

Димитров ли е виновен, че те са играли по-малко от него?
:shock:
Плюс това Гришо завърши под номер 3, а Ноле и Мъри къде са?
:mrgreen:

Абе, вие - димитровистите, умрете да изопачавате думите на човек ...... кога съм написал, че Димитров е виновен за нещо ????

За съвсем друго идеше реч, ама карай .... няма смисъл.

Виновен според теб, че Ноле и Мъри са се контузили и той се възползвал от шанса си.
:evil:
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Върни се в “Тенис”