Григор Димитров - Жоао Соуса

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот sandi74 » 28 авг 2013 22:10

Жалка картинка е набеденото ни тенисистче.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот haha » 28 авг 2013 22:22

emico написа:Предполагам, че Вие тук кометиращите сте пълни професионалисти и сте по-готини, по-добри във всичко, по-богати, постигнали сте повече и имате по-хубави и по-богати и по-известни приятелки от неговата и затова си позволявате да давате оценки.

Предлагам Ви да се погледнете в огледалото, да си отворите протфейлите, да излезете от панелката, да се качите в 1о годишната си кола и ако имате бензин да карате, карате и да не се връщате.

Глупаво, клишиирано мнение. Форумите са направени, за да се дава мнение в тях.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот james » 28 авг 2013 22:47

Григор постигна своя връх, има добър мениджмънт ,който го праща в подходящите турнири за да стой по-нагоре в ранклистата. Ако продължи така още дълго може да остане в топ 50.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот DmG » 28 авг 2013 22:56

james написа:Григор постигна своя връх, има добър мениджмънт ,който го праща в подходящите турнири за да стой по-нагоре в ранклистата. Ако продължи така още дълго може да остане в топ 50.

хахахахахахахах ето такива ЛАИЦИ коментират Григор хахахахахахаххах . Ето такива Лаици са тези , които го плюят , а целият им живот е само - ПС , легло и кенеф .

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот miasanmia1900 » 28 авг 2013 23:01

Гледам има все още хора,които говорят как наш Гришо ще бъде в топ 10.И нека не си говорим тук за българщина,националност,а да си говорим за ТЕНИС.Нека всички ,които говорят за утопията Гришо в топ 10 да ми кажат колко мача на тенесисти от топ 15 са гледали.Всички те притежават огромен талант,правят удари каквито и наш извънземен Гришо прави,че и по-добри..Всички те имат психика и хъс каквито Григор не притежава и няма да притежава.И най-важното..всички набори на Гришо в тениса обявени за таланти са в пъти по-добри и по-напред в ранглистата от него..И за капак дойде Маша в най-неподходящия момент за неговата кариера..защото само сега..само на 22 е неговия последен влак към нещо съществено в тениса..който гледа тенис и следи кариерата на всички от топ 15 дори не топ 10..всички те на 22 са печелили вече нещо..Григор е там в ранглистата ,защото таланта му стига до там затова е там ,а не по-напред..това е ..чисто и просто..И пак да не забравяме че говорим само и единствено за тенис..За едно нещо не е виновен Григор..за това че знайни и незнайни журналисти(предимно българските) го издигат там където никога няма да бъде,защото или имаш талант за топ 10 или нямаш..просто е..това е което дразни прекаленото му прокламиране за талант..за бога той вече е на 22 , а не на 18-19..справка вижте всички сегашни звезди на неговите години какво са постигнали..Да е жив и здрав Григор и неговото семейство и трябва да сме доволни ,че имаме тенесист в топ 30 защото скоро няма пак да се случи..просто гледайте тенис и бъдете обективни

Потребителски аватар
m.unaited forever
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 яну 2011 23:41
Местоположение: Manchester
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот m.unaited forever » 28 авг 2013 23:55

Ей много злоба и завист лъха от някои мнения :lol: Григор бил достигнал своя връх :lol: На 22 години е все пак не на 32 :lol: Шарапова не била хубава :lol: покажи твоя звяр да го дидим е :lol: Айде стига сте ме разсмивали ходете пийте бира :)
[rimg]http://33.media.tumblr.com/1b7000e73e593eb4359e2120e518a1e8/tumblr_n3zonb8ahn1tvlp0no3_250.gif[/rimg]

riff
Мнения: 72
Регистриран на: 28 юли 2012 13:53
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот riff » 29 авг 2013 00:08

Гришо не е виновен, че всички очакват от него чудеса, всичко му идва много лесно, изглежда добре и го лапат спонсорите, други работят къртовски далеч от прожекторите
човека си играе колкото може и си е в топ 30, има спонсори, гадже-милионер-известна-красива, много по форумите му завиждат - как така без да има много способности, без да има психика, физика, без да работи къртовски, се уреди с гадже, спонсори и е нон стоп в новините, и за това го плюят
Гришо е лабилен психически, има подозрителен бекхенд и ретур, просто има доста слаби места
нищо не се знае за в бъдеще, тая година работи за физика, догодина повече, има време, днешните млади надежди няма да изместят топ играчите, следващата реколта ще чакаме

tishko
Мнения: 49
Регистриран на: 01 юни 2009 16:49
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот tishko » 29 авг 2013 00:54

Гришо може и никога да не стане номер 1 или дори топ 10 играч, но при положение, че следващия най-добър наш играч е около номер 500 е крайно тъпо това, че непрекъснато някакви НИХИЛИСТИ и ЗЛОБАРИ пускат подобни теми и мнения след всяка негова загуба. Къде бяхте като би Джокович, Хуан Монако, Типсаревич, Багдатис, Флориан Майер, Мелцер, Раонич, Томич, Давиденко и т.н. Да не говорим колко близо беше до победа и срещи Мъри, Надал, Хаас и Дел Потро...

Сравненията между Гришо и Николери са безмислени, защото макар и с променлив успех Гришата е в топ 30 на тенис света, а Божинката е в топ10, ама в дискотеките... пък и Гришо не е лишен от мозък като футболистчето.

Колкото до проблемите му - да липсва ми психика, бекхенда не е стабилен, физически може и трябва да е много по-добре, но аз съм сигурен, че рано или късно ще има подобрение и резултатите ще дойдат.

И един въпрос към злобарите - и какво ще спечелите ако не стане номер1 или не влезе в топ10? А да не би да ви е длъжен с нещо, че му търсите сметка?

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот Живко6461 » 29 авг 2013 01:13

stn написа:...Защо мислите е тази поредна негова загуба? Да, хейтър и родосотъпник съм и естествено не съм постигнал нищо в живота. Може да го спестите в коментарите си, защото е видно.

Успокой се. С написаното не заслужаваш определението хейтър. Още по-малко родоотстъпник. Не е необходимо да се самообвиняваш. Ако си решил да си правиш самореклама намери по-подходящ начин. А Григор Димитров все още е един от най-добрите тенисисти в света. Който има право да живее както реши без да пречи на околните. Между другото може да се дискутира и доколко мястото в класацията отразява точно моментното състояние на съответния тенисист.

Потребителски аватар
Swarovski
Мнения: 207
Регистриран на: 23 окт 2010 02:48
Контакти:

Re: Григор Димитров - Жоао Соуса

Мнениеот Swarovski » 29 авг 2013 01:17

Ей Богу, сякаш ви е син! Всеки си изказва мнението, "злобари", "нихилисти" и какви ли още не били всички, които говорят против Гришо! Браво страшни аргументи дадохте... шотгъна правилно го е написал- фактите говорят сами! Аз съм страшен фен на Гришо, точно защото ми изглежда различен, но поета е казал "Не става само с ядене", трябва и работа, упоритост, лишения, целеустременост, амбиция! 10000% той много е работил за да стигне до тук, но това е спорт където наистина трябва да си амбициран, а аз не виждам той да е! Видях амбиция като игра с Надал в Монако и с Джокович в Мадрид и се представи много добре, от там нататък е пълна нула!
Титли трябват, титли! Те се броят, както във футбола головете, може да си направил 1432123 красиви финта и накрая пак да паднеш...
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта