Търсене на партньори и уреждане на спаринги

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
george_89
Мнения: 26
Регистриран на: 29 юни 2010 23:49
Местоположение: Хасково/София
Контакти:

Търсене на партньори и уреждане на спаринги

Мнениеот george_89 » 07 авг 2011 00:10

Гледах из форума, но не намерих тема, в която някой да търси партньор или уреждане на спаринги и прочие, а преполагам освен четящи и интересуващи се от тенис, в този форум има и играещи. Ако някой има желание за подобни срещи предлагам да пише тук, като дава малко информация за нивото си според него и съответно ако се намери човек на това ниво и с желание, може да стават интересни двубой, а и приятелства. Като основател на темата, ето и кратко мое описание.
На 21 съм, живея в София, тренирал съм 10-12 години, а към момента тениса ми е просто любимо хоби.
Ако има други мераклий освен мнен за подобен тип срещи, нека пишат тук :) :) :)

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Търсене на партньори и уреждане на спаринги

Мнениеот DmG » 07 авг 2011 00:23

Слабак съм , пипал съм ракета 3 пъти , но мога да броя точките и геймовете :)
Сега сериозна , евала на всички , които практикуват този спорт - за мен е може би най-трудния . Особено на професионално ниво . Това да върнеш топка , която лети със 100 км/ч и после да я насочиш на 1 см от линията :shock: :shock: :shock:
Успех на играещите :)

loituma
Мнения: 77
Регистриран на: 25 мар 2008 18:58
Контакти:

Re: Търсене на партньори и уреждане на спаринги

Мнениеот loituma » 07 авг 2011 01:24

Аз съм на 22 години, нивото ми е добро като за начинаещ. Играя по сериозно от около половин година. От София съм. Ако някой иска да играем да пише :)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта