NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 28 сеп 2017 12:37

rhaegar написа:Що тогава ревеш, че Коби е чакал на Шак и Гасол, като никой не печели сам?

Кой е по-велик, ще покаже времето, единият все още играе, другият спря преди година. За момента, пръстените са 5-3 за Коби, а не е като да не е имал принос за тях.

Фен съм на Лейкърс, не на Уориърс.

Вече съм написал,коя е разликата...Ти можеш ли да четеш ? Знаеш ли кой трябваше да стане МВП на Финалите през 2010-та,след като Коби се скъса да пропуска,особено в седмият мач...?
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 13:12

Drunken_Master написа:
1982 написа:ЛеБрон е най-голямото хленчило за слава, опозорило се отдавна в нелепите си опити да се мери с най-великите.

Не ми се спори с човек,който смята,че Коби е по-велик от Джеймс...Играч,който в половината си кариера беше "втора цигулка" на Шак,а след това се наложи да изчака и идването на Гасол,за да постигне нещо.Нелепо е просто.


А Джеймс какво направи, не можа да стане шампион в Кливлънд и ги предаде, отиде в Маями, да се събере с други 2 големи звезди, защото така е по-лесно да стане шампион ??! Върна се в Кливлънд после, но с условието да играе отново със звезди, че да стане шампион.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2017 13:19

Цитираш това:
"Другите,печелят титлите...а не суперзвездите "
, а после мрънкаш, че някой е играл по-добре от звездата на отбора, в някой финал?

Какво значи "биеха го като тъпан", в трите сезона между Шак и Гасол, има 2 отпадания в първи кръг на плейофите. Сезоните на ЛеБрон в Кливланд, с изключение на 06/07 не са много по-различни. Да, има повече победи, но какво от това? Дори и ти не би се осмелил да кажеш, че за последните години на Коби в Лейкърс, той е виновен за липсата на успехи, надявам се.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 28 сеп 2017 13:33

1982-ра винаги е имал нагласата умело да изопачава факти,както само на него му изнася...ЛеБрон бил продажник ? ОК ? Джордан не е ли ? Бях ти написал,че е водил преговори през 1995-а с ръководството на Никс,за да премине там и то заедно с Фил Джаксън (който е легенда на Никс).В последствие Джордан успява да "извие ръцете" на Биковете,за да се вземе доминиращ играч в боята и това довежда до привличането на Денис Родман.Значи единият е продажник,а другият - не ? Да де,ама Джордан вече имал три титли...ОК ! Само че ЛеБрон с разни аматьори (най-добрият от тях беше Илгаускас) успя да добута Кливланд до финал на НБА,което си е УНИКАЛНО ПОСТИЖЕНИЕ ! Оттам нататък,можете да пишете,че ЛеБрон бил имал страхотни съотборници,които наглед ви показах,колко са "страхотни"...
Коби бил играл в първите кръгове на плейофите след напускането на Шак...Лоооооооол !
Кливланд преди ЛеБрон - последни на Изток със 17 победи и 65 загуби.
Кливланд с новобранецът ЛеБрон - девети на Изток и на косъм от плейофи.
Кливланд с втори сезон на ЛеБрон - девети на Изток и на косъм от плейофи.
Кливланд с трети сезон на ЛеБрон - ФИНАЛ НА НБА !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2017 14:35

И нула, повтарям-нула, потретвам-НУЛА пръстени, без друга звезда за съотборник.

Реджи Милър и Алан Айверсън също докараха отборите си на финал, без кой знае каква подкрепа. Не е невъзможно. Коби не е успял-еми не е страшно, докато има 5 пръстена, а те двамата нито един.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 15:38

Drunken_Master написа:1982-ра винаги е имал нагласата умело да изопачава факти,както само на него му изнася...ЛеБрон бил продажник ? ОК ? Джордан не е ли ? Бях ти написал,че е водил преговори през 1995-а с ръководството на Никс,за да премине там и то заедно с Фил Джаксън (който е легенда на Никс).


И да е водил, преди това изведе Чикаго до 3 поредни титли. Направи ги хегемон. Не се отказа, когато години наред не успяваше, а можеше спокойно и той да иде и да се събере с Меджик и Патрик Юинг, примерно, и да стане шампион по лесния начин ..... Майкъл така или иначе на по-късен етап игра и за друг тим - Вашингтон. Но никой не го смята за предател и мишок ..... сети се сам защо.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 15:43

Drunken_Master написа: Само че ЛеБрон с разни аматьори (най-добрият от тях беше Илгаускас) успя да добута Кливланд до финал на НБА,което си е УНИКАЛНО ПОСТИЖЕНИЕ !


Нищо уникално няма, източната конференция е пълна боза от много години насам, за разлика от ерата на Майкъл, когато на изток беше касапница - великият тим на Детройт Пистънс, големият Бостън, Атланта с Доминик, Ню Йорк на Патрик Юинг, по-късно Орландо на Шакил и Пени ..... ЛеБрон неслучайно го е страх да иде да играе на Запад, защото там може и финал да не види. Седи си на изток, където е пълна боза, както написах вече.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 15:54

Ето, направих си труда да ти извадя статистика - откакто Майкъл се отказа през 1998-а, шампионската титла е печелена от:

13 пъти от отбори от Западната конференция
6 пъти от тимове от Източната конференция

Преди това беше точно обратното, давам периода 1984 - 1998, когато Майкъл игра:

5 титли за Запада
9 титли за Изтока
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 29 сеп 2017 13:19

Явно достигането на финал на НБА е направо,като детска игра...Чудя се защо тогава,никой досега не е постигал седем поредни финала.Като изключим Бил Ръсел и ерата,в която той е играл,защото при наличието на толкова много бели играчи е все едно да имаш срещу себе си отбор от Уестбрук-овци срещу отбор от Тони Паркър-овци.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 29 сеп 2017 15:14

Drunken_Master написа:Явно достигането на финал на НБА е направо,като детска игра...Чудя се защо тогава,никой досега не е постигал седем поредни финала.Като изключим Бил Ръсел и ерата,в която той е играл,защото при наличието на толкова много бели играчи е все едно да имаш срещу себе си отбор от Уестбрук-овци срещу отбор от Тони Паркър-овци.


Е, все пак Ръсел е имал за най-голям съперник под коша един от най-добрите играчи изобщо играли в НБА :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта