NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 09 фев 2018 01:35

И аз не мисля, а и честно казано не държа. Това би загробило отбора с ужасно скъп договор за следващите 2-3-4 години, а не се знае до кога ще се представя на такова ниво, все пак възрастта не прощава. Според мен ще натиснат за Джордж след края на сезона, а другото лято за още някой. Ако Кузма, Инграм и Лонзо се развиват добре, бъдещето изглежда добро.

Кларксън и Нанс ще носят 8 и 24 в Кливланд. Някъде там има един горд Коби. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 10 фев 2018 19:13

rhaegar написа:И аз не мисля, а и честно казано не държа. Това би загробило отбора с ужасно скъп договор за следващите 2-3-4 години, а не се знае до кога ще се представя на такова ниво, все пак възрастта не прощава. Според мен ще натиснат за Джордж след края на сезона, а другото лято за още някой. Ако Кузма, Инграм и Лонзо се развиват добре, бъдещето изглежда добро.

Кларксън и Нанс ще носят 8 и 24 в Кливланд. Някъде там има един горд Коби. :lol:


Е те в момента могат да си позволят и Брон и Джордж,но Джордж ако плейофите минат добре за може да остане в Тъндър.

При Лонзо хайпа беше голям,а реалността не чак толкова.
Ако не оправи стрелбата е като Рики Рубио.
Кузма е светъл лъч за позиция на която беше драфнът.
Инграм е още на 20,и може да стане доста добър.

Бостън,Фили,Минесота и Бъкс ако се запазят имат по-добри шансове за титла след няколко години.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 10 фев 2018 19:18

Е, титла......на фона на последните години, ще съм щастлив и на плейофи. :lol: Доста тъмни времена са. :lol:

При всички положения, Меджик и Пелинка засега вършат добра работа. Ще видим на къде ще се насочат. Все пак очаквам да убедят Джордж, освен ако Оклахома не детронират ГСУ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот parvanoff » 12 фев 2018 19:14

Не ме изкефи тоя трейд от Лейкърс. Не че Томас е слаб играч, но мен Лари Нанс много ми допадаше-страхотен боец, а и Кларксън не беше лоша резерва. Вярно, че съм лаик, но си мислих, че е хубаво да изградят колектив, а те всяка година продават и някои от играчите, с които се разделиха правят нелоши сезони. Нямам идея и защо продадоха Ди`Анджело Ръсел. Може би Уолтън има някаква идея и ми допада като треньор, но наистина малко ме е яд за Лари Нанс. Иначе Лейкърс доста живнаха нопоследък и то без Лонзо Бол. Има страхотни млади играчи, като Рандъл, Кузма и Инграм-само да не решат и тях да продадат след време ;) Центърът бе дълго време проблем, но си мисля, че Лопез е добро решение. С Лонзо, Лари Нанс и Кларксън вярвах, че нещата щяха да заспят другият сезон. И някоя друга звезда на мястото на Луол Денг... мечта... Като цяло дано успеят най-накрая да вдигнат любимия тим на крака.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 12 фев 2018 20:01

Аз харесвах Ди Ло, но беше твърде непостоянен и непродуктивен за това, което Лейкърс очакваха от него. Полученият от тоя трейд Кузма компенсира напълно. Лопез за Мозгов също е не лоша сделка.

Нанс и Кларксън получиха шанс да играят в отбор, който ще е в плейофите и да се борят дори за пръстени, нещо, което нямаше как да се случи с Лейкърс в близките 3-4 сезона. Отделно, Нанс се прибра вкъщи. Най-голямата печалба на Лейкърс от този трейд не е Томас, а освободения кап спейс, който ще позволи да предподпишат с Рандъл и да се борят за звезди лятото.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот parvanoff » 12 фев 2018 21:21

Може би е така, но заплатата на Лари Нанс не е нещо особено. С Кларксън е малко по-различно, но и в него имаше потенциал, според мен разбира се-демек си заслужава парите. Денг е много по-сериозен проблем с неговите почти 20 милиона и почти без изигран мач-голяма набутвация се оказа. ;) И ако тази таблица е вярна си мисля, че двамата няма да са голям проблем със заплатите си ;)
http://hoopshype.com/salaries/#hh-tab-team-payroll
Ето как стои положението по играчи.
https://en.hispanosnba.com/salaries/tea ... les-lakers
Не разбирам грам английски и ми бе трудно да го намеря-може и да не стоят точно така нещата. Но логиката е такава-погледни какво е положението при Кливланд и Голдън Стейт. Май в това отношение Лейкърс нямат никакъв проблем, пък и едва ли Рандъл ще иска много повече от 10 милиона... И в крайна сметка каква ще е политиката им-да градят нов отбор или да привличат една камара звезди. Иначе и според мен е задължително да остане Рандъл. Кузма наистина е страхотен играч, трейдът с Бруклин си заслужава определено-просто ме е яд, че не опитаха да развият Ди`Анджело Ръсел.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2018 13:09

Юта Джаз с 10-та поредна победа. Явно ще се борят до последно за плейофите. Донован Мичел категорично е новак на годината.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 13 фев 2018 13:36

parvanoff написа:Но логиката е такава-погледни какво е положението при Кливланд и Голдън Стейт. Май в това отношение Лейкърс нямат никакъв проблем, пък и едва ли Рандъл ще иска много повече от 10 милиона... И в крайна сметка каква ще е политиката им-да градят нов отбор или да привличат една камара звезди. Иначе и според мен е задължително да остане Рандъл. Кузма наистина е страхотен играч, трейдът с Бруклин си заслужава определено-просто ме е яд, че не опитаха да развият Ди`Анджело Ръсел.


Само че Кливланд и Голдън Стейт няма да могат да задържат звездите си още дълго, освен ако не се съгласят на team-friendly договори, както прави Том Брейди за Ню Ингланд в NFL от доста време насам. Сега Лейкърс има възможност както да развие младите играчи, така и да привлече 2 звезди, които да вдигнат драстично нивото на отбора. Ако се отърват някак и от договора на Денг, нещата ще станат още по-добри.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 13 фев 2018 17:49

Tiberius написа:Юта Джаз с 10-та поредна победа. Явно ще се борят до последно за плейофите. Донован Мичел категорично е новак на годината.

Бен Симънс ще вземе наградата. Много гадно го пресвириха за Мача на звездите, дори след като няколко хора отпаднаха заради контузии.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2018 18:22

Според мен много зависи кой от двамата ще е с основна заслуга, ако отборите им се класират за плайофите. И двамата заслужават, но аз съм доста по-впечатлен от това, което Донован прави в Джаз. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта