NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 13:30

ibonev написа:^Слуховете е че всичко ще се върти около 27/28-я избор и Рандъл, Кларксън.
Аз като фен на Лейкърс изобщо не съжалявам за Ръсел, защото е леке и макар ,че има качества , според мен няма да ги разгърне. Цяла година го караха да атакува подкошието и да си използва таланта на човек виждаш свободните хора и цял сезон си стоя на тройката и стреля.
Разочарованието е може би надеждата ,че вместо него можеше да се вкл. Кларксън, но пък Бруклин едвали щяха да бъдат съгласни.


Очаквам да е 27+28+Рандъл+Кларксън. Или още 1 пик в бъдеще без Кларксън. Почти всички отбори са изпратили запитвания за Джордж и Пейсърс ще го пуснат срещу най-добрата оферта. Аз лично се надявам Джордж да отиде в Портланд с Лилард и Маккълъм. Ще бъде епично, но за целта сигурно ще трябва да дадат 3те си пика + Евънс/Краб, а тези двамата не знам дали биха ги взели в Инди с епичните им заплати и подчертано НЕизтичащите им скоро договори.

ibonev
Мнения: 6
Регистриран на: 24 апр 2017 15:56
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот ibonev » 22 юни 2017 14:23

^ Пейсърс ще се застрелят в крака с такъв трейд с Портланд. Отделно отказаха подобна оферта от Фили по-рано през сезона. Иначе мисълта за Маккълъм, Лилард, Джордж е солидна, но пак няма да стигнат дори и финалите на Запад.

Потребителски аватар
iti
Мнения: 19
Регистриран на: 07 фев 2017 14:20
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот iti » 22 юни 2017 14:51

За любителите на залозите има интересни коефициенти за това кой, под кой номер ще бъде изтеглен в драфта тази нощ. Определено има открояващи се... като например (според мен) Денис Смит джр. под 7.5 (избор) на 2.65 или Франк Нтиликина над 9.5ти избор на 2.35 изкачат. Абсолютният банкер (отново според мен) е Джош Джаксън под 3.5ти избор на 1.5 коеф. Бостън си смениха пика с Фили главно заради Джош, в който много специалисти отвъд океана виждат следващия ЛеБрон :shock:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот saract » 22 юни 2017 15:08

ibonev написа:^ Пейсърс ще се застрелят в крака с такъв трейд с Портланд. Отделно отказаха подобна оферта от Фили по-рано през сезона. Иначе мисълта за Маккълъм, Лилард, Джордж е солидна, но пак няма да стигнат дори и финалите на Запад.

Плюс Юсуф Нуркич който направи феноменална втора част на миналия сезон.Тази четворка би имала страхотен потенцал.Съвсем друга тема е че Портланд могат да потърсят известно освежаване на треньорския пост.Мнозина са забравили как през лятото на 2014 година Голдън стейт внезапно уволниха Марк Джексън който беше изградил един никак нелош отбор с поредни участияя в плейофите.Изведнъж пристигна Стив Кер и този отбор стана доминатор в лигата.А уволнението на Марк Джексън изглеждаше безумие.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 15:28

iti написа:За любителите на залозите има интересни коефициенти за това кой, под кой номер ще бъде изтеглен в драфта тази нощ. Определено има открояващи се... като например (според мен) Денис Смит джр. под 7.5 (избор) на 2.65 или Франк Нтиликина над 9.5ти избор на 2.35 изкачат. Абсолютният банкер (отново според мен) е Джош Джаксън под 3.5ти избор на 1.5 коеф. Бостън си смениха пика с Фили главно заради Джош, в който много специалисти отвъд океана виждат следващия ЛеБрон :shock:


Къде ги гледаш ? В Бетфеър има следните :

Jonathan Isaac : 1-6 драфт или по-късно
Lonzo Ball : 1-2 драфт или по-късно
Кентъки ли USLA с повече пикове в драфта
Кой ще е първи пик
Number of UCLA Players Drafted in Round 1 : u/o 2.5
Terrence Ferguson : 1-20 драфт или по-късно
Malik Monk : 1-8 драфт или по-късно

Като цяло коеф. са жалки, не могат да се комбинират и повечето от събитията, които предлагат са ясни

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 15:32

ibonev написа:^ Пейсърс ще се застрелят в крака с такъв трейд с Портланд. Отделно отказаха подобна оферта от Фили по-рано през сезона. Иначе мисълта за Маккълъм, Лилард, Джордж е солидна, но пак няма да стигнат дори и финалите на Запад.


Няма да стигнат, ама ще са доста приятни за гледане ;)

Финала на Запад е 99% ясен от сега. С новия договор на Гасол / 16 млн /, САС освобождават кинти за max salary... Дани Грийн също май е пътник /10 млн по спомен/. Ако Крис Пол отиде в СА, лигата ще превърти играта... Big 3 ще са им Ленърд, Пол и естествено Попович :twisted:

Интересно ми е Хюстън и Бостън какво ще направят. Хюстън май се готвят да прочистят целия ростер, а Бостън имат толкова много пикове и млади играчи, че мога да трейднат почти за всеки играч в лигата !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2017 15:34

JohnnieWalker написа:
iti написа:За любителите на залозите има интересни коефициенти за това кой, под кой номер ще бъде изтеглен в драфта тази нощ. Определено има открояващи се... като например (според мен) Денис Смит джр. под 7.5 (избор) на 2.65 или Франк Нтиликина над 9.5ти избор на 2.35 изкачат. Абсолютният банкер (отново според мен) е Джош Джаксън под 3.5ти избор на 1.5 коеф. Бостън си смениха пика с Фили главно заради Джош, в който много специалисти отвъд океана виждат следващия ЛеБрон :shock:


Къде ги гледаш ? В Бетфеър има следните :

Jonathan Isaac : 1-6 драфт или по-късно
Lonzo Ball : 1-2 драфт или по-късно
Кентъки ли USLA с повече пикове в драфта
Кой ще е първи пик
Number of UCLA Players Drafted in Round 1 : u/o 2.5
Terrence Ferguson : 1-20 драфт или по-късно
Malik Monk : 1-8 драфт или по-късно

Като цяло коеф. са жалки, не могат да се комбинират и повечето от събитията, които предлагат са ясни


В bet365, само че за Джаксън под 3,5 е 2.25, а над 3,5 е 1.57
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 15:40

Джаксън май не иска да се явява за workout с Бостън, така че може да придвижат Tatum за 3 пик.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2017 15:43

JohnnieWalker написа:Джаксън май не иска да се явява за workout с Бостън, така че може да придвижат Tatum за 3 пик.


Няма смисъл там, под 4.5 е 1,25.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ibonev
Мнения: 6
Регистриран на: 24 апр 2017 15:56
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот ibonev » 22 юни 2017 15:44

Очертава се интересно лято. Гледам, че и Фил Джаксън се опитва да го уволнят с цялото слухтене около Кристапс.
Реално ако САС вземат Пол в моите очи са с леко-предимство пред Войните, само и единствено заради "Big Poppa".

Бостън, мислех че ако вземат Фулц имат шанс да махнат Айзея, но изглежда, че отлетя този влак. Ейндж , колкото и да ми е неприятно , свърши страхотна работа и Брад Стивънс , изглежда добър треньор. Сега ги говорят, че ще атакуват Хейуърд, което не знам колко има смисъл.

П.С Джаксън каза за тренировката с Бостън, че не е виждал смисъл , защото тогава Бостън са били с първи пик и е изглеждало че ще вземат Фулц, но пък и по-странни неща са ставали


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта