NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 15:59

ibonev написа:Очертава се интересно лято. Гледам, че и Фил Джаксън се опитва да го уволнят с цялото слухтене около Кристапс.
Реално ако САС вземат Пол в моите очи са с леко-предимство пред Войните, само и единствено заради "Big Poppa".

Бостън, мислех че ако вземат Фулц имат шанс да махнат Айзея, но изглежда, че отлетя този влак. Ейндж , колкото и да ми е неприятно , свърши страхотна работа и Брад Стивънс , изглежда добър треньор. Сега ги говорят, че ще атакуват Хейуърд, което не знам колко има смисъл.

П.С Джаксън каза за тренировката с Бостън, че не е виждал смисъл , защото тогава Бостън са били с първи пик и е изглеждало че ще вземат Фулц, но пък и по-странни неща са ставали



Реално ако махна Порзингиз, то ще е за висок пик + млад играч + бъдещ пик. Може би това ще накара Мело да си махне клаузата и да натиснат рестарта най-накрая. Все пак не много хора вярваха на Порзингиз, а сега се подмокрят само като го чуят... Пълен батак е работата в Никс.

Бостън честно казано не очаквах въобще да използват №1, а по-скоро си мислех, че ще го използват за трейд на Джими, ама отново направиха блестящ ход и след няколко години май половината избори в драфта ще са техни :mrgreen:

Джаксън с Браун и Краудър идват малко множко, но може и да включат Браун в оферта за Джордж. Джордж може да играе спокойно като 4. Или да издърпак Джордан от Клипърс и да поставят Horford като 4. Така 5цата им става - Томас, Брадли, Джаксън, Хорфорд, Джордан. Подчертано не очаквам да подновят договора на Томас с макс заплата.

Потребителски аватар
iti
Мнения: 19
Регистриран на: 07 фев 2017 14:20
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот iti » 22 юни 2017 16:20

JohnnieWalker написа:
iti написа:За любителите на залозите има интересни коефициенти за това кой, под кой номер ще бъде изтеглен в драфта тази нощ. Определено има открояващи се... като например (според мен) Денис Смит джр. под 7.5 (избор) на 2.65 или Франк Нтиликина над 9.5ти избор на 2.35 изкачат. Абсолютният банкер (отново според мен) е Джош Джаксън под 3.5ти избор на 1.5 коеф. Бостън си смениха пика с Фили главно заради Джош, в който много специалисти отвъд океана виждат следващия ЛеБрон :shock:


Къде ги гледаш ? В Бетфеър има следните :

Jonathan Isaac : 1-6 драфт или по-късно
Lonzo Ball : 1-2 драфт или по-късно
Кентъки ли USLA с повече пикове в драфта
Кой ще е първи пик
Number of UCLA Players Drafted in Round 1 : u/o 2.5
Terrence Ferguson : 1-20 драфт или по-късно
Malik Monk : 1-8 драфт или по-късно

Като цяло коеф. са жалки, не могат да се комбинират и повечето от събитията, които предлагат са ясни


В бет365. И да странно, сутринта за Джаксън под 3.5 беше 1.5, сега скочи на 2.3

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот TheNameOfTheGame » 22 юни 2017 21:22

Имам един въпрос към по-запознатите. Според вас какви са шансовете Александър Везенков да бъде избран в драфта (предполагам във втория кръг) и евентуално от кой отбор?

На мен би ми се искало да видя Милош Теодосич в NBA, без значение с какъв екип. :)
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 23 юни 2017 08:27

Евала на нашето момче 8-) Вярно, отборът е най-спънатият в цялата лига, ама пак е НБА 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 23 юни 2017 08:35

boabbb написа:Евала на нашето момче 8-) Вярно, отборът е най-спънатият в цялата лига, ама пак е НБА 8-)


Това значи само, че би имал по-голям шанс за изява ;) Отбори в НБА лесно се сменят ! Въпреки това очаквам да го оставят в Барселона !

ibonev
Мнения: 6
Регистриран на: 24 апр 2017 15:56
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот ibonev » 23 юни 2017 08:37

По-интересните неща от драфта според мен:
- Тейтъм в Бостън
- Джими Бътлър и 16-я избор (Патън, център) в Минесота за Дън, ЛаВин и 7-я избор (Маканен). Чикаго изглежда като доста голям губещ от целия трейд.
- Сашо Везенков - Бруклин. Мисля, че беше казал , че мисли да остане в Барселона и догодина. Дано успее да запише минути някога в НБА.
- Джордън Бел (38 избор) - Уориърс с кеш от Булс - сравняват го с Дреймонд. Избора , който Голдън Стейт купиха миналата година беше Патрик Маккоу.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 23 юни 2017 08:46

ibonev написа:По-интересните неща от драфта според мен:
- Тейтъм в Бостън
- Джими Бътлър и 16-я избор (Патън, център) в Минесота за Дън, ЛаВин и 7-я избор (Маканен). Чикаго изглежда като доста голям губещ от целия трейд.
- Сашо Везенков - Бруклин. Мисля, че беше казал , че мисли да остане в Барселона и догодина. Дано успее да запише минути някога в НБА.
- Джордън Бел (38 избор) - Уориърс с кеш от Булс - сравняват го с Дреймонд. Избора , който Голдън Стейт купиха миналата година беше Патрик Маккоу.



Като цяло драфта на Булс беше пълна трагикомедия и само подчертава нуждата от смяна в ръководството !

Да дадеш един от най-добрите играчи в лигата ПЛЮС избор в драфта, за :

1.Супер атлетичен гард.... Скъсал връзки и все още невъзстановен
2. Един от най-големите fail-ове от миналия драфт
3. 7 избор в драфта, от който взимаш дефанзивен бездарник

....

Винаги го има и добрия вариант ->

Зак продължава да се развива и се възстановява изцяло от контузията
Дън се развихря и става като малкия брат на Джон Уол
Маркканен се превръща в копие на Новицки....

Остава ми само надеждата !

А за избора, който продадоха на Уориърс въобще нямам думи !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 23 юни 2017 09:25

Ла Вар е щастлив баща. :lol: :lol:

Никакъв смисъл не виждам в тоя трейд на Чикаго. Освен ако самият Бътлър толкова отчаяно не е искал да се махне, че да се навие да отиде в Минесота. Можеха да изградят отбор около него, предвид, че е само на 27, договорът му беше за още 2 години и не беше супер скъп.
Има нещо във въздуха в Чикаго явно, което влияе на драфтовете им тая година. В NFL направиха феноменална глупост, снощи пак са я мъдрили, добре, че Blackhawks нямат нужда от кой знае какво обновяване, че кой знае какво ще измислят и тази нощ. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 23 юни 2017 09:33

good choice from Phil Jackson...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SjGXjoSmlbM[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 23 юни 2017 09:40

А, да-имаме си отново Брайънт в Лейкърс. Дано повтори предишния. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта