NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 21 юни 2017 17:27

Отборът на Шарлът Хорнетс привлече в редиците си 8-кратния участник в "Мача на звездите" Дуайт Хауърд от тима на Атланта. Освен него "стършелите" се сдобиха и с 31-вия пик в драфта, който е този четвъртък. В замяна Атланта ще получи центъра Майлс Плъмлий, гарда Марко Белинели и 41-вия пик в драфта.


Трансферното лято в Холивуд започна с гръм и трясък. ДиАнджело Ръсел и Тимофей Мозгов вече не са играчи на Лейкърс, след като бяха изпратени в отбора на Бруклин Нетс, а в замяна Ел Ей ще се сдобие с Брук Лопес и изтичащия му договор, както и с избор №27 в първия кръг на тазгодишния Драфт.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: NBA 2017-18

Мнениеот damyanov1963 » 21 юни 2017 23:46

Най-после една тема, която ме заинтригува!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

kabaka
Мнения: 137
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот kabaka » 22 юни 2017 08:55

Интересно лято се очертава. Кавс преговарят с Булс за Джими Бътлър и с Индиана за Пол Джордж. Поне единия от двамата искат да вземат. Днеска е и драфта.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот saract » 22 юни 2017 09:37

Филаделфия направиха сделка с Бостън за избро номер едно в драфта.Почти сигурно Сиксърс ще избере плеймЕйкъра Маркел фулц за да направят уникален отбор от млади таланти от който ще се чакат чудеса-

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2017 10:44

Drunken_Master написа:
Трансферното лято в Холивуд започна с гръм и трясък. ДиАнджело Ръсел и Тимофей Мозгов вече не са играчи на Лейкърс, след като бяха изпратени в отбора на Бруклин Нетс, а в замяна Ел Ей ще се сдобие с Брук Лопес и изтичащия му договор, както и с избор №27 в първия кръг на тазгодишния Драфт.


За Мозгов не съжалявам особено, но Ръсел ми харесва много. Може би се очакваше повече от него, като избран под №2, но ми се искаше да се развие в Лейкърс.
Предполагам това означава, че ще изберат Лонзо Бал и ще изпълнят мечтата на баща му.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 10:51

Ако Чикаго трейднат Джими, направо ще си режа вените... Няма толкова некадърен фронт офис... Ако беше за №1 в драфта пак щеше да е по-разбираемо, ама.... Тоя Лов какво точно ще го правят ?!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 22 юни 2017 11:11

Брук Лопес имаше доста здрави показатели миналия сезон и само мизерния ростър на "мрежите" му пречеше да разгърне напълно потенциала си и да печелят победи ... Той, така като гледам, е от трън, та на глог :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2017 11:33

boabbb написа:Брук Лопес имаше доста здрави показатели миналия сезон и само мизерния ростър на "мрежите" му пречеше да разгърне напълно потенциала си и да печелят победи ... Той, така като гледам, е от трън, та на глог :lol: :lol: :lol:


Ще видим Меджик какви ще ги надроби в първото си лято като шеф. Говори се, че и Лейкърс са в борбата за Пол Джордж, даже тоя трейд на Ръсел е още по-изненадващ, защото уж щеше да е включен в евентуална сделка с Индиана.
Ник Йънг също е избрал да не преподписва, общо взето доста работа има по оформяне и подсилване на състава, ако искат да избегнат пореден ужасен сезон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 22 юни 2017 11:39

rhaegar написа:
boabbb написа:Брук Лопес имаше доста здрави показатели миналия сезон и само мизерния ростър на "мрежите" му пречеше да разгърне напълно потенциала си и да печелят победи ... Той, така като гледам, е от трън, та на глог :lol: :lol: :lol:


Ще видим Меджик какви ще ги надроби в първото си лято като шеф. Говори се, че и Лейкърс са в борбата за Пол Джордж, даже тоя трейд на Ръсел е още по-изненадващ, защото уж щеше да е включен в евентуална сделка с Индиана.
Ник Йънг също е избрал да не преподписва, общо взето доста работа има по оформяне и подсилване на състава, ако искат да избегнат пореден ужасен сезон.



Може Индиана да не го искат ;) А и Лейкърс получиха 1 бонус пик + че се оттърваха от Мозгов и неадекватния му контракт ! За Swaggy P едва ли на някой ще му е мъчно в ЛА !

ibonev
Мнения: 6
Регистриран на: 24 апр 2017 15:56
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот ibonev » 22 юни 2017 12:52

^Слуховете е че всичко ще се върти около 27/28-я избор и Рандъл, Кларксън.
Аз като фен на Лейкърс изобщо не съжалявам за Ръсел, защото е леке и макар ,че има качества , според мен няма да ги разгърне. Цяла година го караха да атакува подкошието и да си използва таланта на човек виждаш свободните хора и цял сезон си стоя на тройката и стреля.
Разочарованието е може би надеждата ,че вместо него можеше да се вкл. Кларксън, но пък Бруклин едвали щяха да бъдат съгласни.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта