NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 23 окт 2017 19:52

Drunken_Master написа:
1982 написа:Що не прекръстиш направо темата на твоя идол ЛеБрон Джеймс, то се е видяло, че все за него ще си пишеш ?! Озаглави я "ЛеБрон Джеймс - най-великият спортист в историята на всички галактики" .....

Нали се сещаш,че от твоята уста (клавиатура),звучи доста смешно...
Най-пристрастният тип от този форум,който не вижда по-далеко от шапката на козирката си,а в крайна сметка сигурно дори не е играл баскетбол никога...Югославската преса хвали Тони Кукоч - той отрича.Джордан е бил най-обикновен продажник и го пише дори в книгата на режисьорът Спайк Лий (заклет фен на Никс) - той отрича.Хиляда човека ти написаха,че Никос Галис няма как да е по-добър от Гасол и Стоякович - той пак отрича... Ето ти нещо,което да разсее глупостите от главата ти...а те са доста !


Аз не занимавам всички постоянно с Джордан, нито пускам специални теми, за да доказвам, че е най-великият. ;)

А Спайк Лий е нормално да мрази Майкъл - все пак любимите му Никс бяха постоянно тероризирани от него ....

Другите глупости няма и да ги коментирам, макар че пак си се поувлякъл ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 25 окт 2017 11:10

Днес Кайри буквално ми изпокъса всички нерви,след като пропуска сигурно около 300 пъти...Почти сигурно Никс ще имат отрицателен баланс за пореден сезон.
А относно мачът на Кливланд с Булс...Еми мачът си беше равностоен.След като махнаха ЛеБрон-ата,Чикаго стопиха аванса и поведоха.После онзи псевдотреньор Лу,взе че го пусна пак в игра - и те пак обърнаха резултата.Зашива тройки, поема отговорност в трудните моменти, а пасовете му са чиста импровизация и има невероятна визия за играта. Последните 7-8 минути отборът вече рухна и знаех, че Кавс ще бият. 34 точки, 13 борби, 3 откраднати, 65% овърал, 67% от тройката, 80% от фал линията, 2 търноувъра. И всичко това, играейки на позиция, на която никога не беше играл преди това. И най-важното - никой не е учуден, защото 9 от 10 игри са му такива. Няма такъв играч,като класа, кой каквото иска да си говори за решенията и поведението му. Класата му е несъизмерима,с на който и да е друг от действащите играчи.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 25 окт 2017 23:21

Извинявай, но вече съм твърдо убеден, че не си наред ...... ти не гледаш баскетбол за удоволствие, а постоянно броиш някакви търноувъри, оувъроли, проценти ....... и всичко това заради маниакалната цел да докажеш на света колко велик е твоят любим ЛеБрон ..... ей Богу, когато моят любимец играеше, никога не съм се вълнувал след всеки шибан мач от това колко му е процентът от фаулинията, колко са му "търноувърите" или пък откраднатите топки. Просто изпитвах наслада от играта и зрелището, нещо, което няма нищо общо със шибаните статистики, с които ни заливаш тук.

При теб нещата са тотално сбъркани.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 26 окт 2017 12:17

1982 написа:Извинявай, но вече съм твърдо убеден, че не си наред ...... ти не гледаш баскетбол за удоволствие, а постоянно броиш някакви търноувъри, оувъроли, проценти ....... и всичко това заради маниакалната цел да докажеш на света колко велик е твоят любим ЛеБрон ..... ей Богу, когато моят любимец играеше, никога не съм се вълнувал след всеки шибан мач от това колко му е процентът от фаулинията, колко са му "търноувърите" или пък откраднатите топки. Просто изпитвах наслада от играта и зрелището, нещо, което няма нищо общо със шибаните статистики, с които ни заливаш тук.

При теб нещата са тотално сбъркани.

Какво е "сбъркано" в предишният ми пост...Човекът,дето всичко живо го плюе (поне тук),го пускат да играе пойнт гард...и буквално ги разбива ! Я да те видим тебе ? Джордан,Джордан,Джордан,Джордан...Къде си гледал Въздушният в прайма му,бе ? През социализма по Канал 1,ли ? В началото на прехода с Манченко и Кедъра,най-много да си гледал разни петминутки по "НБА екшън" или мач тук-таме по някоя кабеларка...Чисто и просто си гледал най-много 30% от мачовете му през годината !? Ти не беше ли написал,че преди да премине в Маями Хийт,си бил голям фен на ЛеБрон ? И защото си е набил камшика от Кливланд,където ги буташе,като кон - каруца,затова си решил,че няма нужда вече да го твърдиш !? Я напиши колко победи в плейофите има твоят голям любимец преди да срещне Фил Джаксън и Скоти Пипън ? Аз да ти напиша ли ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 26 окт 2017 13:12

Стига спорихте, все пак Шак е един 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43769
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 26 окт 2017 16:55

boabbb написа:Стига спорихте, все пак Шак е един 8-)


Амин :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 26 окт 2017 19:46

Drunken_Master написа:Какво е "сбъркано" в предишният ми пост...Човекът,дето всичко живо го плюе (поне тук),го пускат да играе пойнт гард...и буквално ги разбива ! Я да те видим тебе ? Джордан,Джордан,Джордан,Джордан...Къде си гледал Въздушният в прайма му,бе ? През социализма по Канал 1,ли ? В началото на прехода с Манченко и Кедъра,най-много да си гледал разни петминутки по "НБА екшън" или мач тук-таме по някоя кабеларка...Чисто и просто си гледал най-много 30% от мачовете му през годината !? Ти не беше ли написал,че преди да премине в Маями Хийт,си бил голям фен на ЛеБрон ? И защото си е набил камшика от Кливланд,където ги буташе,като кон - каруца,затова си решил,че няма нужда вече да го твърдиш !? Я напиши колко победи в плейофите има твоят голям любимец преди да срещне Фил Джаксън и Скоти Пипън ? Аз да ти напиша ли ?


Първо, никого не плюя в момента, но на теб ти се струва, че всеки, който отрича, че любимецът ти е най-великият в историята, е плювач .....
Второ, гледал съм на много места, от средата на 90-те и DSF даваха мачове, имаше и други, няма какво да ти обяснявам.
Трето, не искам пак да почвам темата за Джордан, виждам че си се надъхал яко отново, няма смисъл просто.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 14 ное 2017 09:01

Яка компилация Shaqtin' A Fool :lol: :lol: :lol: Крачките на Уестброк са класика - Къри му вика "К'во прайш, бе?" , а оня - " Не знам." :mrgreen: :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RqiFHv16kG4[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 14 ное 2017 10:45

boabbb написа:Яка компилация Shaqtin' A Fool :lol: :lol: :lol: Крачките на Уестброк са класика - Къри му вика "К'во прайш, бе?" , а оня - " Не знам." :mrgreen: :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RqiFHv16kG4[/youtube]

То това е от година...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Warped » 22 ное 2017 15:50

Бен Симънс- ROTY
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта