"Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 15:19

Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Аз го разбирам малко по-различно. Не е искал власт, а е искал ръководството на клуба да работи адекватно, нещо което очевидно не се е случвало. Без работещо ръководство, труно може да работи и самият клуб.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 15:25

plamenst7 написа:Лично за мен трябва не с правилници, а със закон да бъдат забранени всякакви подобни пререгистрации на клубове и един новосъздаден клуб да няма право по никакъв начин да се идентифицира с досега съществуващи клубове.



И аз съм ЗА това, ако ще да значи и изчезването на ЦСКА от картата.

Сума клубове изпържиха кредиторите си по тоя начин - че и други далавери врътнаха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот седемнамалко » 08 сеп 2015 15:26

Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.


Това е така, но аз лично предпочитам нов клуб пред никакъв клуб :) Израстнал съм по залите и искам да гледам баскетбол, все тая как ще се казва клуба.

plamenst7 написа:
1982 написа:
plamenst7 написа:Странно как копирате само това което ви изнася. Като целта била да не се плащат дългове, нека бъдат обявени тия дългове. Нека който има да взима пари от БК Левски да излезе и да каже "аз имам да получавам толкова и толкова"


Не знам, бе, питай Стоян Хранов, той сам признава за съществуващи дългове. Не си го измислям аз. Питай го него колко са и защо не ги плащате, защо закривате Левски, за да си създадете ..... друг Левски. :lol: :lol: :lol:

Това с Юлия Боянова е нелепо просто. Тити не се разбирал с нея и затова си правел нов Левски. :mrgreen: :mrgreen: Айде, айде, не ядем доматите с колците.

Едва ли за да не платят няколко хиляди лева ще закрият клуба. Това с Боянова вярно изглежда нелепо, но в България има още хиляди неща които изглеждат нелепо и нелогично. От друга страна, ако има наистина някакви конфликти в ръководството и правилниците позволяват подобни врътки, защо пък някой да не се възползва от ситуацията? Лично за мен трябва не с правилници, а със закон да бъдат забранени всякакви подобни пререгистрации на клубове и един новосъздаден клуб да няма право по никакъв начин да се идентифицира с досега съществуващи клубове.


Във футбола само заради УЕФА има някакви що-годе правила, в другите спортове "правилниците" са абсолютна анархия. Идеята за закон изглежда добра, или просто поправка в закона за спорта.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот седемнамалко » 08 сеп 2015 15:28

plamenst7 написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Аз го разбирам малко по-различно. Не е искал власт, а е искал ръководството на клуба да работи адекватно, нещо което очевидно не се е случвало. Без работещо ръководство, труно може да работи и самият клуб.


Не врат, ами шия :) Не му харесвало това ръководство и си прави нов клуб, в който той е ръководството ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 15:30

plamenst7 написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Аз го разбирам малко по-различно. Не е искал власт, а е искал ръководството на клуба да работи адекватно, нещо което очевидно не се е случвало. Без работещо ръководство, труно може да работи и самият клуб.


Извинявай, но това е абсурдно.

И аз не харесвам Гриша Ганчев, не го искам в ЦСКА, спрях и на мачове да ходя, откакто е в клуба, ама да взема и аз да навия някой бизнесмен да инвестира и да си направя ново ЦСКА ли ?! :lol: :lol: Тити пак преиграва в ситуацията.

Като не си съгласен с Боянова, ставаш и си тръгваш с чест. Чакаш по-добри времена. А не да закриваш Левски и после да си правиш друг, твой си.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот шивача » 08 сеп 2015 15:38

Трябва да има задължително бунт, иначе тея утре и в шл ще си регнат ново отборче. Наглостта им няма край.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот dhk222 » 08 сеп 2015 15:41

GOLEADOR написа:Грозна работа.Да видим хейтърите които плюят по ЦСКА сега къде ще се скрият. :(

Зад гърба на Шиши :)

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Raid » 08 сеп 2015 15:43

1982 написа:
plamenst7 написа:Лично за мен трябва не с правилници, а със закон да бъдат забранени всякакви подобни пререгистрации на клубове и един новосъздаден клуб да няма право по никакъв начин да се идентифицира с досега съществуващи клубове.



И аз съм ЗА това, ако ще да значи и изчезването на ЦСКА от картата.

Сума клубове изпържиха кредиторите си по тоя начин - че и други далавери врътнаха.

Напълно съм съгласен с двама ви.

Всяко нещо си има начало и край, няма нищо трагично в това.

Да, баскетболният клуб на Левски загива и е въпрос на време това да стане официално. Футболният отбор на Локо Сф също върви по тоя път, няма да се изненадам, ако и ЦСКА ги последва.

Закриването на клуба обаче може и да означава изчезването му от организирания спорт, но никой не може да ми отнеме незабравимите минути, изживени с него. Сърцето ми е било с него и няма да го получи друг, пък както и ще да се нарича - БК Левски-София 2015, Черноморец-Бургас (София) или ЦСКА 1923/1948. Който иска, да припознава.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот peliforewer » 08 сеп 2015 15:54

plamenst7 написа:
Eminem написа:
boys85 написа:А какво означава "символични" ?

Приципно годишния бюджет на БК е около 250-300 хил. лв. При проблемите през минали сезон да кажем 250хил. 150 хил. от тях бяха осигурени от феновете, беше подписан в спонсорски договор с Близу плюс има и приходи от билети при сравнително добра посещаемост. Като се тегли чертата едва ли се дължат повече от 20-30 хил. лв. Това е по пътя на логиката, без да имам информация за достоверност и дали това е така. Ако проблема беше само в дълговете, можеше да се потърси пак помощ от феновете, защото те наистина няма как да са много големи според мен и можеше да бъдат покрити за да се запази стария отбор.

Гледам че си много компетентен по финансовите въпроси в баскетбола ,но ако ми позволиш да внеса малко корекции в твоите сметки,Левски игра в Адриатическа лига като за това таксата е 150 хил. евро,като прибавим към това и разходите за пътуванията и организацията на 26 мача от лигата и бюджета скача с едни 400 хил.лв.,нататък продължавай да смяташ.Бюджетът на Левски през последните две-три години преди фалита на КТБ бе от рамките на 2 мил.лв. на година,ако тези суми са преобразувани като заеми към КТБ е разбираемо защо Тити прави нов Левски.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 15:58

1982 написа:
plamenst7 написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Аз го разбирам малко по-различно. Не е искал власт, а е искал ръководството на клуба да работи адекватно, нещо което очевидно не се е случвало. Без работещо ръководство, труно може да работи и самият клуб.


Извинявай, но това е абсурдно.

И аз не харесвам Гриша Ганчев, не го искам в ЦСКА, спрях и на мачове да ходя, откакто е в клуба, ама да взема и аз да навия някой бизнесмен да инвестира и да си направя ново ЦСКА ли ?! :lol: :lol: Тити пак преиграва в ситуацията.

Като не си съгласен с Боянова, ставаш и си тръгваш с чест. Чакаш по-добри времена. А не да закриваш Левски и после да си правиш друг, твой си.

Аз също не одобрявам това, но никой не ме пита и всичко вече е факт. Като гледам ФК ЦСКА също няма да се размине с това.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта