"Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 16:02

peliforewer написа:
plamenst7 написа:
Eminem написа:
boys85 написа:А какво означава "символични" ?

Приципно годишния бюджет на БК е около 250-300 хил. лв. При проблемите през минали сезон да кажем 250хил. 150 хил. от тях бяха осигурени от феновете, беше подписан в спонсорски договор с Близу плюс има и приходи от билети при сравнително добра посещаемост. Като се тегли чертата едва ли се дължат повече от 20-30 хил. лв. Това е по пътя на логиката, без да имам информация за достоверност и дали това е така. Ако проблема беше само в дълговете, можеше да се потърси пак помощ от феновете, защото те наистина няма как да са много големи според мен и можеше да бъдат покрити за да се запази стария отбор.

Гледам че си много компетентен по финансовите въпроси в баскетбола ,но ако ми позволиш да внеса малко корекции в твоите сметки,Левски игра в Адриатическа лига като за това таксата е 150 хил. евро,като прибавим към това и разходите за пътуванията и организацията на 26 мача от лигата и бюджета скача с едни 400 хил.лв.,нататък продължавай да смяташ.Бюджетът на Левски през последните две-три години преди фалита на КТБ бе от рамките на 2 мил.лв. на година,ако тези суми са преобразувани като заеми към КТБ е разбираемо защо Тити прави нов Левски.

Вноската от 150 хил. евро беше платена преди фалита на КТБ и именно заради това отбора не се отказа от участие в турнира.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 16:06

peliforewer написа:Гледам че си много компетентен по финансовите въпроси в баскетбола ,но ако ми позволиш да внеса малко корекции в твоите сметки,Левски игра в Адриатическа лига като за това таксата е 150 хил. евро,като прибавим към това и разходите за пътуванията и организацията на 26 мача от лигата и бюджета скача с едни 400 хил.лв.,нататък продължавай да смяташ.Бюджетът на Левски през последните две-три години преди фалита на КТБ бе от рамките на 2 мил.лв. на година,ако тези суми са преобразувани като заеми към КТБ е разбираемо защо Тити прави нов Левски.


Нищо чудно, както се оказа, Цветан Василев е кредитирал Ботев, излезнаха някъде около 50 млн. май сумите общо. Сигурно и с БК Левски е процедирал така, но пък тея пари са отписани вече, Ботев неслучайно си съществуват още и очевидно няма да връщат нищо.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот galin56 » 08 сеп 2015 16:08

То истински Левски и преди нямаше. Имаше Левски на Цецо Василев и КТБ. Сега дали ще е Левски на Тити все тая. БК Левски няма потенциала да се самоиздържа и разчита на някой да го прави безвъзмездно. Останалото са приказки на сеирджии.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Eminem » 08 сеп 2015 16:09

plamenst7 написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Аз го разбирам малко по-различно. Не е искал власт, а е искал ръководството на клуба да работи адекватно, нещо което очевидно не се е случвало. Без работещо ръководство, труно може да работи и самият клуб.

Не е нормално само, защото не харесва ръководството, да затрива клуба и да си прави нов. А сега ще го раздава шеф, така че....
Не е нормално да се има за голям левскар, а да затрива истинския клуб, защото нещо не го кефи.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Eminem » 08 сеп 2015 16:15

седемнамалко написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Това е така, но аз лично предпочитам нов клуб пред никакъв клуб :) Израстнал съм по залите и искам да гледам баскетбол, все тая как ще се казва клуба.

А защо си мислиш, че единствения вариант е нов клуб ? Нали истинският отбор не е имал дългове или ако е имал, те са толкова малки, че само от феновете ще се съберат ? Тогава няма никакъв проблем истинският клуб да съществува и да играе. Всъщност има проблем - "големият левскар" тити папазов.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13771
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Pichichi » 08 сеп 2015 16:24

Тити Папазов е искрен и голям смешник. Не може да работи с Боянова не може да работи с Хранов и за това прави Левски 3 (Тити Папазов)
и чака феновете да съберат пари за бюджет и зове към столична община да му подсигури също бюджет защото в Дупница давали на волейболния
Марек и в Габрово и Казанлък и т.н.т.
София не можела да остане без елитен баскетбол. Тити тука вече играе и по струната на цесекарите, вика дайте и на волейболния ЦСКА.
Тити а школата на Левски в кой клуб ще е?

Може Левски 1(на Хранов), Левски 2 (на Боянова/КТБ) и Левски 3 на Тити да си направат собствена лига!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 16:35

Не знам защо намесвате Хранов, Тити и той мелят заедно, неслучайно Хранов беше до Тити на пресконференцията, когато Тити тържествено обяви, полято с много сълзи, че слага край на треньорската си кариера, че основава нов Левски и той ще му е президент. А Хранов така го изчетка, че бълха няма да го налази поне още 12 години.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот седемнамалко » 08 сеп 2015 16:42

Eminem написа:
седемнамалко написа:
Eminem написа:Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Това е така, но аз лично предпочитам нов клуб пред никакъв клуб :) Израстнал съм по залите и искам да гледам баскетбол, все тая как ще се казва клуба.

А защо си мислиш, че единствения вариант е нов клуб ? Нали истинският отбор не е имал дългове или ако е имал, те са толкова малки, че само от феновете ще се съберат ? Тогава няма никакъв проблем истинският клуб да съществува и да играе. Всъщност има проблем - "големият левскар" тити папазов.


Единственият вариант е. Без Тити съществуващият клуб няма да има и треньор, и играчи, затова и не са подали заявка за участие никъде, знаят много добре, че не могат да съберат и трима баскетболисти :) Всякакво "припознаване" не е вариант, стария клуб си съществува, няма как да си правоприемник на нещо, което още си го има, ако (когато) го закрият евентуално може да се мисли за някакви стъпки в такава посока. И, както казах, всеки си преценява дали и кого да подкрепя, аз лично ще гледам новия отбор, защото без баскет не мога, ти - като не те кефи - недей!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Eminem » 08 сеп 2015 16:49

седемнамалко написа:Единственият вариант е. Без Тити съществуващият клуб няма да има и треньор, и играчи, затова и не са подали заявка за участие никъде, знаят много добре, че не могат да съберат и трима баскетболисти :) Всякакво "припознаване" не е вариант, стария клуб си съществува, няма как да си правоприемник на нещо, което още си го има, ако (когато) го закрият евентуално може да се мисли за някакви стъпки в такава посока. И, както казах, всеки си преценява дали и кого да подкрепя, аз лично ще гледам новия отбор, защото без баскет не мога, ти - като не те кефи - недей!

Ако Тити не беше алчен за власт, нямаше да се налага да се прави нов отбор. Той е причината истинският клуб да няма играчи.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 17:11

Eminem написа:
седемнамалко написа:Единственият вариант е. Без Тити съществуващият клуб няма да има и треньор, и играчи, затова и не са подали заявка за участие никъде, знаят много добре, че не могат да съберат и трима баскетболисти :) Всякакво "припознаване" не е вариант, стария клуб си съществува, няма как да си правоприемник на нещо, което още си го има, ако (когато) го закрият евентуално може да се мисли за някакви стъпки в такава посока. И, както казах, всеки си преценява дали и кого да подкрепя, аз лично ще гледам новия отбор, защото без баскет не мога, ти - като не те кефи - недей!

Ако Тити не беше алчен за власт, нямаше да се налага да се прави нов отбор. Той е причината истинският клуб да няма играчи.

Според мен те първа ще става ясно дали това е точно така. При всички положение има все още много неизвестни неща.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта