"Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

"Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 12:52

Официално: Тити Папазов стана президент на новия Левски

Новосформиран син клуб се включи в първенството на мястото на старото дружество с шеф Юлия Боянова

Константин Папазов от днес официално е президент на новия баскетболен Левски. Новината бе потвърдена пред БЛИЦ от доскорошния треньор на сините, а от днес вече шеф на клуба. Изчакваше се съдът да потвърди регистрация на новия клуб, което стана факт днес.

Федерацията вече прие за участие Левски в първенството, като единственото условие бе излизането на регистрацията. Старият клуб Левски с президент Юлия Боянова остава в историята, тъй като тя не е подала заявка за участие нито в шампионата за мъжете, нито за жените.


Пита се тук, какво става с дълговете, натрупани в последната година и защо всички мълчат за тази грандиозна измама ??!

И защо този нов клуб почва директно от елита ?? :shock: :shock:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 12:58

Неплатени заплати, осигуровки, наеми и т.н.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот komandini » 08 сеп 2015 13:02

Ти си ....., да си чул някой да пищи че не му е платено? Помниш ли че събрахме близо 150 000лв. с тях бяха покрити дълговете до февруари и бяха изплатени заплатите за другите месеци до април, когато приключихме участие в плейофите.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот boys85 » 08 сеп 2015 13:05

Да се смееш ли, да плачеш ли... :roll:

И Хранов, и Глушков изтъкнаха важността от спасението на "Левски", за да не се получи така, че София да остане без отбор в мъжкото баскетболно първенство.

Президентът на федерацията говори уклончиво за казуса със сините. "Това, което знам, е, че при мъжете няма да участват. Ако се създаде нов клуб и другите го приемат, може да се включи в лигата. Във волейбола има няколко клуба "Левски", в гимнастиката също, така че няма да е прецедент."

"Левски" изпадна в тежка криза след фалита на КТБ. Хранов каза, че дълговете на настоящия баскетболен клуб са "символични". Той обясни, че мъжкият отбор, постигнал големите успехи през 2014 г., е бил част от дружество, регистрирано към "Велдер груп" и неговите задължения не касаят баскетболния "Левски".
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/08/26/ ... adiava_se/

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 13:06

Не ми обяснявай аз какъв съм, всички много добре знаем, че има само една причина един клуб да се самозакрие и да си създаде нов. И тя се нарича - дългове.

Другият интересен въпрос - новият Левски защо започва директно от елита, а не от дъното на йерархията, това е скандално.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
BDP1988
Мнения: 15
Регистриран на: 03 авг 2015 12:27
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот BDP1988 » 08 сеп 2015 13:12

1982 написа:Не ми обяснявай аз какъв съм, всички много добре знаем, че има само една причина един клуб да се самозакрие и да си създаде нов. И тя се нарича - дългове.

Другият интересен въпрос - новият Левски защо започва директно от елита, а не от дъното на йерархията, това е скандално.



Не следя много баскетбола, не ми е приоритетен спорт, но го твърдя убедено - куриозът на българския баскетбол е, че йерархията е такава, че елитът и дъното са едно и също нещо...

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот warhead » 08 сеп 2015 13:14

1982 написа:Не ми обяснявай аз какъв съм, всички много добре знаем, че има само една причина един клуб да се самозакрие и да си създаде нов. И тя се нарича - дългове.

Другият интересен въпрос - новият Левски защо започва директно от елита, а не от дъното на йерархията, това е скандално.


Новия ще е Леевски ще играят с лафка на гърдите!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 сеп 2015 13:20

1982 написа:Не ми обяснявай аз какъв съм, всички много добре знаем, че има само една причина един клуб да се самозакрие и да си създаде нов. И тя се нарича - дългове.

Другият интересен въпрос - новият Левски защо започва директно от елита, а не от дъното на йерархията, това е скандално.

И дъното на йерархията е!?... :roll: Да беше се ограмотил малко по темата (това, че нямате баскетболен отбор не те извинява), преди да пишеш за български баскетбол, красноармеецо!... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 13:25

И каква е йерархията, фуражка, само НБЛ съществува, нали, отдолу няма първенства ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта