"Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 14:49

edkodimitrov написа:В случая не са причина дълговете,те са нищожни,а невъзможността на Тити да работи и най-вече да ръководи БК Левски,заедно с юлия Боянова!


Това е нелепо.

Все едно Мъри Стоилов, като не може да работи с Гонзо, например, да си основе нов Левски. :lol: :lol:

А и Юлия Боянова не е собственик на Левски, а служител, доколкото знам.

Или май Юлия е удобното прикритие, зад което Тити ще се скрие, за да не си плати дълговете.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 14:53

korteneca написа:Темата е един вид заяждане и провокацийка за разнообразяване на ежедневието. Очевидно автора и много други червени си нямат работа и се чудят как да се заядат с нас. Лошото е, че смесват законите и правилата в футбола с баскетболните и си мислят "ето за Левски в баскетбола може директно в елита, а за ЦСКА в футбола не може" :shock:


Темата не е заяждане, просто някои хора се скъсахте да плюете ЦСКА защо не си плащал дълговете, а за измамите и далаверите на вашия Тити си мълчите и никой ни вопъл, ни стон. Никой не видях да пита защо се закрива с лека ръка БК Левски и се прави нов клуб, колко са тия "символични" дългове и защо не се плащат и т.н., и т.н.

Но за ЦСКА сте първи моралисти.

Защо е този двоен морал ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Red joker » 08 сеп 2015 14:59

1982 написа:
Официално: Тити Папазов стана президент на новия Левски

Новосформиран син клуб се включи в първенството на мястото на старото дружество с шеф Юлия Боянова

Константин Папазов от днес официално е президент на новия баскетболен Левски. Новината бе потвърдена пред БЛИЦ от доскорошния треньор на сините, а от днес вече шеф на клуба. Изчакваше се съдът да потвърди регистрация на новия клуб, което стана факт днес.

Федерацията вече прие за участие Левски в първенството, като единственото условие бе излизането на регистрацията. Старият клуб Левски с президент Юлия Боянова остава в историята, тъй като тя не е подала заявка за участие нито в шампионата за мъжете, нито за жените.


Пита се тук, какво става с дълговете, натрупани в последната година и защо всички мълчат за тази грандиозна измама ??!

И защо този нов клуб почва директно от елита ?? :shock: :shock:

Щото е против властта,отбор на репресирани и мачкани от властта фенове,викащи на всеки мач-Б.Б. ПП :mrgreen:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 14:59

Досегашният треньор на баскетболния "Левски" Константин Папазов работи по създаването на нов клуб с името "Левски 2014". Той обясни пред "Дневник", че в основата е остро противоречие с председателя на настоящия клуб Юлия Боянова.

Управителният съвет на Българската федерация по баскетбол (БФБ) обяви, че очаква съдебната регистрация на новия клуб. След това трябва останалите членове на Националната баскетболна лига (НБЛ) да одобрят включването на "Левски 2014".

Папазов е убеден, че сините ще имат отбор в мъжкото първенство. "За разлика от футбола, където новосъздаден клуб трябва да тръгне от А окръжна група, правилата в баскетбола позволяват включването направо в елита, стига другите членове да дадат съгласието си. Надявам се, че феновете ще припознаят нашия клуб", каза Папазов.

Другото условие е отборът да плати таксите и банковата гаранция, която за сезон 2015-16 ще е 15 хил. лева

Двата остри камъка

Преди два дни Папазов обяви края на треньорската си кариера. Той се насочи към управлението на клуба, като изтъкна, че не държи на конкретен пост. По това време регистрацията на новото дружество вече е била задействана.

Бившият селекционер каза, че е в конфликт с Боянова. "Два остри камъка трудно могат да взаимодействат. Аз бях готов на всякакви компромиси в името на "Левски", но очевидно няма да се получи", каза той.

Според твърденията му на 7 август Боянова е обявила, че подава оставка и че ще подготви документите за свикване на общо събрание в клуба. "Каза го пред президента на федерацията Георги Глушков. Оттогава нищо не се е случило. Създава ни само трудности, в момента сме блокирани. Аз не искам да съм председател. Искам да упълномощи Иван Гогов и той да управлява."

Боянова не беше открита от "Дневник" за коментар, а Глушков потвърди думите на Папазов.

Бившият вече треньор на сините твърди, че няма да има никакви проблеми около преминаването към новия клуб. "Всички състезатели имат договори с мен. Мога да твърдя, че хората, с които работя, ми имат доверие. Всички искат да са в моя клуб", заяви Папазов.

Той отправи остри обвинения към Боянова, като каза, че лъже и не спазва обещанията си. "От години е президент, но само получава заплата, без да е донесла никакви приходи. Казвам ѝ го в очите и затова има непоносимост към мен. Само обещава. Питайте треньорката на женския отбор дали е получила заплата в последните три месеца или дали са платени стипендиите от по 100 лева на момичетата. Ако става само с обещания, и аз мога да съм президент на "Реал" (Мадрид) или "Манчестър юнайтед". Опасенията ми са, че може да ни саботира."

В името на "Левски"

Дългогодишният председател на обединените спортни клубове "Левски" Стоян Хранов полага усилия да се справи с бурята. Той е против създаването на нов клуб, като заяви пред "Дневник", че е говорил с Боянова и Папазов, а следващата седмица предстои среща.

Константин Папазов създава нов "Левски", надява се феновете да го припознаят

Дългогодишният председател на ОСК "Левски" Стоян Хранов е против създаването на нов клуб и търси решение на проблема



Според него липсата на правила в българския спорт позволява да се стига до подобни казуси. "Както във всяко семейство, при финансови катаклизми се получават противоречия. "Левски" не е нито на Батков, нито на Хранов. Не ми харесва да се говори за собственици. Правим всичко възможно да има един клуб. Тити е като двигател на "Левски", иска да помага. Занапред той ще отговаря за осигуряването на средствата", заяви Хранов.

Доайенът в синия клуб се надява "да се сложи ред в собствената им къщичка, която е засегната от земетресението". Той твърди, че ще работи за името на "Левски" и че няма да участва в други игрички.

"Всеки може да си прави регистрации и да създава клубове. Вижте какво става във футболния "Локомотив" (София)", добави той.

Странно как копирате само това което ви изнася. Като целта била да не се плащат дългове, нека бъдат обявени тия дългове. Нека който има да взима пари от БК Левски да излезе и да каже "аз имам да получавам толкова и толкова"

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот stefani » 08 сеп 2015 15:04

Тити Папазов кажи и ... :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот седемнамалко » 08 сеп 2015 15:04

Няма никакви дългове, или ако има са няколко хиляди лева, врътката е защото Тити не мели брашно с Хранов, а иска цялата власт. В баскетбола няма лицензиране и правилници, писани под диктовката на евроцентрала, горе-долу всеки си преценява за къде му стигат силите и играе там, ако герговчето не беше толкова стиснат отдавна да е подал заявка и да са го пуснали и него. Съвсем отделен въпрос, че това е чисто нов клуб и всеки си избира дали ще го подкрепя.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот 1982 » 08 сеп 2015 15:06

plamenst7 написа:Странно как копирате само това което ви изнася. Като целта била да не се плащат дългове, нека бъдат обявени тия дългове. Нека който има да взима пари от БК Левски да излезе и да каже "аз имам да получавам толкова и толкова"


Не знам, бе, питай Стоян Хранов, той сам признава за съществуващи дългове. Не си го измислям аз. Питай го него колко са и защо не ги плащате, защо закривате Левски, за да си създадете ..... друг Левски. :lol: :lol: :lol:

Това с Юлия Боянова е нелепо просто. Тити не се разбирал с нея и затова си правел нов Левски. :mrgreen: :mrgreen: Айде, айде, не ядем доматите с колците.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Eminem » 08 сеп 2015 15:13

Значи това е отборът на Тити Папазов, а не Левски. Ами да си го кръсти БК Тити Папазов. Искал власт, ама не му я давали и хоп клуб. И затрива истинския Левски, "истински" левскар.
Няма как се припознае БК Тити Папазов, освен.....знаят се.

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот Xamy » 08 сеп 2015 15:13

А младежката школа и те ли имат договори с Тити ?

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Новият" БК Левски ... ами дълговете на "стария" ??!

Мнениеот plamenst7 » 08 сеп 2015 15:14

1982 написа:
plamenst7 написа:Странно как копирате само това което ви изнася. Като целта била да не се плащат дългове, нека бъдат обявени тия дългове. Нека който има да взима пари от БК Левски да излезе и да каже "аз имам да получавам толкова и толкова"


Не знам, бе, питай Стоян Хранов, той сам признава за съществуващи дългове. Не си го измислям аз. Питай го него колко са и защо не ги плащате, защо закривате Левски, за да си създадете ..... друг Левски. :lol: :lol: :lol:

Това с Юлия Боянова е нелепо просто. Тити не се разбирал с нея и затова си правел нов Левски. :mrgreen: :mrgreen: Айде, айде, не ядем доматите с колците.

Едва ли за да не платят няколко хиляди лева ще закрият клуба. Това с Боянова вярно изглежда нелепо, но в България има още хиляди неща които изглеждат нелепо и нелогично. От друга страна, ако има наистина някакви конфликти в ръководството и правилниците позволяват подобни врътки, защо пък някой да не се възползва от ситуацията? Лично за мен трябва не с правилници, а със закон да бъдат забранени всякакви подобни пререгистрации на клубове и един новосъздаден клуб да няма право по никакъв начин да се идентифицира с досега съществуващи клубове.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта