УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот peliforewer » 26 авг 2015 10:04


УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

25-08-2015 18:38

На днешното си заседание управителният съвет на БФБ прие за подадени в срок заявките за участие от БК Левски 2014, който е в процес на съдебна регистрация. Те обаче ще бъдат с валидни само в случай, че БК бъде регистриран в съда и съответно приет от УС на БФБ през септември 2015 година.



По всяка вероятност това е клубът, който ще участва в мъжкото и женското първенство от новия сезон и в който ръководна длъжност ще изпълнява Константин Папазов.
http://www.bgbasket.com/54032-%D0%A3%D0 ... 0%BA%D0%B8 С удоволствие бих прочел коментарите и отговорите на нашите "приятели" от синия сектор,защо Тити прави ново дружество,къде отива историята,купите,медалите,държавата и кредиторите няма ли да бъдат ощетени,няма ли да бъдем ощетени данъкоплатците и ред подобни въпроси които бяха задавани от сините фенове при опита да бъде спасен ФК ЦСКА при подобна ситуация.Виждаме и как федерацията по баскетбол е готова да приеме новите отбори да играят на професионално ниво,даже преди още да се е произнесъл съда.Много бих доволен да чуя "безпристрастните" анализатори като Томито,Дамянов,Емил,кортенеца,ултралевски и др.подобни.Благодаря Ви предварително за безпристрастните коментари които се надявам да напишите.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 авг 2015 10:18

Червените петолъчковци оправихте футбола и сега се захванахте с баскетбола!... :o Всъщност, вие баскетбола отдавна си го "оправихте"... :lol:
"Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров отново коментира темата с предстоящото навлизане на синдик в клуба и очакваното бъдеще за „червените“: „Това е единият от пътищата за оздравяване на дружеството. Другият месец ще има дело за несъстоятелност, на което най-вероятно съдът ще стартира процедурата, в която ща бъде назначен синдик. Направихме 2013-а година опит да не се стига до този фалит и тази процедура, но стратегията не се осъществи. Винаги съм оптимист.( :lol: ) Най-вероятно този клуб ще мине през своя катарзис и пречистване и ще бъде по-силен отвсякога“, сподели Александър Тодоров в предаването „Спорт 7“. Той разкри, че фирма „Юнис“ ще заведе дело за несъстоятелност срещу ЦСКА. „Фирма Юнис е извършвала строителни работи на Панчарево и имахме доста сериозни спорове, дали трябва нещо да се плати. По тази причина фирмата Юнис заведе дело за несъстоятелност към нас. И да желаем, и да не желаем това е единственият начин в момента, тъй като с влизането във В група всички договори, които имахме, ги изгубихме, т.е. активи. Те съставляваха повече от 80% от активите на клуба. Дружеството се декапитализира и аз като изпълнителен директор трябваше да уведомя съда. Съдът ще назначи вещи лица, които ще установят вещи лица и най-вероятно ще назначи синдик и ще стартира процедура по несъстоятелност.

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/alek ... zis-342162
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kabaka
Мнения: 137
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот kabaka » 26 авг 2015 10:20

peliforewer написа:Виждаме и как федерацията по баскетбол е готова да приеме новите отбори да играят на професионално ниво,даже преди още да се е произнесъл съда.

Правилата по този въпрос във футбола и баскетбола са абсолютно независими едно с друго и нямат нищо общо, за да се дават за пример.

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот blueboss » 26 авг 2015 10:23

Първи въпрос към радетеля на правдата:
След като твърдиш, че БК ЛЕвски има задължения следва да покажеш какви са и към кой.
Втори въпрос:
От кога е забранено дружество да фалира и с кой закон е направено това?
Трети въпрос:
Колко ЦСКА-та се регистрираха и анонсираха това лято и колко от тях бяха за да се избегне плащането на има-няма 20-тина милиона дългове?
Четвърти въпрос:
Кога ще почне Гимли от Микре да плаща задълженията на ЦСКА та си седнал тук да търсиш сметка за другите?

Карамел Му
Мнения: 299
Регистриран на: 29 авг 2014 14:53
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот Карамел Му » 26 авг 2015 10:38

Човека по-горе ви е питал нещо простичко.С еднакъв аршин ли се мери в еднотипни случаи.И се почва..А ЦСКА това,а Микре онова..Еле, па дъртия милиционер,/дето преди малко имаше много работа/,е загубил сума ти и време да рови из нета,да плюне по ЦСКА.Ама то работата като му е да седи на пейката пред блока и да ровичка в кучешките л.айна с бастунЯ,така ще е.
30.05.2016г
Г.Иванов-Гонзо пред медиите:
"След като останахме сами в А група,момчетата си повярваха,заиграхме футбола който искахме и логично се класирахме за ЛЕ,завършвайки ВТОРИ!"

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот blueboss » 26 авг 2015 10:42

Карамел Му написа:Човека по-горе ви е питал нещо простичко.С еднакъв аршин ли се мери в еднотипни случаи.И се почва..А ЦСКА това,а Микре онова..Еле, па дъртия милиционер,/дето преди малко имаше много работа/,е загубил сума ти и време да рови из нета,да плюне по ЦСКА.Ама то работата като му е да седи на пейката пред блока и да ровичка в кучешките л.айна с бастунЯ,така ще е.


Бомбонче.... Аз зададох 4 въпроса...
Хубаво ще бъде да се отговори поне на първия, пък после да се пените за това и онова. Защото ако се окаже, че БК ЛЕВСКИ няма задължения към държавата и частни лица и дружества не виждам смисъл от тази тема. Айде изгрухти сега колк оса дълговете и тогава ще си говорим.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот iliev72 » 26 авг 2015 10:42

На мен ми е интересно как се подават документи на нещо което реално не съществува щом не е минало съдебна регистрация.
Оставете купи и т.н. Все едно да ида да си купя хляб който още не е изпечен.Ако може някой това да ми го обясни ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот blueboss » 26 авг 2015 10:49

iliev72 написа:На мен ми е интересно как се подават документи на нещо което реално не съществува щом не е минало съдебна регистрация.
Оставете купи и т.н. Все едно да ида да си купя хляб който още не е изпечен.Ако може някой това да ми го обясни ?!


Дружеството явно е в процес на регистрация. И ако БФБ поволява да се подават документи от подобни полу-регистрирани клубове - то това е проблем на БФБ.
А за хляба - ам иможеш да идеш да си поръчаш един, че да не свърши като го изпакат ;)

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот peliforewer » 26 авг 2015 10:50

Ще се опитам да отговоря накратко на всички,първо да Ви обясня аз не съм против баскетболния Левски,един от най-добрите им играчи ми е приятел,просто ставаше дума за история ,медали,тази врътка на Тити не е ли свързана с КТБ и опит да се спаси клуба от задължения.Подобен казус,само че във футбола взриви спортната общественост това лято и много от тук коментиращите бяха на страната на държавата и заклеймиха не хората спомогнали за фалита на ФК ЦСКА,а клуба и марката.Може причината за създаването на ново дружество да не е свързано с финанси,но как ще го приемете, като клуба на Голомеев,Жоро Младенов,клуба с ето тази визитка Шампиони - 18 пъти

1942, 1945, 1946, 1947 години - Левски; треньор Христо Хайтов
1978 година - Левски-Спартак; треньор Евелин Косев
1979 година - Левски-Спартак; треньор Петър Симанов
1981 година - Левски-Спартак; треньор Нико Грозев
1982 година - Левски-Спартак; треньор Георги Димитров
1986 година - Левски-Спартак; треньор: Атанас Голомеев
1993, 1994 години - Левски-Тотел; треньор: Миле Протич
2000, 2001, 2014 години - Левски; треньор: Константин Папазов

Носители на купа „България“ - 15 пъти

1969, 1971, 1972, 1976 години; треньор: Антон Кузов
1979 година - Левски Спартак; треньор: Петър Симанов
1982, 1983 години - Левски-Спартак; треньор: Георги Димитров
1993 година - Левски-Тотел; треньор: Миле Протич
2001 година - Левски; треньор: Константин Папазов
2009 година - Левски; треньор: Константин Папазов
2010 година - Левски; треньор: Константин Папазов
2014 година - Левски; треньор: Константин Папазов
Това ми е приказката,нито обвинявам някой,само искам мнения по еднакви казуси в спорта,мненията Ви за ФК ЦСКА ги знам наизуст,сега да чуя за БК Левски 2014.На капитана ще му предложа да копира вече друг текст,този се изтърка,дай нещо ново,повтаряш се.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: УС на БФБ приема нов клуб с името Левски

Мнениеот peliforewer » 26 авг 2015 11:18

Captain Stottlemeyer написа:Червените петолъчковци оправихте футбола и сега се захванахте с баскетбола!... :o Всъщност, вие баскетбола отдавна си го "оправихте"... :lol:
"Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров отново коментира темата с предстоящото навлизане на синдик в клуба и очакваното бъдеще за „червените“: „Това е единият от пътищата за оздравяване на дружеството. Другият месец ще има дело за несъстоятелност, на което най-вероятно съдът ще стартира процедурата, в която ща бъде назначен синдик. Направихме 2013-а година опит да не се стига до този фалит и тази процедура, но стратегията не се осъществи. Винаги съм оптимист.( :lol: ) Най-вероятно този клуб ще мине през своя катарзис и пречистване и ще бъде по-силен отвсякога“, сподели Александър Тодоров в предаването „Спорт 7“. Той разкри, че фирма „Юнис“ ще заведе дело за несъстоятелност срещу ЦСКА. „Фирма Юнис е извършвала строителни работи на Панчарево и имахме доста сериозни спорове, дали трябва нещо да се плати. По тази причина фирмата Юнис заведе дело за несъстоятелност към нас. И да желаем, и да не желаем това е единственият начин в момента, тъй като с влизането във В група всички договори, които имахме, ги изгубихме, т.е. активи. Те съставляваха повече от 80% от активите на клуба. Дружеството се декапитализира и аз като изпълнителен директор трябваше да уведомя съда. Съдът ще назначи вещи лица, които ще установят вещи лица и най-вероятно ще назначи синдик и ще стартира процедура по несъстоятелност.

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/alek ... zis-342162

Тъй като не си запознат с баскетбола в ЦСКА ще ти поясня,ние като останахме без пари и се отказахме от професионалния баскетбол,с помощта на Александър Чакмаков и Роберт Гергов си ремонтирахме залата на Българска армия и започнахме от нулата,в момента имаме детски и юношески отбори,като до година-две ще имаме и мъжки.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта