Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот 1982 » 22 ное 2014 13:03

bodil написа:
1982 написа:Да, знам истината ...... вашата истина е, че никога не сте виновни. И в Дупница не бяхте виновни, и в Ловеч, и в Стара Загора ...... винаги някой друг е виновен. Не ми се спори. Ясни сте ми отдавна.

Къде видя да споря? Казвам, че знам нещата като очевидец! Казвам, че ти ги знаеш от медиите! Дотук няма спор! Казвам, че не държа изобщо на твоето мнение.


Като не държиш на моето мнение, защо ми отговаряш ??! Да не мислиш, че на мен пък ми пука за твоето мнение ?!
Чудесно, разкри ме, че съм се информирал от медиите, признавам си, Don Balon.eu ми е източникът. 8-) 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Plovdiv_1926
Мнения: 1234
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Plovdiv_1926 » 22 ное 2014 13:15

FLANKER написа:
Plovdiv_1926 написа:
FLANKER написа: Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!

Сърбите са си чисти терористи и са най-предателското и мразещото българския народ племе! Заслужават си всичко, което се случва, особено пък Косово, защото по същия начин те ни взеха Македония и Нишко, не знам какво ги защитаваш толкова.

Най-малкото,защото не са резани и сме от една вяра!Кой да защитавам? Чалмите ли? Сърбите ли бяха виновни ,че сме били 500г. под техния ботуш? Не се оставяйте да ви заслепяват ! Това е целта -да сдадем Балканите!

Никой не защитаваш просто. Сърбите са гнусен народ винаги готов да провокира, ама всеки човек си има собствено мнение де. Иначе за Балканите всеки си гледа интереса, само ние винаги търсим ня'кви братства и зат'ва ни го забиват отзад всеки път.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот ivan56 » 22 ное 2014 13:30

Подкрепям мненията че сърбите заедно с македонците са най-големите л@няри на Балканите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот obi4am_pirin » 22 ное 2014 13:32

bemy написа:Все някога зелената ислямска ос ще свърже Косово с Мека ,нали се сещате къде е прекъсната ?Дано това не стане в нашия живот !!!!

Тя ще свърже Лондон ти за косово говориш
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот hd29 » 22 ное 2014 13:35

FLANKER написа:
Plovdiv_1926 написа:
FLANKER написа: Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!

Сърбите са си чисти терористи и са най-предателското и мразещото българския народ племе! Заслужават си всичко, което се случва, особено пък Косово, защото по същия начин те ни взеха Македония и Нишко, не знам какво ги защитаваш толкова.

Най-малкото,защото не са резани и сме от една вяра!Кой да защитавам? Чалмите ли? Сърбите ли бяха виновни ,че сме били 500г. под техния ботуш? Не се оставяйте да ви заслепяват ! Това е целта -да сдадем Балканите!

Сигурно няма друг народ да ни ненавижда повече нас българите от сръбския ;) Един съвет от мен ,разходи се някога до Западните покрайнини.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот diplomat » 22 ное 2014 13:43

Сръбите хич не ги харесвам, остава сега и да се жалвам, че някакви нахерцани хулигани са се били и тепали. :lol:

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот BadBoy » 22 ное 2014 13:46

Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Феновете са отишли на мач от Евролигата, какво нередно има?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Eminem » 22 ное 2014 13:52

Адекватното наказание е да изхвърлят турция от всички спортни състезания минимум за 10 г., защото това не е първия случай, няма да е и последният.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот BadBoy » 22 ное 2014 13:56

Случило се е, това не са хубави неща, но нека никой от нас не зная как е почнало това меле и защо се е стигнало до него.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Син до гроб_ » 22 ное 2014 14:26

BadBoy написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Феновете са отишли на мач от Евролигата, какво нередно има?

....при положение, че е забранено за гостуваща публика?!? Ми нищо нередно не виждам, а ти?
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта