Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 11:57

Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Напротив човече ! Ислямската измет умишлено е викала-Косово,Косово!А ако бяха наръгали наше момче?
П.П.знам,че сърби и хървати създават проблеми.Най -пресният случай е от квалификацията на Хърватия срещу Италия,но и ония не са" свети води"
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Син до гроб_ » 22 ное 2014 11:59

FLANKER написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Напротив човече ! Ислямската измет умишлено е викала-Косово,Косово!А ако бяха наръгали наше момче?
П.П.знам,че сърби и хървати създават проблеми.Най -пресният случай е от квалификацията на Хърватия срещу Италия,но и ония не са" свети води"

Ти прочете ли ми мнението? Ама отначало? В първото изречение съм казал за турците. А каква работа, те питам аз, имат 400 сръбски фена в Истанбул??? Знаеш поговорката: "Не би мирно седяло, не би чудо видяло". В този случай важи с пълна сила.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Син до гроб_ » 22 ное 2014 12:02

FLANKER написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Напротив човече ! Ислямската измет умишлено е викала-Косово,Косово!А ако бяха наръгали наше момче?
П.П.знам,че сърби и хървати създават проблеми.Най -пресният случай е от квалификацията на Хърватия срещу Италия,но и ония не са" свети води"

Не обръщай нещата на религиозна основа! И аз не съм голям фен на исляма, но сърбите са правили зулуми и в далеч по-цивилизовани европейски, ХРИСТИЯНСКИ страни.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 12:02

hd29 написа:
FLANKER написа:
MoNteSo написа:
FLANKER написа:
Син до гроб_ написа:Ето ви още едно доказателство за "мирните" сръбски фенове (не оправдавам турците, те са същите боклуци). Просто сърби, хървати, та дори и турци, отиват на гостуване с цел да правят зулуми и проблеми. Ама тука всички сте до един анти-българи и веднага скочихте на феновете на Левски за това ,че са ошамарили няколко шумадийски псета на мача с Партизан. Който си го търси, в крайна сметка го намира. Така е било и в Истанбул.

Колега,тук става въпрос за религия.Тук става много сложно вече.Хероин,кокаин,проституция,радикален ислям, търговия с човешки органи ,най-голяма военна база на САЩ в Европа-това е Косово!


Тука става въпрос за едни организирани престъпници срещу други такива. Аз до колкото знам е имало договорка на тия мачове да няма гостуваща агитка. И преди се е случвало като играят сърби и гърци примерно, защото в залата не можеш да направиш организация да опазиш и тия, и тия.. та от тая гледна точка, тия 400 сърби не са имали никаква работа в Истанбул. Друг е въпроса, че на феновете на Галатасарай това не им е първият заклан фен на гостуващ отбор. Преди години си спомням, че някакъв западняк бе заклан по същия начин.

Тук става въпрос ,че не можем да знаем ти ,аз и останалите за какво става въпрос, колега.Факт е ,че искат да смажат православието и изобщо християнството на Балканите,а и не само тук.

Къде бъркаш религията тука бе момче,събрали се шайка разбойници по предлог,че са фенове на нещо и решили,че като такива може да си правят каквото си поискат,където си поискат.Хайде стига преекспонирайте нещата с тоя псевдо патриотизъм и псевдо релегиозност,че е смешно.

Изобщо не е смешно ,а е страшно.Да,бъркам религията.В половин България вече се чува турска реч.Знаеш,турчолята колко обичат сърбите и българите.Няма оправдание за тези фесове.ХаШиШ Тачи, умишлено изби маса свои за да обвини Слободан. По сценарий на бургерите.След това последва обедненият уран и опожаряването на Белград.И от терорист се превърна в демократ.Гнас за тези!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 12:04

Син до гроб_ написа:
FLANKER написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Напротив човече ! Ислямската измет умишлено е викала-Косово,Косово!А ако бяха наръгали наше момче?
П.П.знам,че сърби и хървати създават проблеми.Най -пресният случай е от квалификацията на Хърватия срещу Италия,но и ония не са" свети води"

Не обръщай нещата на религиозна основа! И аз не съм голям фен на исляма, но сърбите са правили зулуми и в далеч по-цивилизовани европейски, ХРИСТИЯНСКИ страни.

А само сърбите ли правят зулуми? А ония "правоверните"? Никаква милост за тези.Едно е хулиганство,друго е убийство!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 12:07

Син до гроб_ написа:
FLANKER написа:
Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.

Напротив човече ! Ислямската измет умишлено е викала-Косово,Косово!А ако бяха наръгали наше момче?
П.П.знам,че сърби и хървати създават проблеми.Най -пресният случай е от квалификацията на Хърватия срещу Италия,но и ония не са" свети води"

Ти прочете ли ми мнението? Ама отначало? В първото изречение съм казал за турците. А каква работа, те питам аз, имат 400 сръбски фена в Истанбул??? Знаеш поговорката: "Не би мирно седяло, не би чудо видяло". В този случай важи с пълна сила.

Ами, защо да не ходят ,колега? Каква работа имаха 1200 турци на мача Партизан-Бешикташ? Да имаше трупове ??? Какво правеше албанското знаме над стадиона в Белград? Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот 1982 » 22 ное 2014 12:07

Син до гроб_ написа:Далеч съм от мисълта да оправдавам турците и начина им на бой с ножове, но какво търсят 400 сърби в Истанбул?!?! Това питам аз? Тръгнали са с ясната цел да създават напрежение и ексцесии, както братовчедите им от Партизан на мача с Левски в София! Както казах и в предишното си мнение: който си го търси, в крайна сметка ще си го намери. Тук изобщо не става въпрос за расова и религиозна основа! Чисто и просто където има сърби и хървати се създава напрежение и провокации.


И какви ексцесии създадоха 10-те фена на Партизан в София, които дори не бяха ултраси, а обикновени хора ??! Та цялата простотия започна от вас, искайки да им вземете един шал. Хората си седяха кротко и си гледаха мача.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sith
Мнения: 223
Регистриран на: 08 юли 2014 13:36
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот Sith » 22 ное 2014 12:12

Защо на преден план се обсъждат някакви си ножове. Сякаш бой с юмруци и ритници, не е опасен и е в реда на нещата някак си.
Лично съм виждал човек да умира от тупаник, знам за още много случаи за хора умрели от такива боища за спорта.

Та мисълта ми е, всички гаменчета готови да участват в подобни мероприятия да се настроят за живот и смърт и после да няма ама защо така станало... Сега се сещам един случай от близкото минало. Левскарите биткаджии дето се възмущаваха как можело да ги ритат в главата гамените от Лил :mrgreen: ххахаха, те очаквали да ги галят горките :mrgreen:
Последна промяна от Sith на 22 ное 2014 12:40, променено общо 1 път.
Осъм, Кърпачев, Литекс, кои сте всъщност вие ??? .... знаем само, че сте припознавачи, оооо, припознавачи, шаляляла ...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот 1982 » 22 ное 2014 12:12

FLANKER написа:Ами, защо да не ходят ,колега? Каква работа имаха 1200 турци на мача Партизан-Бешикташ? Да имаше трупове ??? Какво правеше албанското знаме над стадиона в Белград? Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!


Да бе, значи турските фенове могат да си ходят навсякъде из Европа, няма проблем, а в Турция се пита какво правели англичани, сърби и т.н. (защото и фенове на Лийдс бяха заклани там преди години) :shock: :shock:

УЕФА, Евролига, ФИБА и т.н. директно да изхвърлят Турция от всякакви състезания, щом не могат да осигурят нормални условия за провеждане на спортни мероприятия.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кошмар: Убиха фен на Цървена звезда насред Истанбул

Мнениеот FLANKER » 22 ное 2014 12:14

1982 написа:
FLANKER написа:Ами, защо да не ходят ,колега? Каква работа имаха 1200 турци на мача Партизан-Бешикташ? Да имаше трупове ??? Какво правеше албанското знаме над стадиона в Белград? Или си знаем -демокрация! Сърбите са терористи!


Да бе, значи турските фенове могат да си ходят навсякъде из Европа, няма проблем, а в Турция се пита какво правели англичани, сърби и т.н. (защото и фенове на Лийдс бяха заклани там преди години) :shock: :shock:

УЕФА, Евролига, ФИБА и т.н. директно да изхвърлят Турция от всякакви състезания, щом не могат да осигурят нормални условия за провеждане на спортни мероприятия.

+++++++++!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта