Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот caci » 16 окт 2014 17:55

от galin56 на 16 Окт 2014 15:21

deceitt написа:
Не се и съмнявам, че получваш толкова. Фактът, че се хвалиш с това по разни формучета, показва манталитета ти на копач. ;) Радвай се на служебния телефон ( :lol: ) и другите благинки и просто не се занимавай с неща, които не разбираш. Комплекса от балкан ме тресе, чуЕк, не мога...

Не се хваля, питам те теб като некопач колко взимаш и какво работиш? Щото понеже според всички тука са копачи ти обяснявам какво работя. Ама ти май нещо мълчиш. Явно миеш чиниите в Макдоналдс, некопачо.


Е такива комплексари най ме кефят.Бачкатор като всички и му е готино,че има служебен телефон,че и кола,направо е бог тоя бачкатор.Но си е бачкатор,ако ще и 100 000 да взема на месец.Хвали се когато си направил завод и даваш работа на поне 100-тина човека.Та не разбрах защо и за какво се самохвалиш galin56?
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот terata » 16 окт 2014 18:25

caci написа:
от galin56 на 16 Окт 2014 15:21

deceitt написа:
Не се и съмнявам, че получваш толкова. Фактът, че се хвалиш с това по разни формучета, показва манталитета ти на копач. ;) Радвай се на служебния телефон ( :lol: ) и другите благинки и просто не се занимавай с неща, които не разбираш. Комплекса от балкан ме тресе, чуЕк, не мога...

Не се хваля, питам те теб като некопач колко взимаш и какво работиш? Щото понеже според всички тука са копачи ти обяснявам какво работя. Ама ти май нещо мълчиш. Явно миеш чиниите в Макдоналдс, некопачо.


Е такива комплексари най ме кефят.Бачкатор като всички и му е готино,че има служебен телефон,че и кола,направо е бог тоя бачкатор.Но си е бачкатор,ако ще и 100 000 да взема на месец.Хвали се когато си направил завод и даваш работа на поне 100-тина човека.Та не разбрах защо и за какво се самохвалиш galin56?

Е как що? Щото колегата му вика, че е копач, ма той не. Бил добре платен копач. :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот 1982 » 16 окт 2014 18:58

По-големи копачи от левскарите няма. Факт.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот Без име » 16 окт 2014 19:13

1982 написа:По-големи копачи от левскарите няма. Факт.

По-слабоумни от красноармейците няма. Факт.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот galin56 » 16 окт 2014 19:34

caci написа:
от galin56 на 16 Окт 2014 15:21

deceitt написа:
Не се и съмнявам, че получваш толкова. Фактът, че се хвалиш с това по разни формучета, показва манталитета ти на копач. ;) Радвай се на служебния телефон ( :lol: ) и другите благинки и просто не се занимавай с неща, които не разбираш. Комплекса от балкан ме тресе, чуЕк, не мога...

Не се хваля, питам те теб като некопач колко взимаш и какво работиш? Щото понеже според всички тука са копачи ти обяснявам какво работя. Ама ти май нещо мълчиш. Явно миеш чиниите в Макдоналдс, некопачо.


Е такива комплексари най ме кефят.Бачкатор като всички и му е готино,че има служебен телефон,че и кола,направо е бог тоя бачкатор.Но си е бачкатор,ако ще и 100 000 да взема на месец.Хвали се когато си направил завод и даваш работа на поне 100-тина човека.Та не разбрах защо и за какво се самохвалиш galin56?

Абе много сте зле, всичките, честно. Комплексарите(то не комплексари, а самочувствие без покритие) сте вие. Първо се прави на интересен, като казва, че щом живеем по-далече от Шератон и метрото значи всички трябва да сме копачи и да живеем по-нецивилизовано и един век назад. После му обяснявам, че работя в най-големия завод в България(какъвто и в София няма), имам служебни телефон, лаптоп и коли и заплатата ми е 3 пъти колкото негова и данъците, които плащам са колкото неговата заплата. Сам да си направи сравнението кой е "копача". Бил съм се пък хвалел.
Голяма работа сте, добре "признавам", тука всички сме копачи на полето. Сега доволни ли сте, вече не съм хвалещ се комплексар. Да живее София и Тити :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
miti4nia
Мнения: 1513
Регистриран на: 09 ное 2008 10:06
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот miti4nia » 16 окт 2014 19:59

galin56 написа:Аз работя в най-големия и модерен завод в България, имам служебен телефон, ползвам служебни коли и 2 бона заплата. Ти какво работиш и колко взимаш ... некопачо :lol: :lol:

Ех,колко мъка има по тоя свят Боже!

deceitt
Мнения: 155
Регистриран на: 18 апр 2012 14:49
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот deceitt » 16 окт 2014 20:50

Аз дори не съм казал от кой град съм, бе :lol: . Ама Ботевград е кофти град с кофти хора, какво да се прави, сори. Ти наричаш феновете на Левски - наркомани, аз вас копачи. Не съм се засягал след като бях определен като наркоман, но ти изглежда имаш някакъв проблем с копачите. А защо, вече не знам. Не ми говори за комплекси, защото си срал в почти всяка тема на БК Левски и обясняваш колко велика публика има Ботевград и т.н. Как да ти кажа, левскарите не ни интересува, ама грам при това, колко велик е БК Балкан. Темата за Балкан ли е? Защо тогава пак споменаваш някакво селско отборче, от което се вълнува единствено Ботевград. Не ме интересува колко взимаш, дали имаш служебен телефон, работи си в най-модерния завод, такъв дето в София нямаа 8-) , и не се занимавай с Левски. Твърде е голям за теб.

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот caci » 16 окт 2014 22:02

Той този Ботевград само името му е град иначе си е чисто селце и затова на мачовете на отборчето им ходят хората,сигурно 90% от населението,защото така е скучно на село,че ако не са на мач,ще трябва да умират от скука. :lol: :lol: :lol:
А виж Левски е просто "друга бира".Велик клуб с велики фенове вековни Титиподобни. :!:
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот -1914- » 16 окт 2014 22:03

galin56 написа:
deceitt написа:4000 дойдоха веднъж, за да видят Левски. Само и единствено заради това. Пълно с всякакви копачи, които си тръгнаха и по-рано, когато стана ясно, че Левски ще спечели и се върнаха към жалкия си животец, в един град без настояще и бъдеще. Истински и верни баскетболни фенове!!! :oops: Недей да сравняваш Левски с дребни отборчета от малки градчета, просто не е редно.

Комплекса, яко те тресе. Новата зала на няколко пъти се пълнеше(защото е само на 5 месеца залата, като 3 от тях беше лятната пауза), но най-много бяха на полуфинала разбира се с Левски. Но не заради Левски, и Лукойл да бяха се паднали и Черно Море залата пак щеше да си е пълна, знаеш ли колко ми дреме на мене и другите за Тити.
А за копачите :lol: :lol: :lol: .....
Аз работя в най-големия и модерен завод в България, имам служебен телефон, ползвам служебни коли и 2 бона заплата. Ти какво работиш и колко взимаш ... некопачо :lol: :lol:


Най-големия - Тц
Най-модерен - Тц
Служебен телефон - :lol:
Служебни коли - Колко служебни коли имаш?
2 бона заплата - Добре добре (ако е чисто), нека да има за всеки в България.

Бия те по всички параметри, само, че имам само една служебна кола.
Сега значи мога да те наричам копач? Няма, вместо това, те наричам комплексар.

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: Феновете: Няма да оставим Левски да умре

Мнениеот -1914- » 16 окт 2014 22:24

Още нещо, не се интересувам от Баскет, но неделя отивам.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 1 гост