Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот sin4ec » 29 апр 2014 22:00

daniel875 написа:
damyanov1963 написа:Баскетболистките на Левски бяха европейски шампионки през 1984-та и носителки на купата Лиляна Ронкети - еквивалента на футболната купа на УЕФА, през 78-а и 79-а. Хайде сега антилевскарите да ни обяснят преди колко време е било това и как е загубило давност!

Мисля, че "Левски" и "Славия" са най - големите баскетболни отбори при жените. Лошото е, че дечурлигата само са чували за тези неща, шампионска титла много години липсва. Всъщност тя е много малко отличие на фона на богатата международна колекция.

Миньоро и Академик къде ги забравяш?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sofia_1914
Мнения: 166
Регистриран на: 22 дек 2012 12:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот Sofia_1914 » 29 апр 2014 22:01

sin4ec написа:
daniel875 написа:
Sofia_1914 написа:В 5тия мача взимаме титлата ;) Трябва да има драма!Само Сините_/\_

Ако има логика, "Левски" трябва да бъде шампион. Дали съдиите ще го позволят? Няма да стане. Значи трябва да сме прекалено добри. Ако се провалим, ще е прекалено.

Споко, ще бием! ;)

Съдиите не ме притесняват,притеснява ме атмосферата в Русе. Нашите са доста млади и не знам дали ще им издържи психиката. Дано "Л"-то на фланелките им даде увереност!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот daniel875 » 29 апр 2014 22:02

sin4ec написа:
daniel875 написа:
damyanov1963 написа:Баскетболистките на Левски бяха европейски шампионки през 1984-та и носителки на купата Лиляна Ронкети - еквивалента на футболната купа на УЕФА, през 78-а и 79-а. Хайде сега антилевскарите да ни обяснят преди колко време е било това и как е загубило давност!

Мисля, че "Левски" и "Славия" са най - големите баскетболни отбори при жените. Лошото е, че дечурлигата само са чували за тези неща, шампионска титла много години липсва. Всъщност тя е много малко отличие на фона на богатата международна колекция.

Миньоро и Академик къде ги забравяш?

Правилно напомняш. Едно време баскетболът беше много силен у нас, а и не само той. Първенството беше изключително.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот daniel875 » 29 апр 2014 22:03

Sofia_1914 написа:
sin4ec написа:
daniel875 написа:
Sofia_1914 написа:В 5тия мача взимаме титлата ;) Трябва да има драма!Само Сините_/\_

Ако има логика, "Левски" трябва да бъде шампион. Дали съдиите ще го позволят? Няма да стане. Значи трябва да сме прекалено добри. Ако се провалим, ще е прекалено.

Споко, ще бием! ;)

Съдиите не ме притесняват,притеснява ме атмосферата в Русе. Нашите са доста млади и не знам дали ще им издържи психиката. Дано "Л"-то на фланелките им даде увереност!

Защо нашите днес не се организираха по същия начин? В провинцията хората знаят как да подкрепят отборите си. Така се прави. В София публиката почти не ходи да гледа спорт за жалост. Важно е традицията с вторите места да спре.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14299
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2014 22:08

daniel875 написа:
damyanov1963 написа:Баскетболистките на Левски бяха европейски шампионки през 1984-та и носителки на купата Лиляна Ронкети - еквивалента на футболната купа на УЕФА, през 78-а и 79-а. Хайде сега антилевскарите да ни обяснят преди колко време е било това и как е загубило давност!

Мисля, че "Левски" и "Славия" са най - големите баскетболни отбори при жените. Лошото е, че дечурлигата само са чували за тези неща, шампионска титла много години липсва. Всъщност тя е много малко отличие на фона на богатата международна колекция.

Така е, Славия бяха 2 години подред европейски шампионки през 60-те, не си спомням кои точно, но това значи ли че трябва да се забравят? Все пак това са отборите, които са прославяли България и са всявали страх и респект в Европа!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот sin4ec » 29 апр 2014 22:10

Аз на финала с ЧМ бях, вчера бях на работа и нямаше как.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

stanislav89
Мнения: 709
Регистриран на: 09 май 2010 21:22
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот stanislav89 » 29 апр 2014 23:18

"Голяма трагедия" че БК Левски не е ставал шампион от 20 години, затова е спорт, затова е интересно, всеки може да победи, стига да е заслужено. Хубавото на краят на комунизма е че вече не партията определя кои да са силните и това зависи от хората, техните усилия и желание и разбира се най-вече от техните пари, щом Русе са направили най-добър отбор ще станат за 3-ти път поред шампиони.

Пък и футболните фенове на този отбор да свикват с поне толкова години без трофеи.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот гражданин от село » 29 апр 2014 23:25

Сега вярно остава и момичетата да ги съблечете! :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот 1982 » 29 апр 2014 23:26

Няма, те не си падат по жени.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Някой трябва да поеме отговорност за провалите

Мнениеот daniel875 » 29 апр 2014 23:48

stanislav89 написа:"Голяма трагедия" че БК Левски не е ставал шампион от 20 години, затова е спорт, затова е интересно, всеки може да победи, стига да е заслужено. Хубавото на краят на комунизма е че вече не партията определя кои да са силните и това зависи от хората, техните усилия и желание и разбира се най-вече от техните пари, щом Русе са направили най-добър отбор ще станат за 3-ти път поред шампиони.

Пък и футболните фенове на този отбор да свикват с поне толкова години без трофеи.

Така е, но този отбор няма нищо общо с "Дунав". Това е някакво временно явление. Защо не се проявиха с такава сила преди повече години? Явно нямало кой да дава парите. Когато навремето "Левски", "Славия", "Академик", "Миньор" бяха страшилища, както и другите отбори в първенството, имахме спорт. Не си прав за усилията и желанието. Времето показа, че подобни начинания са с цел да се начеше дадено его и толкова. Има ли развитие баскетбола заради отбори като "Дунав"? Не, няма и да има. Нека обаче бъда коректен и да кажа, че "Дунав" е много по - отскоро от едни "Лукойл Нефтохимик", които сринаха със земята този спорт.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта