Левски е новия носител на Купата на България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14272
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот damyanov1963 » 03 мар 2014 23:45

ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова

НИКОГА НЕ КЛЯКАМ И ПРЕД НИКОГО.ХОДИ ДА СИ ПРАЗНУВАШ КУПАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НИКОГА КОИ ОТБОР ИЗЛЕЗЕ ПЪРВИ С ФЛАНЕЛКИ-"АЗ МРАЗЯ ЦСКА".И ТОГАВА МИ ГОВОРИ ЗА ОМРАЗА И ПЯНА....[/quote]
Ако започнем спора, кой с какво е излязъл първи в омразата си към другия, е все едно да спориме кое е първото - кокошката, или яйцето. Макар, че лично аз имам хипотеза по този въпрос. Яйца е имало и по време на динозаврите, а кокошки тогава е нямало. Според теорията на Дарвин, птиците са произлезли от динозврите. Макар, че сега някои учени се опитват да оборят тази теория, както привържениците на ЦСКА се опитват да се изкарат наследници на Чавдар, който е наследник на АС23, който пък е наследник на... как му беше името... от 1901г., който пък е наследник на Александър Македонски.[/quote]
ВИЕ ПО ПРИНЦИП СТЕ СИ КОМПЛЕКСАРИ,И ОСВЕН ДА МРАЗИТЕ ДРУГО НЕ УМЕЕТЕ.ПЪРВО ВИ ПРЕЧЕШЕ ВЛАДИСЛАВ -ВАРНА,ПОСЛЕ ТИЧА-ВАРНА,СЛАВИЯ-СОФИЯ,СЛЕД 1948-ЦСКА,СЕГА ПЪК ВИ ПРЕЧАТ ЛИТЕКС И ЛУДОГОРЕЦ.ИМАТЕ СЕ ЗА БОГОИЗБРАНИ,НО УВИ НЕ СТЕ...[/quote]
Сега сериозно. Казваш, че ние сме комплексари, защото ние можем само да мразиме. Виж аватарите и подписите на повечето съфорумници(включително и твоя) - какво ти говори това? Друго - обявили сте война на Левски - ваша работа, само че трябва да ви е ясно, че тази война ще бъде двустранна. На всяко действие, има противодействие. Физически закон, какво да се прави.
п.п. Едрия шрифт с който пишеш, като как да го възприемам? Само не ми казвай, че е от топли чувства ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 03 мар 2014 23:49

Между другото днес, след изпълнението на химна, нашата агитка изпя " Шуми Марица". А в скандирането Оставка и Червени боклуци, се включи и варненската публика. Всеки има право да си изрази виждането. Нищо страшно не е станало. Феновете винаги са били будна и мислеща част от обществото. Аз лично не съм съгласен с оставката, но и това е без значение. Подкрепихме отбора на сърцето си, това е важното! :)
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот tprodanov » 03 мар 2014 23:56

dido1302 написа: Ами, не аз не мисля, че бъркам в нещо. Може би проблемът ти е, че не искаш да приемеш, че има хора, които мислят различно от теб . Ехо, животът е цветен, не е черно и бял. Има и инакомислещи и те не са луди. Аз например не симпатизирам и грам на Бареков и партията му, но не скандирам никъде подобно нещо и не го чувствам като националноотговорна кауза и не познавам никой, който да го прави. Не знам наричайки някого курво как точно помагаш на държавата ти. Ти щом знаеш добре. За това сме цъфнали и вързали. А названието идиоти беше употребено за конкретния мач, а не по принцип. Казах, че не разбирам и не оправдавам скандирането на простотии за който и да е като любов и фенство и за мен хората, които го правят не разсъждават с главата си. Ако на друг мач чуя вместо ръкопляскане към съперника псувни и други тъпотии също ще обява феновете за идиоти. Не можеш да му убедиш, че ти си прав, а аз съм в жестоко заблуждение.


Нямам против някой да мисли различно от мен. Напротив, точно ти имаш такъв проблем - в залата имаше няколко хиляди човека от двете агитки, които мислеха едно и също за Бареков и си го казаха. Ти си този, който има проблем с това. И в това няма нищо идиотско, напротив. И да, помага на държавата.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот dido1302 » 04 мар 2014 00:01

Нямам против някой да мисли различно от мен. Напротив, точно ти имаш такъв проблем - в залата имаше няколко хиляди човека от двете агитки, които мислеха едно и също за Бареков и си го казаха. Ти си този, който има проблем с това. И в това няма нищо идиотско, напротив. И да, помага на държавата.


Добре, изказах мнение просто. Аз не мисля, че това помага на някого, особено пък на държавата. Ти мислиш, че е обратното. Ами това е. Няма лошо хората да имат различно мнение. Аз ще отсея най-хубавите моменти от днешния мач и ще запазя емоциите за себе си, а пък тези, които не ми направиха добро впечатление ще се опитам да ги забравя. Важно е всички да сме доволни и да живеем в мир и разбирателство.
Последна промяна от dido1302 на 04 мар 2014 00:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот ИРТИШ2013 » 04 мар 2014 00:02

damyanov1963 написа:
ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова

НИКОГА НЕ КЛЯКАМ И ПРЕД НИКОГО.ХОДИ ДА СИ ПРАЗНУВАШ КУПАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НИКОГА КОИ ОТБОР ИЗЛЕЗЕ ПЪРВИ С ФЛАНЕЛКИ-"АЗ МРАЗЯ ЦСКА".И ТОГАВА МИ ГОВОРИ ЗА ОМРАЗА И ПЯНА....

Ако започнем спора, кой с какво е излязъл първи в омразата си към другия, е все едно да спориме кое е първото - кокошката, или яйцето. Макар, че лично аз имам хипотеза по този въпрос. Яйца е имало и по време на динозаврите, а кокошки тогава е нямало. Според теорията на Дарвин, птиците са произлезли от динозврите. Макар, че сега някои учени се опитват да оборят тази теория, както привържениците на ЦСКА се опитват да се изкарат наследници на Чавдар, който е наследник на АС23, който пък е наследник на... как му беше името... от 1901г., който пък е наследник на Александър Македонски.[/quote]
ВИЕ ПО ПРИНЦИП СТЕ СИ КОМПЛЕКСАРИ,И ОСВЕН ДА МРАЗИТЕ ДРУГО НЕ УМЕЕТЕ.ПЪРВО ВИ ПРЕЧЕШЕ ВЛАДИСЛАВ -ВАРНА,ПОСЛЕ ТИЧА-ВАРНА,СЛАВИЯ-СОФИЯ,СЛЕД 1948-ЦСКА,СЕГА ПЪК ВИ ПРЕЧАТ ЛИТЕКС И ЛУДОГОРЕЦ.ИМАТЕ СЕ ЗА БОГОИЗБРАНИ,НО УВИ НЕ СТЕ...[/quote]
Сега сериозно. Казваш, че ние сме комплексари, защото ние можем само да мразиме. Виж аватарите и подписите на повечето съфорумници(включително и твоя) - какво ти говори това? Друго - обявили сте война на Левски - ваша работа, само че трябва да ви е ясно, че тази война ще бъде двустранна. На всяко действие, има противодействие. Физически закон, какво да се прави.
п.п. Едрия шрифт с който пишеш, като как да го възприемам? Само не ми казвай, че е от топли чувства ;)[/quote]
ВОЙНАТА СТЕ Я ОБЯВИЛИ ВИЕ,И ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА-БЪДЕТЕ СИГУРНИ.ШРИФТА Е ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР....

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот tprodanov » 04 мар 2014 00:04

dido1302 написа:
Нямам против някой да мисли различно от мен. Напротив, точно ти имаш такъв проблем - в залата имаше няколко хиляди човека от двете агитки, които мислеха едно и също за Бареков и си го казаха. Ти си този, който има проблем с това. И в това няма нищо идиотско, напротив. И да, помага на държавата.


Добре, изказах мнение просто. Аз не мисля, че това помага на някого, особено пък на държавата. Ти мислиш, че е обратното. Ами това е. Няма лошо хората да имат различно мнение. Аз ще отсея най-хубавите моменти от днешния мач и ще запазя емоциите за себе си, а пък тези, които не ми направиха добро впечатление ще се опитам да ги забравя. Важно е всички да сме доволни и да живеем в мир и разбирателство.



Ами в момента, политика в държавата ни почти не се води в истинския смисъл на това понятие. Гласуването става много повече на принципа на модерност, ей така, щото някой е пич. Или пък не е. И когато много хора виждат, че много други хора крещят Бареков- кр..во, много често започват и те да застават на същото мнение. А това, поне за мен е добро за България.
А ако в днешния мач са ти направили основното впечатление тези неща и са надделяли на другите, то имаш сериозен проблем.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14272
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот damyanov1963 » 04 мар 2014 00:07

Политиката и спорта, както обединяват, така и разединяват хората. През 90-та година ми беше много интересно, как цесекари развяваха сини знамена на митингите на СДС и как Левскари развяваха червени на митингите на БСП. Не казвам, че всички цесекари са били от СДС, и че всички левскари са били от БСП, но имаше и такива и в двете политически сили тогава.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот валкареджио » 04 мар 2014 00:10

ИРТИШ2013 написа:
damyanov1963 написа:БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова

НИКОГА НЕ КЛЯКАМ И ПРЕД НИКОГО.ХОДИ ДА СИ ПРАЗНУВАШ КУПАТА.И НЕ ЗАБРАВЯЙ НИКОГА КОИ ОТБОР ИЗЛЕЗЕ ПЪРВИ С ФЛАНЕЛКИ-"АЗ МРАЗЯ ЦСКА".И ТОГАВА МИ ГОВОРИ ЗА ОМРАЗА И ПЯНА....[/quote]
Ако започнем спора, кой с какво е излязъл първи в омразата си към другия, е все едно да спориме кое е първото - кокошката, или яйцето. Макар, че лично аз имам хипотеза по този въпрос. Яйца е имало и по време на динозаврите, а кокошки тогава е нямало. Според теорията на Дарвин, птиците са произлезли от динозврите. Макар, че сега някои учени се опитват да оборят тази теория, както привържениците на ЦСКА се опитват да се изкарат наследници на Чавдар, който е наследник на АС23, който пък е наследник на... как му беше името... от 1901г., който пък е наследник на Александър Македонски.[/quote]
ВИЕ ПО ПРИНЦИП СТЕ СИ КОМПЛЕКСАРИ,И ОСВЕН ДА МРАЗИТЕ ДРУГО НЕ УМЕЕТЕ.ПЪРВО ВИ ПРЕЧЕШЕ ВЛАДИСЛАВ -ВАРНА,ПОСЛЕ ТИЧА-ВАРНА,СЛАВИЯ-СОФИЯ,СЛЕД 1948-ЦСКА,СЕГА ПЪК ВИ ПРЕЧАТ ЛИТЕКС И ЛУДОГОРЕЦ.ИМАТЕ СЕ ЗА БОГОИЗБРАНИ,НО УВИ НЕ СТЕ...[/quote]
на "Левски" пречат , а на розовите помагат.кажи го де!
и без това цяла България знае че си бъркате по дупките по комунистическа линия гришата,мришата,домуса,лупи...глупи,тупи.до един дс агенти ,да не забравяме и Борат,но той е на губещата "синя" страна.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот tprodanov » 04 мар 2014 00:12

damyanov1963 написа:Политиката и спорта, както обединяват, така и разединяват хората. През 90-та година ми беше много интересно, как цесекари развяваха сини знамена на митингите на СДС и как Левскари развяваха червени на митингите на БСП. Не казвам, че всички цесекари са били от СДС, и че всички левскари са били от БСП, но имаше и такива и в двете политически сили тогава.



Посмали малко :mrgreen:

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот dido1302 » 04 мар 2014 00:15

Политиката и спорта, както обединяват, така и разединяват хората. През 90-та година ми беше много интересно, как цесекари развяваха сини знамена на митингите на СДС и как Левскари развяваха червени на митингите на БСП. Не казвам, че всички цесекари са били от СДС, и че всички левскари са били от БСП, но имаше и такива и в двете политически сили тогава.


Ами именно това му обяснявам на prodanov, ама той си знае неговото. Смесването на забавление като спорта с политика основно разединява хората, а в това изобщо не бива да се случва. Ами, защо пък да няма някой от феновете, които да симпатизира на партията на Бареков. Как ще се почувства той в случая. Може би не на място. Партията на Бареков е като всички останали партии у нас - доказано зло. Защо обаче не се скандира против всички партии ? Изобщо не искам темата да става политическа, обаче Проданов си държи на неговото и не приема чуждото мнение.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта