Относно селекцията на Лукойл Академик

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот urkoto » 10 сеп 2013 10:28

Уреца не разбира много-много от баскетбол, ама тия сякаш сега засега правят страшна селекция, а? Един от НБА, един бивш европейски клубен шампион... страшна работа ми се вижда! Имат ли според вас шансове за достойно представяне в Еврокъп? И кога започва турнира?
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
bojo0o0o94
Мнения: 878
Регистриран на: 14 юли 2010 15:40
Skype: bojo0o0o94
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот bojo0o0o94 » 10 сеп 2013 10:40

Как се казват въпросните от NBA и европейският клубен шампион?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2013 10:42

Урец, не е нужно да разбираш от баскетбол, за да видиш, че това е огромна простотия. Ако ще Леброн да докарат - това е. Баскетбола не е толкова популярен в България и един клуб с 3 класи над останалите не е нужен никому, още повече, че с огромни финанси успеха в европейските турнири им е никакъв. Не 20, двеста титли поредни да вземат - това е, в слабо първенство няма начин да обиграеш силен състав за турнирите. Още повече, че с подобна селекция трябва да играят в Евролигата, а не във втория по сила турнир ... Простотиите на Златев и Сашо Везенков - мангали на кило и празнуване на тенекиени купи :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот urkoto » 10 сеп 2013 10:55

Е все пак какво лошо има. Мен ме кефи да гледам баскетбол, макар и да не го разбирам. Даже ме е яд, че не ходя по мачове и все се каня да тръгна, много атрактивен спорт. Вярно нашето няма нищо общо с американското, но те американските баскетболисти сигурно са едни от най-добрите атлети на планетата. Затова и ми е интересно да го видя какво представлява този.

П.С. Имената му ги има в статия на гонг качена преди не повече от час-два ;) И на европейския шампион също.
Иначе как са тия, някой има ли наблюдения?
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот matador » 10 сеп 2013 10:57

boabbb написа:Урец, не е нужно да разбираш от баскетбол, за да видиш, че това е огромна простотия. Ако ще Леброн да докарат - това е. Баскетбола не е толкова популярен в България и един клуб с 3 класи над останалите не е нужен никому, още повече, че с огромни финанси успеха в европейските турнири им е никакъв. Не 20, двеста титли поредни да вземат - това е, в слабо първенство няма начин да обиграеш силен състав за турнирите. Още повече, че с подобна селекция трябва да играят в Евролигата, а не във втория по сила турнир ... Простотиите на Златев и Сашо Везенков - мангали на кило и празнуване на тенекиени купи :|

Какво е виновен Лукойл Академик ,че другите са слаби нали играха миналата година в квалификациите за Евролигата за сега мястото на Лукойл е в Еврокъп.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот Alexx » 10 сеп 2013 11:14

Басектболът е на втори място в България след футбола. Просто е затънал. Държавата вместо да инвестира в безсмислени спортове като борбата и щангите и други подобни. Да вземе да обърне внимание спорт като баскетбола и да инвестира в детски баскетбол и да можем да извадим добри играчи.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот Кролик » 10 сеп 2013 11:27

Селекцията на Лукойл както винаги е прилична. Аландо Тъкър, Димитрис Вергинис, а и Сашо Янев са си класа за Бг стандартите. Евала на Златев, че има желание не само да инвестира в един отбор, но и да го надгражда. Вярно е че в родното първенство Лукойл нямат конкурент, но това трябва да е проблем на останалите отбори. Лукойл се гради само и единствено за да пробие в евро-турнирите. Това лошо ли е ? Според мен НЕ. Напротив, нека и други бизнесмени да правят същото. По-добре да дават за спорт от колкото за чалга заведения нали ?!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2013 11:30

matador написа:
boabbb написа:Урец, не е нужно да разбираш от баскетбол, за да видиш, че това е огромна простотия. Ако ще Леброн да докарат - това е. Баскетбола не е толкова популярен в България и един клуб с 3 класи над останалите не е нужен никому, още повече, че с огромни финанси успеха в европейските турнири им е никакъв. Не 20, двеста титли поредни да вземат - това е, в слабо първенство няма начин да обиграеш силен състав за турнирите. Още повече, че с подобна селекция трябва да играят в Евролигата, а не във втория по сила турнир ... Простотиите на Златев и Сашо Везенков - мангали на кило и празнуване на тенекиени купи :|

Какво е виновен Лукойл Академик ,че другите са слаби нали играха миналата година в квалификациите за Евролигата за сега мястото на Лукойл е в Еврокъп.


Абсолютна глупост е да правиш силен отбор в не особено популярен спорт в България, където нямаш конкуренция. Все едно да докарам Том Брейди в Софийските Мечки ( американски футбол ) или Алекс Родригез в някой наш бейзболен отбор. Ние играеме във физкултурни салони - каква Евролига ни гони ... Алекс, колко медала от олимпиада имаме от баскет, и колко от борба, бе? Второ място - някой ми Янко :mrgreen: . А волейбола, бокса, споменатата борба ... Кролик, докога Златев ще чака пробива в евротурнирите? Докато бензина стане 3 лева? Или повече ?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот Кролик » 10 сеп 2013 11:38

boabbb написа:
matador написа:
boabbb написа:Урец, не е нужно да разбираш от баскетбол, за да видиш, че това е огромна простотия. Ако ще Леброн да докарат - това е. Баскетбола не е толкова популярен в България и един клуб с 3 класи над останалите не е нужен никому, още повече, че с огромни финанси успеха в европейските турнири им е никакъв. Не 20, двеста титли поредни да вземат - това е, в слабо първенство няма начин да обиграеш силен състав за турнирите. Още повече, че с подобна селекция трябва да играят в Евролигата, а не във втория по сила турнир ... Простотиите на Златев и Сашо Везенков - мангали на кило и празнуване на тенекиени купи :|

Какво е виновен Лукойл Академик ,че другите са слаби нали играха миналата година в квалификациите за Евролигата за сега мястото на Лукойл е в Еврокъп.


Абсолютна глупост е да правиш силен отбор в не особено популярен спорт в България, където нямаш конкуренция. Все едно да докарам Том Брейди в Софийските Мечки ( американски футбол ) или Алекс Родригез в някой наш бейзболен отбор. Ние играеме във физкултурни салони - каква Евролига ни гони ... Алекс, колко медала от олимпиада имаме от баскет, и колко от борба, бе? Второ място - някой ми Янко :mrgreen: . А волейбола, бокса, споменатата борба ... Кролик, докога Златев ще чака пробива в евротурнирите? Докато бензина стане 3 лева? Или повече ?


До когато иска, той плаща и той поръчва музиката :) Ако питаш мен, предпочитам да инвестира в БК Черно Море ;)

Ако всички спонсори мислят като теб, няма да има изобщо спорт. Че за какво му е на МТел излагация по цяла Европа + Азия ? За какво му е на Армеец да го пердашат в Монтана, Каварна или Гоце Делчев ? За какво му е на БМФ да обира негативите на комплексарите от "големите" градове ?

Я кажи дали няма да ти е радостно на душата ако след супер скапан ден отидеш в залата и гледаш как твоя любим отбор се бори наравно с големите имена в баскетбола ? Вярвай ми, аз ще се радвам повече от колкото да гледам дербито Спартак Плевен - Черно Море Варна.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Относно селекцията на Лукойл Академик

Мнениеот Alexx » 10 сеп 2013 11:40

boabbb написа:Алекс, колко медала от олимпиада имаме от баскет, и колко от борба, бе?


Пак старото мислене от преди 89 година "дай да бичим за медали, независимо от какво" и съответно натрисаме всичките си пари на селски спортове като борбата и тежестите , които произвеждат купища прости мутри. Всяка една нормална държава, която иска да развива едно силно общество, не само физически, но и духовно, гледа да развива масови и популярни спортове. Такива са именно колективните спортове като футбол, баскетбол, волейбол, хокей и т.н., както и масовите индивидуални спортове като тенис, плуване, лека атлетика и ски . Кое е по-добре? Да имаме 4-5 водещи футболисти в големи отбори, 2-3 баскетболисти в НБА и 2-3 в силни европейски отбори, тенесист в номер 10, силен нац. отбор по волейбол,пилот в Ф1, защо не и някой силен хокеист и т.н. или 15 медала по бокс, борбъ, щанги, стрелба и др. не комерсиални спортове ?

п.п. иначе това което си написал за Лукойл е напълно вярно.
Последна промяна от Alexx на 10 сеп 2013 11:44, променено общо 1 път.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта