Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот saffron » 04 юни 2013 10:55

Имаше едни "Куул Кондомс" :mrgreen: Кво стана с тея капути ? Закриха ли ги хахахаха :lol:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот Лимонадения Джо » 04 юни 2013 11:34

Критикувал съм Тити и този отбор, това може да се види. Мисля, че точно от този мач, никой в Левски няма от какво да се срамува. Аз самият съм бивш съдия и си спомням, че Валентин Лазаров многократно е казвал-баскетболът е спорт, в който съдията може да обърне мач до 20т. за единия или другия отбор. Вчера Левски нямаше как да спечели точно при тези съдии и всичко, което беше сторено като организация.

Потребителски аватар
LordSirAlexFerguson
Мнения: 1412
Регистриран на: 29 окт 2012 01:38
Skype: george_best_7
Местоположение: OLD TRAFORD/LONDON.STRATFORD
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот LordSirAlexFerguson » 04 юни 2013 12:24

Какво рИвеИзображение пак тоя шут папазовИзображение,стига сте му обръщали внимание на тоя психясъл клоунИзображение
""Ин юр Ливерпул слъмс.
Ю лук ин дъ дъстбин фор самтинг то иит ,
ю файнд а дедрат енд ю тинк итс ъ трийт.
Ин юр Ливерпул слъмс "Изображение "

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот priceles » 04 юни 2013 12:50

Teo написа:Годините минават бавно,
калъфките се трупат славно,
историята простичко говори,
100 години вечно втори.

8-)

Не се палете...когато историята говори... ;)

:) :) :) много добро
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

dimitar59
Мнения: 619
Регистриран на: 09 юни 2008 12:50
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот dimitar59 » 04 юни 2013 12:53

blue_loudog написа:Споко, е сега тоя мизерник Тодор Стойков като стане изпълнителен директор и , както винаги, почне да се прави на велик и се изпокарат със Сашо Везенков нещата ще си дойдат по местата. Още повече, че последните години бюджета на Лукойл е доста свит- в интерес на истина не е по- голям от този на Левски.
След 2- 3 години и ЦСКА ще изкарат отбор и нещата ще станат по- интересни!


По умствен багаж Тодор Стойков е баскетболния Стоичков.

dimitar59
Мнения: 619
Регистриран на: 09 юни 2008 12:50
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот dimitar59 » 04 юни 2013 12:56

Лимонадения Джо написа:Критикувал съм Тити и този отбор, това може да се види. Мисля, че точно от този мач, никой в Левски няма от какво да се срамува. Аз самият съм бивш съдия и си спомням, че Валентин Лазаров многократно е казвал-баскетболът е спорт, в който съдията може да обърне мач до 20т. за единия или другия отбор. Вчера Левски нямаше как да спечели точно при тези съдии и всичко, което беше сторено като организация.


+1 ! Ще допълня,че само с гледане на баскетбол не се става нито добър треньор,нито добър съдия.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот blue avalanche » 04 юни 2013 19:52

Не знам за какво са виновни съдиите,но за това,че последните 2(ДВЕ) минути не можахме да вкараме 1(ЕДНА) точка кой е виновен???Съдиите ли???Цялата ни "игра" беше едно безобразно мятане на топката "кой откъдето му падне"!!!И така е през всичките години,през които този смешник Папазов е треньор на Левски!Няма по-слаб треньор от него в Лигата!!!Вземете който искате:Барчовски,Чолаков,Тодоров...

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Тити Папазов: Ако сте журналисти, ще кажете истината

Мнениеот daniel875 » 04 юни 2013 22:28

blue avalanche написа:Не знам за какво са виновни съдиите,но за това,че последните 2(ДВЕ) минути не можахме да вкараме 1(ЕДНА) точка кой е виновен???Съдиите ли???Цялата ни "игра" беше едно безобразно мятане на топката "кой откъдето му падне"!!!И така е през всичките години,през които този смешник Папазов е треньор на Левски!Няма по-слаб треньор от него в Лигата!!!Вземете който искате:Барчовски,Чолаков,Тодоров...

Отново правилно написано мнение. Това е истината, момчета. Сякаш съм го написал аз. Не може да изравняваш резултата и да се сковаваш като паметник в последните минути. Не е само съдията виновен. Играчите са способни, но просто нямаха толкова години треньор. Константин Папазов, ако беше треньор по баскетбол, щеше да знае кога да направи смяна, кога да вземе прекъсване. Защо не се спре да овиква съдиите или по - правилно да спре да театралничи? Те ли са му виновни, че той просто толкова си може?
Кажете ми каква голяма победа постигна този човек с оглед на потенциала, който притежаваше през годините! Аз не си спомням да е направил нещо особено. В годините на успехи винаги имаше много голям избор от играчи и победите идваха от само себе си.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта